Zdanie o przeciwnikach pojedynkowych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24984
  • Data rozpoczęcia

Co myślicie o ludziach którzy was napadają i wygrywają?

  • Gość dla mnie jest wrogiem!

    Głosy: 17 13,7%
  • Niezbyt mi się to podoba, ale znów nie uważam go za wroga

    Głosy: 76 61,3%
  • Nienawidze takich gości!

    Głosy: 13 10,5%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 18 14,5%

  • W sumie głosujących
    124
Status
Zamknięty.

DeletedUser24984

Gość
Gość
Siema, co myślicie o ludziach co was napadają i omdlewają:?:
P.S- sorki, że dałem opcje :
gośc jest dla mnie wrogiem i nienawidze takich gosci... więc jak dawać na gość jest dla mnie wrogiem to zaznaczajcie nienawidze takich gości.pzdr:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
zazwyczaj jeśli ktoś nas usypia to ma jakiś powód a więc nie ma co się na niego wściekać
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co myślę?
Nie myślę. Wyrzucam komputer za okno, niszczę monitor ze złości, biję rodzinę klawiaturą i połykam myszkę.

Na poważnie to myślę, że był ode mnie lepszy.
Motywuje mnie to jedynie do samodoskonalenia, samogwałtu, samoakceptacji (swojej niższości wobec niego).

Próbuję mu dorównać reskillując się, kupując nowe przedmioty.
Gdy będę gotowy odsyłam go na dwudniowy urlop.

To tyle.
 

DeletedUser23220

Gość
Gość
Po co tu patrzysz?! PATRZ NIŻEJ ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Co myślę?
Nie myślę. Wyrzucam komputer za okno, niszczę monitor ze złości, biję rodzinę klawiaturą i połykam myszkę.[...]

o_O::D:::DD::gwizd:


Osobiście się nie wściekam. To normalka. Ale jak ktoś mnie notorycznie atakuje to zmieniam sobie unik i celowanie i już go lecę omdlewać.

Ale często bywa tak że nikt nie ma taktyki więc zazwyczaj tacy przegrywają na obronie, a wygrywają na ataku.

pif paf:traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co myślę?
Nie myślę. Wyrzucam komputer za okno, niszczę monitor ze złości, biję rodzinę klawiaturą i połykam myszkę.

Na poważnie to myślę, że był ode mnie lepszy.
Motywuje mnie to jedynie do samodoskonalenia, samogwałtu, samoakceptacji (swojej niższości wobec niego).

Próbuję mu dorównać reskillując się, kupując nowe przedmioty.
Gdy będę gotowy odsyłam go na dwudniowy urlop.

To tyle.

Popieram:) Robię to samo.
 

DeletedUser23220

Gość
Gość
Hehehe dobre.
Ciekawe co robicie jak gracie w jakąś grę, a tu Wam się komputer resetuje i wszystko od nowa ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak gram pojedynkowiczem to myślę jak zmienić umiejki żeby następnym razem wygrać pif paf

Co innego jak gra się 100%Bobem wtedy jest to nieco denerwujące ale zawsze zostaje list gończy na uśpienie albo rewanż kolegów z miasta co często kończy się dla napastnika 48.

Jeszcze zostaje możliwość samemu ustawiać sobie 48 kiedy ci się podoba.
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Zaznaczyłem: "nie mam zdania", ponieważ nie ma opcji, którą bym mógł zaznaczyć ;) Gość który mnie napada i omdlewa, zazwyczaj, albo jest lepszy. albo miał farta :D Nie jest to powód do nienawiści... Kiedyś m u może oddam...
 

DeletedUser

Gość
Gość
jeśli ktoś mnie uśpi, trudno.. to tylko gra..

po 48h trzeba próbowac sie odegrac, nic wiecej :)
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
zmieniam ustawienia pojedynkowe i prubuję go zlać....ewentualnie robimy masówkę na jego miasto w ciągu 2-3 godzin ;)

nie wściekam się tylko pragnę się odwdzięczyć owej osobie...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też myśle jak się zrewanżować następnym razem, :D
 
Jestem zły, rozwalam klawiaturę, krzyczę na niego i robię mu avanturę za to że śmiał tknąć wielkiego Old'a! Tak na serio to nie obchodzi mnie to.

P.S W ankiecie brakuje opcji : "lubię jak ktoś mnie omdlewa". Dla niektórych być pokonanym przez szanowanego wroga jest zaszczytem :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Brakuje odpowiedzi : " Jestem koksem i nikt nie jest w stanie mnie omdlic"
::D:

Jesli ktos mnie omdlewa , to staram mu sie w moim ataku odplacic , lecz zdarza sie ze sie wkurze i uderze piescia w monitor az cala piesc stanie w krwi i wtedy ide pokopac psa , zeby odreagowac .
 

DeletedUser24357

Gość
Gość
puki skille miałem pod pojedynki lubiłem od czasu do czasu przegrać
jednak po reskilu jest to wnerwiające zwłaszcza że wyrobiłem sobie poziom pojedynków i teraz tylko większe levele mnie atakują
 

DeletedUser

Gość
Gość
Brakuje odpowiedzi : " Jestem koksem i nikt nie jest w stanie mnie omdlic"
::D:

Jesli ktos mnie omdlewa , to staram mu sie w moim ataku odplacic , lecz zdarza sie ze sie wkurze i uderze piescia w monitor az cala piesc stanie w krwi i wtedy ide pokopac psa , zeby odreagowac .

Współczuję pieskowi:eek:j:
Ja daję zwykle gościa do szeryfa, żeby się z nim inni pobawilipif paf
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Ankieta jest tendencyjna i źle zbudowana. Brakuje opcji przeciwstawnych do tych które umieściłeś. Może przecież ktoś kochać ludzi go omdlewających.
 

DeletedUser25615

Gość
Gość
A mnie to zapewne wkur*i...

A mnie to zapewne wkur*i, ponieważ teraz, kiedy jeszcze jestem pojedynkowiczem, sporo uniku (150), 200 taktyki w obronie, itd... nikt nie chce mnie atakować jeśli nie ma listu gończego, a zaraz robię re-skilla pod hp... zobaczycie jak się zlecą na mnie...

Dlatego stałem się hipokrytą...
 
Czyli masz idealną postać pod atak orka, bo takiemu nie straszne milion taktyki ani uniku, bo 2-3x i tak trafi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co myślę?
Nie myślę. Wyrzucam komputer za okno, niszczę monitor ze złości, biję rodzinę klawiaturą i połykam myszkę.

ja też ::D:.

a tak serio to nikt mnie nie omdlewa!więc nie wiem! ale jak by mnie omdlał to bym:
  • Spalił klawiature
  • Skasował konto
  • Założył bym nowe
  • I na nowym koncie bym zrobił pojedynkowicza (lub jeszce lepszego) i omdliłbym go
  • albo wystawiłbym list gończy za 5k(za omdlenie)
  • yyyy.... nie wiem już co może być jeszcze
 
Status
Zamknięty.
Do góry