Zestaw preriowy

Status
Zamknięty.

DeletedUser16467

Gość
Gość
Jak zwykle krytyka z mojej strony, chodź myślałem że coś się zmieni.

Tak jak koledzy pisali ledwo loteria się skończyła kolejny set trafia do Shopu już nie z questów ale w Shopie za kolosalne ceny.

1100 brył przez ułopy to lekka przesada dla maluchów tych LOW LVL który nazbiera 1100 ?? Wyda 1100 brył żeby mieć już teraz ?? Set Nowicjusza nic nie kosztuje a daje lepsze bonusy :D

Serio bez śmieci. Za rok każdy po 100 setów w plecaku i każdy taki sam.

Dylemat będzie miał gracz gdy uzbiera 1100 obligacji i zada sobie pytanie uzbierać 400 i wywalić na skrzynke premium czy na super set którego nigdy nie założę na wyższym lvl ??

Ba lvl dośc szybko się wbija na 15 sekundowych pracach i kilka dni zajmuje żeby móc założyć lepsze rzeczy więc gdzie tu logika kupna tego ??

Juz lepiej byście dali nam graczom Prezent za łądne wydanie kasy na loterię :D A w paczce smakołyki :D
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Podobno to jeszcze jest po obniżonej cenie hmpf
Tak pisze


czekamy ;) nie zdziwiłbym się... i wtedy te super deklaracje niepodległości będą się chowały przy tym eq wartym z 2/3k oupów a w skrzynce może 1800

ciekawi mnie ile osób będzie miało taki zestaw?
3? a może 4?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jak zwykle krytyka z mojej strony, chodź myślałem że coś się zmieni.

Tak jak koledzy pisali ledwo loteria się skończyła kolejny set trafia do Shopu już nie z questów ale w Shopie za kolosalne ceny.

1100 brył przez ułopy to lekka przesada dla maluchów tych LOW LVL który nazbiera 1100 ?? Wyda 1100 brył żeby mieć już teraz ?? Set Nowicjusza nic nie kosztuje a daje lepsze bonusy :D

Serio bez śmieci. Za rok każdy po 100 setów w plecaku i każdy taki sam.

Dylemat będzie miał gracz gdy uzbiera 1100 obligacji i zada sobie pytanie uzbierać 400 i wywalić na skrzynke premium czy na super set którego nigdy nie założę na wyższym lvl ??

Ba lvl dośc szybko się wbija na 15 sekundowych pracach i kilka dni zajmuje żeby móc założyć lepsze rzeczy więc gdzie tu logika kupna tego ??

Juz lepiej byście dali nam graczom Prezent za łądne wydanie kasy na loterię :D A w paczce smakołyki :D

Wychodzi na to że twórcy gry nie grają w nią i nie mają zielonego pojęcia co jak i do czego i z czym to się je.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
czekamy ;) nie zdziwiłbym się... i wtedy te super deklaracje niepodległości będą się chowały przy tym eq wartym z 2/3k oupów a w skrzynce może 1800

ciekawi mnie ile osób będzie miało taki zestaw?
3? a może 4?

Pożyczki wezmą w Chwilóweczce żeby zakupic juz teraz ten set :D
 

KozaK69

Elitarny Tester
Przestańcie zrzędzić i zajmijcie się zadaniem ;)
Literackiego nobla to autorzy raczej nie dostaną, ale i tak czyta się go całkiem sympatycznie ;)
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Przestańcie zrzędzić i zajmijcie się zadaniem ;)
Literackiego nobla to autorzy raczej nie dostaną, ale i tak czyta się go całkiem sympatycznie ;)

Zadanie idzie dzisiaj się skonczy quest na 7h tylko :D

kanuto od dawna wiem z tego co widze że aktywnie Twórcy nie grają w TW, skąd biorą informacje , od kogo pojęcia nie mam ale raczej nie siedzą w koalicjach nie grają aktywnie widząc co odwalają z takimi setami.

Raczej ten set ma na celu

,, Rzucimy niech kupują nie kupia trudno kilka euro wpadnie, wycyckają się z obligacji których nie mają bo na loterii wydali, to w grudniu zamiast za obligacje to za bryły będą losować"

Ale miazga było napisanie ,, SET DLA LOW LVL" tutaj doświadczenia raczej z gry Onufry nie posiada.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Chyba zapomniałem dodać, że zestaw nie jest obowiązkowy. Jak ktoś nie chce to go nie kupi i tyle a to że wywabi na forum te same osoby co zwykle to było do przypuszczenia.
Zadanie krótkie, zestaw kijowy... +1 do marudzenia zaliczone, czekamy na kolejne zmiany. Halloween za pasem będzie wyżerka.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Chyba zapomniałem dodać, że zestaw nie jest obowiązkowy. Jak ktoś nie chce to go nie kupi i tyle a to że wywabi na forum te same osoby co zwykle to było do przypuszczenia.
Zadanie krótkie, zestaw kijowy... +1 do marudzenia zaliczone, czekamy na kolejne zmiany. Halloween za pasem będzie wyżerka.

Dzięki tym osobom FOrum żyje :D +1 do marudzenia to ile mam już tych pkt i gdzie to sprawdzić ??
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Chyba zapomniałem dodać, że zestaw nie jest obowiązkowy. Jak ktoś nie chce to go nie kupi i tyle a to że wywabi na forum te same osoby co zwykle to było do przypuszczenia.
Zadanie krótkie, zestaw kijowy... +1 do marudzenia zaliczone, czekamy na kolejne zmiany. Halloween za pasem będzie wyżerka.

popieram. Ja nie kupię, dno. wątpię, aby jakiś kolekcjoner był zainteresowany kupnem tego setu za tą cenę. Bonusy szkoda gadać, a cena... o opisie nie wspomnę...dla nowych graczy ::DD: większy śmietnik w eq dla potencjalnych kupujących
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Co będzie na hallloween? Słodycze jakieś nowe? No no - ale ogłoście to jakoś wcześniej, tak jak ogłaszaliście dawniej, z 3-tygodniowym wyprzedzeniem. ::D:
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Dobra, przestańcie marudzić. Ktoś niewiarygodnie wygłupił się z ceną, z tym wszyscy się zgadzamy ale nie ma co nad tym się dłużej rozwodzić. Kto chce to kupi kto nie to nie. Fajnie że coś się dzieje przynajmniej a zestaw i tam ma tylko wartość kolekcjonerską bo nikt o zdrowych zmysłach go nie będzie używał :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podobno to jeszcze jest po obniżonej cenie hmpf
Tak pisze

Cena skrzynki z setem: 1100 OUP
Cena paska - 170, cena naszyjnika - 170, cena butów - 220, cena kapelusza - 220, cena kurtki - 220, cena spodni - 270.

170+170+220+220+220+270=1270

1270-1100=170

Tak, cena jest niższa o 170 OUP.
 
dają takie zestawy "śmieci" i zadania również krótkie, bo liczy się to, że ktoś tam coś robi i liczebnie może się tym pochwalić, a że w grze nie ma to żadnego sensu, to już ich nie interesuje....

czekamy na kolejne sety tylko do plecaka :) i zadania na 2h - 10h
 

KozaK69

Elitarny Tester
Hmm... Niech mnie ktoś oświeci z ilu zadań powinna się składać "długa" seria.
Jak dla mnie 33 questy to dużo, ale jak widać niektórym i 100 będzie mało.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm... Niech mnie ktoś oświeci z ilu zadań powinna się składać "długa" seria.
Jak dla mnie 33 questy to dużo, ale jak widać niektórym i 100 będzie mało.

Tu nie chodzi o ilość poleceń lecz o ich długość/trudność...tego questa można zrobić w jedno popołudnie, biorąc pod uwagę czas jaki musieliśmy czekać na jego pojawienie się wypada on dość słabo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry