Zdrajca

  • Rozpoczynający wątek Ares28
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci sie ten pomysł?


  • W sumie głosujących
    196
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Propozycja dotyczy w fortach rangi zdrajcy. Proponuje aby te osoby z ta ranga nie brały udziału w bitwie, bez różnicy czy jest komplet czy nie! Wczoraj mieliśmy sparing i się nie udało bo polowa była spoza naszych miast i mimo że mieli X to popsuli nam całą zabawę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na TAK!
też tak już kilka razy mieliśmy podczas bitwy o fort i nie mogliśmy nic z tym zrobić:/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Było dawno po za tym tam było za dużo namieszane u mnie chodzi tylko i wyłącznie o wykluczenie z bitwy a nie o jakieś czaty...

tamten temat jest zamknięty a powinien już dawno być wprowadzony do gry!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12361

Gość
Gość
Było dawno po za tym tam było za dużo namieszane u mnie chodzi tylko i wyłącznie o wykluczenie z bitwy a nie o jakieś czaty...

tamten temat jest zamknięty a powinien już dawno być wprowadzony do gry!

jest w zakładce"możliwe do wprowadzenia"więc normalka że zamkniety
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
były już nie raz takie tematy i o dziwo nie przeszły dalej

Na TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
były będą i nie przejdą chyba że wprowadzą jakieś wymogi
(ilość graczy ,brak exp na takiej bitwie czy brak lotów)

po prostu jest to zabezpieczenie przed ustawkami (np. po 5 graczy itp.)





pif paf
 
Jestem na tak. Jeśli ktoś odkrył zdrajcę na dzikim zachodzie, to go po prostu nie wpuszczał i już!
 

DeletedUser27647

Gość
Gość
Oczywiście na tak.
Są rezerwiści i Ci mogą "awaryjnie" wchodzić na bitwy, więc zdrajcy już nie powinni.
 

DeletedUser25442

Gość
Gość
Dobry pomysł :D Taż tak miałem że przyszli ludzie (max 20 lvl) i wbili na fort z rangą zdrajca, oni weszli a ja nie :( I oczywiście fort został odebrany :mad:
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Nie podoba mi się ten pomysł z uwagi na to że nawet taki zdrajca może doskonale zastąpić kogoś kto nie zdąży na bitwę.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Nie podoba mi się ten pomysł z uwagi na to że nawet taki zdrajca może doskonale zastąpić kogoś kto nie zdąży na bitwę.

Tu chodzi o osoby które nie są pożądane na bitwie.

Osoba która wykonuje rozkazy a nie jest z sojuszu zapewne dostanie się na bitwę.


Tu chodzi o osoby które przychodzą expa i obligacje sobie zebrać nie pomagając tak naprawdę innym.

Dam przykład jakimś cudem uda się takiemu expiarzowi dostac na basztę czym utrudnia grę innym , bo wiadomo że jak są tam jeszcze offy to zostaje mało miejsca dla online i trudniej ich rotować .


Inny przykład sojusz atakujący ma szanse na wybicie przeciwnika ale pojawia się taki obcy typek który leci sobie na flagę i w tym momencie nie daje szansy na zwycięstwo przez wybicie.


Tu mam też pytanie do Onufrego czy osoba która non stop przeszkadza w grze , utrudnia granie właśnie przez np. non stop flagowanie na bitwach może zostać ukarana ?


Dlatego ja jestem za pomysłem aby osoby które dostaną krzyż nie dostawały się na bitwę . I tu mogą pojaiwć się dwie opcje jak to zrobić.

1) Gwiazdkujacy rozdaje sam takie krzyże.
2) Osoba spoza sojuszu automatycznie otrzymuje przez system krzyż i tylko od gwiazdkujacego będzie zależało czy go zdejmie czy nie.

Ja bym był za drugą opcją , bo minusem tej pierwszej jest że niektórzy na ostatnią chwile się zapisują i wtedy osoba rozdająca gwiazdki nie jest w stanie dać krzyża takiej osobie.


Ps. Czy ankieta musi zebrać jakaś ilość głosów aby została przedstawiona twórcom gry . Jeśli tak to prosiłbym o podanie progów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25442

Gość
Gość
nie ogarniam dalej dlaczego to nie zostalo wprowadzone o_O jak ktos ma X to nie gra, proste... Na tak
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
na tak
ps myślicie że coś z tym zrobią? ::DD: oczywiście że nie ::DD:
 
Status
Zamknięty.
Do góry