Zawadiaka 88 poziom

  • Rozpoczynający wątek kkonarrs
  • Data rozpoczęcia

Jak oceniasz moją postać?(1 - najgorsze, 6 - najlepsze)

  • 1 - Dno

    Głosy: 1 2,4%
  • 2 - Mogło być lepiej

    Głosy: 8 19,0%
  • 3 - Średnio

    Głosy: 14 33,3%
  • 4 - Dobrze

    Głosy: 14 33,3%
  • 5 - Bardzo dobrze

    Głosy: 3 7,1%
  • 6 - Idealnie

    Głosy: 2 4,8%

  • W sumie głosujących
    42
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jak w temacie. Broń strzelecka. Od czego odjąć umiejki, do czego dodać? Może coś dokupić?
Zamieszczam screeny :


Uploaded with ImageShack.us

PS. do obrony mam jeszcze schofielda, na przedmiot rakietę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli się bronisz, to odejmij od srpawności wszystko i dodaj do charyzmy.

jeśli atakujesz to dodaj do zaskoczenia
chcesz konkrety pisz na pw
 

DeletedUser

Gość
Gość
Głównie atakuję. Dodać do zaskoczenia ale kosztem czego?
 

DeletedUser

Gość
Gość
sprawa jest prosta, brakuje ci 100 zaskoku, odejmij to od cela i uniku, cechy ze sprawnosci daj w zrecznosc.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pamietaj, ze unik i celowanie praktycznie nic Ci nie dadza jesli przeciwnik np. bedzie mial wiecej taktyki niz ty zaskoczenia....
 

DeletedUser22056

Gość
Gość
Na twoim miejscu dodawałbym wszystkie umiejętności, które zdobędziesz levelując w zaskoczenie, ew. poodejmuj pkt. od umiejętności, które są ci nie potrzebne do pojedynków, niestety nie powiem ci dokładnie co odjąć, bo nie chce mi się odejmować bonusów :p Ale dużo odejmowania wyszło. Niestety, abo i stety dużo zawadiaków zapomina o zaskoczeniu, które przy ataku jest bardzo ważne, co z tego że masz dużo taktyki, która jest potrzebna tylko do obrony.
 

DeletedUser22056

Gość
Gość
Dobre, ale do czego? Wg. mnie są średnio dobre do obrony, bo kolega ma dużo uniku i w miarę taktyki, ale do ataku to raczej słabo bo ma o conajmniej 20-30 pkt. za mało zainwestowane w zaskoczenie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wyczytalem cos takiego na forum miasta, moze to wam da do myslenia

"dowaiłem się 220 unikem kosztem zaskoczenia i to był błąd...
nawet nie wklejam bo rozpacz"
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
unik jest skuteczny tylko wtedy kiedy gra się przeciwko ORkom...na s12 pojedynkowicze TOP 100 mają średnio 30-60 celowania co daje takim jak ja pojedynkowiczom niewyobrażalną frajdę...walka z nimi to jak strzelanie do stodoły...ale też nie ma co przesadzać...80-100 uniku wystarczy w zupełności...
 

DeletedUser

Gość
Gość
unik jest skuteczny tylko wtedy kiedy gra się przeciwko ORkom...na s12 pojedynkowicze TOP 100 mają średnio 30-60 celowania co daje takim jak ja pojedynkowiczom niewyobrażalną frajdę...walka z nimi to jak strzelanie do stodoły...ale też nie ma co przesadzać...80-100 uniku wystarczy w zupełności...

kompletna bzdura ze jest tylko przydatny przeciwko orkom, taktyka bez uniku nic nie daje możesz mieć 200 taktyki a 0 uniku to cię rozwali przeciwnik jak chce. uniku trzeba mieć przynajmniej 100.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Domino: zawadiaka do ataku w taktykę? a może słońce i księżyc to jedno i to samo?! po jakie licho mu taktyka.
Thundeer: unik jest skuteczny nie tylko przeciw orkom, uwierz mi.

żeby nie było ot: dobre skille, ale brakuje zaskoku, odejmij od taktyki/celowania. cechy full zręczność a skille w zaskok.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry