Zgięty kawałek metalu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12361
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Szkoda tylko, że dla strzelców wydobycie ropy jest dużo, dużo trudniejsze niż konował dla siłowców...
 

DeletedUser

Gość
Gość
a na 6 jeden gość ma już szable
mam tylko jedno pytanie czy trzeba mieć 100 strzelania do znalezienia złotego rewolweru
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam problem z trzecim krokiem tzn. z konowałem. Robię już kilkadziesiąt godzin i nie chce mi oczyścić tego zabrudzonego ostrza. Pracuję w secie konowała, mam założone zabrudzone ostrze i żrący kwas. Proszę o pomoc.:) Dziękuję :I::I::I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam problem. Otóż znalazłem wygięty kawałek metalu w wyrównywaniu koryta rzeki. Kolejny krok to 100+ SU i młotek w slocie na produkty + leśna polana. Nie wiem o co chodzi z tą leśną polaną? Co ja muszę zrobić. SU mam sporo ponad 100 młotek mam również w slocie na produkty. Jeśli byłby ktoś tak łaskawy i powiedział mi o co chodzi z tą leśną polaną, byłbym wdzięczny::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
leśna polana to zleceniodawca z questu morderstwo, zwykle jest pośrodku świata
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chodzi o tą posesję? Tam mam się udać czy jak?::P:

Dobra. Już się dowiedziałem. Źle szukałem na mapie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Na becie czytałem ,że ktoś z brazylijskiego the westa znalazł złoty winchester mając 10 pirytu i precyzyjny winchester podczas pracy transport amunicji.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Panowie odnośnie ostatnie punktu tego questa, czyli pracy w wydobywaniu żelaza to słyszałem, że trzeba mieć w ekwipunku jeszcze jakieś przedmioty (ponoć 6 węgli) czy to prawda? Pytanie to kieruję do osób, które zdobyły już złoty miecz, czy chodzi o węgle czy o coś innego? a może to ja dostałem błędne informacje i nie trzeba niczego takiego?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja slyszałem że 6 sreber, pracuję przy żelazie z ostrzem w aktynym eq od paru h i nic :( Więc może i to prawda.
 

DeletedUser20946

Gość
Gość
może tak jak w kamieniołomie motywacja musi spaść przeczytajcie opis tego ostrza ostrego
 

DeletedUser

Gość
Gość
Panowie odnośnie ostatnie punktu tego questa, czyli pracy w wydobywaniu żelaza to słyszałem, że trzeba mieć w ekwipunku jeszcze jakieś przedmioty (ponoć 6 węgli) czy to prawda? Pytanie to kieruję do osób, które zdobyły już złoty miecz, czy chodzi o węgle czy o coś innego? a może to ja dostałem błędne informacje i nie trzeba niczego takiego?

Pracowałem przy wydobyciu żelaza 28godzin i nic, następnie znalazłem 6 grudek węgla i szabla wpadła po 3 godzinach wydobycia żelaza, zaś grudki węgla znikły. Więc potwierdzam, że lepiej uzbierać te grudki, aby nie narazić się na zbyt długą pracę. Byc może podobną rolę spełnią sztabki srebra??::)):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy aby oczyścić kawałek metalu w pracy konowała jest jakis określony czas tej pracy,godziny itp?



Dobra udało się w 4h ciężkiej pracy wśród piranii i rekinów prawie na golasa,jadę dalej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Też mam problem z tą częścią questa ::(: Zszedłem już nawet do 40% motywacji i nic. Mam kawałek zabrudzonego metalu w aktywnym eq i żrący kwas. Czekam aż mi motywacja wzrośnie i spróbuję jeszcze raz, ale czarno to widzę hmpf
 
Status
Zamknięty.
Do góry