Zakończenie konkursu

Status
Zamknięty.

anjadia

Członek obsługi gry
!!! Zakończenie konkursu !!!

Dziękuję wszystkim graczom za udział, mam nadzieję, że choć przez chwilę Wam się podobało ::}

Wyniki pojawią się jeszcze dziś, gratuluję wytrwałości we wszystkich zadaniach!

Jeśli macie jakieś pomysły na kolejne edycje (tego typu lub inne), co poprawić, co dodać a co odjąć napiszcie tutaj. Tylko proszę bez wyzywania, to ma pomóc robić konkursy lepiej a nie znajdować nowe sposoby na obrażanie.

Co mam zapisane, na pewno:
- Balans rund
- Mniej drastyczne przygody
- Udoskonalona punktacja z uwzględnieniem części punktów (na jasnych zasadach)
 
Mi się bardzo podobało, trzeba było pomyśleć.
Jedyne co bym zmienił to czas trwania konkursu ,jednak zrobiłbym go maksymalnie na 14 dni.
Wszyscy jesteśmy już nieco starszymi ludźmi i bolą nas oczy od siedzenia tyle przed komputerem :D

Dziękuję,
pozdrawiam!
 
IMG_1801.jpg

Pozdrawiam drużynę Betoniarzy!
 

kruK629

Członek obsługi gry
Ciekawy event, zagadki bardzo ciekawe i zaskakujące. Napewno na następny story event wylaczenie Henrego aby nie gadał o osiągach za zakończenie jakieś serii zadań.

Czego zabrakło: dropienia wódki ;)
Nawet nie wiem kiedy zleciało te 5 rund
 
Dobra robota Anjadia,jedyne co bym zmienił to zakazał grać selfiemu i jego podobnym oraz bym wyłączył andisza z możliwosci robienia czegokolwiek na gonzalesie. Next time weź sobie krymiego albo nawet patelke,lenke i napewno wyjdzie lepiej niż z Andiszem. Pozdrawim i ściskam mocno.
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
Dobra robota Anjadia,jedyne co bym zmienił to zakazał grać selfiemu i jego podobnym oraz bym wyłączył andisza z możliwosci robienia czegokolwiek na gonzalesie. Next time weź sobie krymiego albo nawet patelke,lenke i napewno wyjdzie lepiej niż z Andiszem. Pozdrawim i ściskam mocno.
Ty się zastanów człowieku co piszesz i wytłumacz teorię ustawienia druzuny Selfiego która przegrała. Proponuję powrót do szkoły!!!
 

anjadia

Członek obsługi gry
Zanim się rozkręcicie, proszę o feedback w temacie konkursu w spokoju i miłości :x

Bez odbioru w tej sprawie!
 
Gratulacje dla Ekip Kociarzy i Majciarzy, wysoki poziom tego eventu stworzyliśmy. Dzięki za te 2 tygodnie rywalizacji.

Całe szczęście, że żaden randomowy omnibus z martwego świata na P, który nie zna nazw osiągnięć po kilku latach gry, nie będzie biegał z Gringo na tej swojej wyspie San Escobar.
 
Jeśli macie jakieś pomysły na kolejne edycje (tego typu lub inne), co poprawić, co dodać a co odjąć napiszcie tutaj. Tylko proszę bez wyzywania, to ma pomóc robić konkursy lepiej a nie znajdować nowe sposoby na obrażanie.
Moje kilka uwaga do konkursu:
1) Dotyczące zadań

a) Dwóch członków drużyny ukończyło serię "Transport Więźniów" wybierając ścieżkę "wymuszenie" (2 pkt) (w rundzie 5)
Jeżeli wykonałeś te zadanie wcześniej niż przed Rundą 5 to na start rundy miałeś za to zadanie 0 pkt bo praktycznie każdy wybierał ścieżkę "Akcja uwalniająca" (w szczególności ze względu na prostotę tego zadania większość osób miało wykonaną tą serie zadań wcześniej) (a i nie że teraz płacze bo straciłem za to punkty bo i tak gdybyśmy to miel dobrze to nic by to nie zmieniło XD). Takie zadanie następnym razem można od razu wyrzucić do kosza, ponieważ powoduje niepotrzebne problemy.

b) Zdobycie Toniku dla konia przez jednego członka drużyny
( w rundzie 4)
Przedmiot tonik jest możliwy do użycia, unikałbym tego typu przedmioty ze względu "mogłeś zadanie wykonać wcześniej i użyć tego przedmiotu nie będąc tego świadomy" ( np. bardzo dobrym pomysłem była miska popcornu we wcześniejszej rundzie - gdzie przedmiotu nie da się użyćok_:))
c) Wybudować/Rozbudować Koszary na 2 poziom ( w Rundzie 4)
Jeżeli ktoś przed startem zadania wybudował Koszary na wyższy poziom nie był w stanie ukończyć zadania, moja propozycja to "wybudować koszary na co najmniej 2 poziom", lecz w tym przypadku raczej kontakt z supportem rozwiązałby ten problem.

2) Godzina pojawiania się zadań
Uważam, że lepszym pomysłem jest podanie konkretniej jednej godziny np. 20 lub 21 niż zakres godzinowy 21-22 (tak wiem była ankieta, lecz na start zostały narzucone zakresy godzinowe), ponieważ przez to zazwyczaj miałeś godzinę wyrwaną z życia. Ustalenie jednej konkretnej godziny uważam za lepsze (preferuje 21:00- najbardziej uniwersalną).

3) Słaby kontakt przez "support" zwany "ticketem", niejeden raz na odpowiedź musiałem czekać ponad 1 dzień (pomimo tego, że "admini" byli aktywni na świecie Gonzales na saloonie) lub nawet w jednym przypadku jej nie dostałem.

Co mam zapisane, na pewno:
- Balans rund
- Mniej drastyczne przygody
- Udoskonalona punktacja z uwzględnieniem części punktów (na jasnych zasadach)
4) Dokładnie, punktacja. Nie rozumiem do teraz czemu niektóre zadania były bardziej punktowane pomimo podobnego sposobu trudności.
Drużyna nierobiąca zadania, a drużyna, która wykonała w połowie zadanie była tak samo traktowana (0 pkt- nawet w przypadku kiedy zadanie było np. za 3pkt)

5) Trochę mniej rzeczy RNG z przygód, jednemu zdobyta skrzynka wpadała po 1 gierce i z niej przedmiot WSP ,a niektórym ani jedna skrzynka WSP pomimo wielu wygranych ( co nie @DuDuSkO ?)

Mimo tego wszystkiego fajna rywalizacja oraz realizacja konkursu
 
Moje kilka uwaga do konkursu:
1) Dotyczące zadań

a) Dwóch członków drużyny ukończyło serię "Transport Więźniów" wybierając ścieżkę "wymuszenie" (2 pkt) (w rundzie 5)
Jeżeli wykonałeś te zadanie wcześniej niż przed Rundą 5 to na start rundy miałeś za to zadanie 0 pkt bo praktycznie każdy wybierał ścieżkę "Akcja uwalniająca" (w szczególności ze względu na prostotę tego zadania większość osób miało wykonaną tą serie zadań wcześniej) (a i nie że teraz płacze bo straciłem za to punkty bo i tak gdybyśmy to miel dobrze to nic by to nie zmieniło XD). Takie zadanie następnym razem można od razu wyrzucić do kosza, ponieważ powoduje niepotrzebne problemy.

Słuszna uwaga w kwestii zadań. Ja podobnie miałem z warkoczem, bo kliknąłem to zadanie nieco bardziej do przodu jeszcze zanim było wiadomo, że trzeba będzie zdobyć warkocz i już warkocza nie miałem. :D
 
Całe szczęście, że żaden randomowy omnibus z martwego świata na P, który nie zna nazw osiągnięć po kilku latach gry, nie będzie biegał z Gringo na tej swojej wyspie San Escobar.
No i tu się akurat kolego mylisz xD

screenshot_2_optimized.png



Niestety kilku innych z gringo już śpi/imprezuje i nie załapali się na zdjęcie :(



6ypc6y.jpg
 
No szkoda że się nie załapali aby podbić sobie Ego xD, nie będzie mnie piekła dupka że nie zobaczyłem screenków od chłopów co chcą komuś coś udowodnić flexując się posiadaniem itemków na zdechlaku. Ale cieszę się że wam zależy a w szczególności tobie zbierając i wklejając to tutaj xDDDDDDDDD

hehe patrzcie jak mamy wywalone na to gringo dlatego wam wkleimy screenki że mamy tego dużo i mamy to w dupie..... Beka z Omnibusów jak zwykle dzięki za rozrywkę. We doklej coś tam jeszcze bo mało tego wstyd pokazywać na tak high class playerów xDDDDD
 
co chcą komuś coś udowodnić
Pewnie dlatego totalnie olaliśmy ostatnią rundę :D
Ale cieszę się że wam zależy a w szczególności tobie zbierając i wklejając to tutaj xDDDDDDDDD
Ale Ty w ogóle widzisz, że screen to odpowiedź do jednego z komentarzy, gdzie autor twierdzi, że to trzecie miejsce to dla nas byłoby jakiekolwiek wielkie osiągnięcie?
hehe patrzcie jak mamy wywalone na to gringo dlatego wam wkleimy screenki że mamy tego dużo i mamy to w dupie.....
W sumie to tak jest


Generalnie raczej każdego normalnego człowieka śmieszy fakt, że wymyśliliście sobie jakiś spisek z ustawionym gonzalesem, który się w ogóle kupy nie trzyma i od tygodnia pytani na czatach o chociażby jeden dowód na którego podstawie tak twierdzicie, potraficie tylko zamilknąć.

Jesteście hipokrytami do stopnia którego jeszcze w tej grze nie spotkałem, a Waszą głupotą można zapełniać wiadra jak zaczynacie się odzywać na czacie.
Żyjcie dalej w swojej bańce, klepcie się po pleckach i róbcie na co macie ochotę, ale może już lepiej nie na forum, a na iro, nie pozdrawiam.
 
Wiem doskonale że to co napisał Patryk to troll xDDD dlatego śmieszy mnie fakt że latasz po kolegach aby pokazać prestiż xD. Wstali już koledzy abyś mógł poprosić o doklejenie we zrób kolarz bo potrzebuje tego xDDDD
 
Status
Zamknięty.
Do góry