Zestaw preriowy

Status
Zamknięty.

KozaK69

Elitarny Tester
Z pewnością bardzo rozsądne jest robienie zadania na miesiąc dostępne od 10 lvla... Najlepiej dowalić 30h robót graczom, którzy nie mogą jeszcze ustawić godzinnej pracy.
Poza tym trzeba wziąć pod uwagę, że to tylko pierwsza część "głównej historii".

@up
To że na 120 poziomie można to zrobić w jedno (dłuuugie) popołudnie to nie znaczy, że można je zrobić w takim czasie 100 lvl wcześniej.

@down
Tak, pierwsza z dziewięciu.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
O jakim wy zadaniu mówicie ? O tej placówce ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ehh wybierz którą chcesz. Nie wiadomo jeszcze czy wybór którejś z dróg ma wpływ na kolejne części tej serii.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
^^ Biorąc pod uwagę, że będzie jeszcze 8 serii zadań to zapewne decyzja ma ogromne znaczenie. Ech... po co INNO wprowadziło te decyzje do zadań, przez nie nie można z czystym sumieniem zakończyć serii - ja w każdym razie wstrzymam się z tym gdzieś na rok.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak ktoś ma podpowiedzieć skoro nie wiadomo jaki wpływ ma każda decyzja na dalszy ciąg głównej historii?
 
Jedno wiemy na pewno, której decyzji byście nie wybrali, nie zablokuje to żadnego zadania (jak w przypadku hds) ;)
 

DeletedUser30337

Gość
Gość
Z pewnością bardzo rozsądne jest robienie zadania na miesiąc dostępne od 10 lvla... Najlepiej dowalić 30h robót graczom, którzy nie mogą jeszcze ustawić godzinnej pracy.
Poza tym trzeba wziąć pod uwagę, że to tylko pierwsza część "głównej historii".

@up
To że na 120 poziomie można to zrobić w jedno (dłuuugie) popołudnie to nie znaczy, że można je zrobić w takim czasie 100 lvl wcześniej.

@down
Tak, pierwsza z dziewięciu.

Jest tyle innych serii zadań, że nie musisz przecież robić akurat tej na niższym lvl jak Ci to nie odpowiada. Przecież możesz do 120 lvl porobić sobie inne, i tak jak inni z 120 lvl zrobić sobie ją w 1 dzień jak to ująłeś :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja to nowe zadanie olałem , przyjąlem tylko i czeka ono na zrobienie. Mam inne , gorsze zadania niż to. Myśle że temat z nowym setem dawno wygasł więc można by ten temat zamknąc.
 

DeletedUser

Gość
Gość
rrr

eh nigdzie już nie informują o tych nowych rzeczach
Dodali zestaw i jeszcze chuste do zestawu farmera z jakaś niemiecką nazwą
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
+40 do zbierania dyń i chyba +1 do zręczności coś takiego, a chuste miałem w EQ od razu nie wiem skąd tam się wzięła :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry