Zaskoczenie

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie czy zaskoczenie jest ważnym elementem walki ?
W skali od 0 do 10 na ile oceniacie ?
I czy jest ważniejsze niż unik ? :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście że podczas walk jest ważniejszy unik , nie znam sie na pojedynkach bo jestem rzemieślnikiem ale chyba zaskoczenie nic nie daje w pojedynkach tylko w napadach
 

DeletedUser

Gość
Gość
No tak ale podczas takiej pojedynczej walki to zaskoczenie nie ma nic do rzeczy a przy napadzie owszem
 

DeletedUser492

Gość
Gość
Chodzi Ci o to, że przy obronie? Bo nie wiem jak zdefiniować pojedyncza walka, a napad. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
podczas walki unik jest ważniejszy od zaskoczenia, zaskoczenie jest umiejętnością drugorzędną, wystarczy poczytać dokładnie forum: FAQ - Pojedynek
 

DeletedUser

Gość
Gość
I tu się mylicie nie doceniając zaskoczenia w zadaniu pokonaj w pojedynku Matthew zwiększenie zaskoczenia przez założenie zielonej koszuli spowodowało natychmiastową wygraną mimo tego ze zakladając tą koszule obnizyłem celowanie o 4 i unik o 5 w swojej postaci. Logicznie żecz biorąc powinienem przegrać a wygrałem przez zaskoczenie:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko ze wcale niewiadomo czy wygrałes przez koszule czy to był przypadek losowy ,to nieda sie sprawdzic ,bo przy jednakowym ustawieniu wszystkich cech pojedynkujac sie kilka razy zawsze trafia sie roznie ,i choc sie niezmienia niczego to raz sie wygrywa a raz przegrywa,zatem ta jedna sytuacja niczego niewyjasnia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mikix wedlug nowego tlumaczenia pomocy zaskoczenie moze byc wazne ale tak naprawde nie do konca wiadomo trzebaby zrobic testy co tego jak to wplywa na przeciwnika. Swoja droga prawdopodobnie to chodzi ci o mnie:) Jak dasz mi statystyki to moge stwierdzic jak duza role mialo zaskoczenie
 

DeletedUser

Gość
Gość
zaskoczenie pomaga jesli ty atakujesz kogoś.
wtedy masz duże szanse zadać obrażenia w pierwszych rundach.
jeśli natomiast ktoś ciebie zaatakuje ważniejszy jest unik
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli rabującym lepiej mieć więcej zaskoczenia a reszcie graczy co za często nie napadją a ciężką pracą sie bogacą dobrze mieć dużo uniku ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli rabującym lepiej mieć więcej zaskoczenia a reszcie graczy co za często nie napadją a ciężką pracą sie bogacą dobrze mieć dużo uniku ;]
Też tak to zrozumiałem z opisu misji. Atakujesz liczy sie zaskoczenie. Jak ciebie atakują taktyka. A unik jest ważny w każdej sytułacji, Tak ataku jak i obrony.


cytat z misji:

Gdy wyzywasz kogoś w obcym mieście,bardzo ważne jest aby go nastraszyć i zakoczyć.Przeciwnik powinien się Ciebie bać w pierwszych minutach spotkania. Spróbuj zjawić sie tajemniczo,mrocznie jak duch. Taka taktyka osłabi koncentracje przeciwnika i będzie miał gorsze statystyki podczas walki. Natomiast jeżeli jesteś wyzywany w swoim mieście to już tego typu taktyka poprzez zaskoczenie nie ma znaczenia dla Ciebie. Powinieneś jednak przedtem wszystko taktycznie zaplanować. Wybrać dobre miejsce, tak by przeciwnik był oślepiany przez słonce. Bardzo ważne jest aby w swoim mieście mieć opracowaną dobrą taktykę.

http://pl2.the-west.pl/help.php?article=duell_procedure tu jest wszystko wyjaśnione.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2256

Gość
Gość
Zaskaczenie to umiejętność ważna dla napastnika. Jeśli ma tą umiejętność dobrze rozwiniętą, większe szanse ma na sukces podczas ataku na gracza, znajdującego się np. w mieście.
 
Status
Zamknięty.
Do góry