Zestaw kolekcjonera

  • Rozpoczynający wątek Tekumsen
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czy jest gdzieś informacja w jaki sposób zdobyć/otrzymać/za co,poszczególne części kolekcji?
 

DeletedUser21363

Gość
Gość
Set kolekcjonera można zdobyć za osiągnięcia.;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak wejdź w zakładkę Osiągnięcia>Przedmioty i tam wszystko jest :pP Tak dokładnie to np żeby zdobyć Kapelusz Kolekcjonera to musisz posiadać wszystkie kapelusze . Nie musisz tych które są dla innych klas postaci. Jak chcesz sprawdzić ile posiadasz już przedmiotów to wejdź Osiągnięcia>Przedmioty>Kolekcje i tam masz jakie kapelusze masz wszystkie zdobyte albo kliknij +więcej i tam pokazują ci się wszystkie kapelusze np z seri kapeluszy Cylindry i masz zaznaczone które masz a których nie masz.
 

DeletedUser18445

Gość
Gość
Mam ten sam problem na s11 ale ze strzelbą kolekcjonera.
 

DeletedUser10712

Gość
Gość
jak np. Władca ciała się nie chce zaliczyć to wystarczy pójść do swojego miasta i kupić najgorszą koszulkę(np. szara koszula);jak Władca lewej ręki to najgorszą broń podręczna(np. zbutwiały łuk); jak Władca butów to najgorsze buty (np. szare zniszczone buty)
u mnie i u mojego kolegi z miasta zadziałało (s1) :I:

chociaż jak na początku zrobiłem Władcę butów to wysłałem ticket do supportu i musiałem 3 dni czekać na "ręczne" zaliczenie....
 

DeletedUser

Gość
Gość
wymagania

Jest potrzebne wymaganie lvl do zestawu czy można robic to od 1 lvl
I jeszcze czy można zbierac jak najgorsze rzeczy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jest potrzebne wymaganie lvl do zestawu czy można robic to od 1 lvl

To znaczy przedmioty z zestawu kolekcjonera możesz nosić od 100 poziomu, ale zbierać itemy by zdobyć osiągnięcie można wcześniej.

I jeszcze czy można zbierac jak najgorsze rzeczy

Nie wiem o co ci chodzi z tymi najgorszymi rzeczami. Żeby zdobyć np. kurtkę kolekcjonera musisz mieć wszystkie ubrania od szarej koszuli po szlachecki płaszcz.
 

DeletedUser8523

Gość
Gość
Nie trzeba mieć chyba tych przedmiotów ciągle. Wystarczy, że kiedyś je miałeś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry