Zamulanie

  • Rozpoczynający wątek paweł125
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam chciałem się dowiedzieć czy tw jedynie mi nie poprawnie działa czy może większości osób.
Loguje się na starcie (przeglądarka mozilla )nie dość że pasek muli się i nie dochodzi do końca to jeszcze po tym wszystkim.Nie pokazuje mi mapy z postacią,na to trzeba parę sek. poczekać o co chodzi?

Dodam że wszelkie historie,ciasteczka wyczyściłem oraz sprawdziłem na innej przeglądarce chrome i jest to samo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14107

Gość
Gość
Raczej większości. Było tak na becie jak wprowadzili tam update [i jest dalej], a w poniedziałek wrzucili u nas i jest to samo.
 

DeletedUser24450

Gość
Gość
na s10 i Jicarilla ja np. wogole nie moge wejsc; za ktoryms razem udaje mi sie wreszcie na huron i Iro. Ktos ma jeszcze problemy z zalogowaniem sie na swiat?
 

DeletedUser30741

Gość
Gość
U mnie często przy logowaniu pasek zatrzymuje się na 99% i trzeba długo czekać aż się załaduję.Z dobieraniem odzieży do pracy też mam problem,czasem ładuje się 10 sec,czasem 30,a przed updatem trwało to sekundę.
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
na s10 i Jicarilla ja np. wogole nie moge wejsc; za ktoryms razem udaje mi sie wreszcie na huron i Iro.

Wszystkie światy gry powinny prawidłowo funkcjonować, a zalogowanie się na nie powinno być możliwe.

Jeżeli chodzi o to zacinanie - po update pasek ładowania zatrzymuje się po 261 i ostatnie 2 punkty trzeba chwilę poczekać. Jednak jak się nic nie klika, nie rusza - to po chwili odpala się normalnie mapa i można bez problemu grać.
Kalkulator w grze - nie korzystam, bo z moim eq nie raz kartę ścina :D
 

DeletedUser24450

Gość
Gość
to w takim razie prosze o sprawdzenie dlaczego od wczoraj nie moge zalogowac sie na wspomniane 2 swiaty (s10 i Jica)
s10 - nie odpala wogole zielonego paska
Jica - w lewym gornym rogu kreca sie 2 skrzyzowane pistolety i nic wiecej sie nie dzieje
 

DeletedUser32137

Gość
Gość
U mnie jest to samo, chociaz obwinialam na poczatku internet... A tu klops, blad tw?

Dodam jeszcze, ze mnie automatycznie wylogowuje czesto.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24450

Gość
Gość
pisalem do supportu ale cisza w temacie; wiec jednak nie jestem jedyny i niemoznosc zalogowania powtarza sie u innych; ciekawe czy ktos Ci odda za wlaczone tam premium :)
 
Też potwierdzam że po aktualizacji ładuje się dłużej i zacina - przed aktualką nie powiem też się to zdarzało czasami ale teraz proporcje się odwróciły . A teraz zauważyłem że po przygodach nie dolicza punktów dopiero jak przeładuję na nowo stronę to są już naliczone .
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry