Zakupy oficjalne

  • Rozpoczynający wątek Ekobrzydal
  • Data rozpoczęcia

Jak oceniasz pomysł

  • Dobry

    Głosy: 50 83,3%
  • Beznadziejny

    Głosy: 10 16,7%

  • W sumie głosujących
    60
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ponieważ obecnie robienie zakupów jest utrudnione poprzez to że po opuszczeniu miasta nie możemy przystąpić do innego w celu zakupienia i powrotu do swojego miasta mam taką propozycję żeby wprowadzić coś w rodzaju biletu na zakupy

właściwości takiego biletu były by następujące:
- czas trwania 10 min (to czas w którym możemy robić zakupy na takich zasadach jak mieszkańcy)
- jednorazowy
- sprzedażą biletów zajmowali by się radni i założyciele miasta
- pieniądze ze sprzedaży biletów trafiały by oczywiście do kasy miejskiej


jak ktoś coś jeszcze ciekawego wymyśli niedopisze
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trochę za mało czasu. Powinno być ze 30 minut
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł, ale mam jedno zastrzeżenie: niektóre miasta na max rozbudowane wymagają by zapłacono za zakupy w kolonii (jeszcze nie rozbudowanej) i ta kasa która trafiałaby do kasy miejskiej poszła by na zmarnowanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
O jezu.. .Dostałem osta za komenta :p

Bardzo dobry pomysł, chociaż za mało czasu jest dane...
 

DeletedUser

Gość
Gość
fajny pomysł ale mogło by byc tak ze radni ustalali by cenę biletu ale mogli by też dac taki bilet za free bo miastu rozbudowanemu na maxa nie potrzebny jes hajs.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł jest ok, ja osobiście rzadko korzystam z takiego rozwiązania ale w przyszłości moze mi się to przydać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a do koloni tez potrzebny by był bilet?? szkoda że tego nie wprowadza
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co w wypadku sojuszu też by trzebabyło płacić. Może by były darmowe bilety i płatne bilety...
CO do pomysłu to jak najbardziej tak bo to troche utrudnia gre to czekanie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sam nie wiem. Wtedy nikt by nie opuszczał miast na zakupy.
Bilety pewnie by chodziły po śmiesznych cenach i nie było by żadnego utrudnienia by kupić dowolny ekwipunek...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bukimi ma rację. Pomysł wygląda ciekawie, ale jak mi się wydaje, w większości spowoduje to kupowanie wszędzie wszystkiego co się chce, po dobrych cenach. W ten sposób zostanie odebrana nam część frajdy z gry - przyjemność składania wymarzonej kombinacji przedmiotów. Trochę kasy i bez trudu wszystko da się szybko kupić...


Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
taaa.
ale chce ci się czekać? albo powiedzmy ściga cie jakieś miasto. dołanczasz na zakupy powiedzmy na godzinkę a z godzinę omdlenie i do tego dochodzi to do statów miasta
wg mnie powinno być tak.
że w zaproszeniach była by kreska oddzielająca zaproszenia od biletów.
tam gdzie byłby bilet pisało by tak.


Nazwa grzacza: (tu nazwa) Cena:(tu podajemy cenę)

OK


i wyświetlało by się tak jak zaproszenie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Beznadziejny.
Dlaczego?
1. Rownie dobrze moznaby bylo zamiast poczwornej ceny dla obcych ustawic cena_przedmiotu+200$
2. Chcesz zlozyc najlepszy ekwipunek? Postaraj sie i wez na siebie koszta tego (dluzszy czas poza miastem)
3. Przekombinowane
 

DeletedUser

Gość
Gość
Beznadziejny.
Dlaczego?
1. Rownie dobrze moznaby bylo zamiast poczwornej ceny dla obcych ustawic cena_przedmiotu+200$
2. Chcesz zlozyc najlepszy ekwipunek? Postaraj sie i wez na siebie koszta tego (dluzszy czas poza miastem)
3. Przekombinowane

DrGreen ma rację. Bilet można by zawrzeć w cenie przedmiotów.
Wychodzi na to samo a frajda umiera.... :eek:
 
Status
Zamknięty.
Do góry