Zgadnij, jaki to piłkarz?

  • Rozpoczynający wątek Joe Buffalo
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz ja :p

Hiszpan
Gra w reprezentacji
Znany jest z tego, wchodzi na 10 min na boisko i doznaje kontuzji :D
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Fernando "El Nino" Torres ;)


hmm..

Napastnik z Polski. Pseudonim : kiełbasa :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Włoch
Bohater ostatniego meczu Real Madryt-Ac Milan
Można powiedzieć, że to jest już "Staruszek" :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pewnie dobrze, więc teraz ja coś zadam.

Chilijski bramkarz, gra w jednym z bardziej znanych klubów hiszpańskich, dawniej grał m.in. w Colo Colo Santiago.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest bardzo dobrym(według mnie najlepszym) napastnikiem w lidze Hiszpańskiej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Messi dobrym napastnikiem? punkt widzenia. fauluje prawie cały czas, z lepszymi obrońcami nie ma szans... no sorry, ale podpowiedź "jest bardzo dobrym napastnikiem w PD" nie mówi wiele.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wlasnie, nic nie mowi (Wedlug mnie to Ronaldo, ale.. wiedzialem, ze kazdy powie iż to messi).. a pozatym fauluje jesli jest bezradny i w dodatku nie umie grac waznych meczy, nie oszukujmy sie. On jest przecietnym pilkarzem, poprostu jest sprytny, ale drybling ma prosty, stawia na balans ciala i ladne, co prawda uderzenie. Tylko tyle, a pozatym jest tylko czescia całości i nagroda najlepszego piłkarza to nieporozumienie.

Lewy obrońca, gra w niezbyt wymagajacej, acz jednej z lepszych lig. Ma bardzo dobre uderzenie, angażuje się w akcje ofensywne. Wlasciwie gra na lewym skrzydle ( i w obronie i w ataku). W ostatniej edycji Ligi Mistrzow wraz z druzyna dotarł do półfinału. (Cos dla Ciebie szau:D)
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Hmm...

Bułgarski bramkarz, ktory ma za sobą doświadczenia z gry w polskiej ekstraklasie. Zdobył Mistrzostwo Polski i jest finalistą Pucharu Rumunii z drużyną Nationalu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy to Radostin Stanew?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Lewonożna gwiazda Bayernu Monachium, często doznaje kontuzje. Wygrał z rakiem i był gwiazdą mistrzostw świata w RPA 2010 ;). Baaardzo proste ;|
 
Status
Zamknięty.
Do góry