Zmiana czasu.

Status
Zamknięty.
Siema, nie wiem czy to zamierzone czy też nie ale wydaje mi się to trochę nielogiczne, mianowicie dzisiejszej nocy była zmiana czasu na czas letni - godzina do przodu. Skoro dzisiejsza doba trwa 23h to dlaczego koszyk z jajkami dalej zachował swój 24 godzinny "tryb życia" skoro ostatnio był używany np o 20 to kolejnego dnia również powinien być dostępny o godzinie 20 a nie o 21 tak jak ma to miejsce teraz.. ;x
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
To pewnie worek z bryłkami i te inne tak samo?
 
Chodzi mi o koszyk z jajkami, który jest do kupienia w sklepie za 600 obli, słabo trochę, że ktoś pilnuje otwierania go co 24h, przychodzi zmiana czasu a koszyk żyję swoim życiem i trzeba campić przy kompie godzinę dłużej...
 

DeletedUser15666

Gość
Gość
W opisach takich produktów jest napisane np. "co 12 godzin" lub "raz na 24 godziny" a nie codziennie o 18tej. Odliczanie w koszykach, workach itp działa na zasadzie stopera musi odliczyć konkretną ilość godzin aby mógł być użyty ponownie. Nie jest to zatem błąd. Jednak rozumiem frustrację, rzeczywiście teraz trzeba to robić godzinę później. Niefortunnie event wypadł nam w trakcie zmiany czasu na letni.
 
Tak, wiem że jest napisane na nim że można używać go co 24h tylko dla mnie to w ogóle nie logiczne, ten jeden dzień trwa 23h, wszystko inne jest w obiegu tych 23h a koszyk i inne ciekawe rzeczy proponowane przez inno games mają to gdzieś i żyją sobie swoim życiem ;x
Skoro nie jest to jakieś Wasze przeoczenie a tylko widzimisię no to ok, szkoda tylko że The-West jest jedną z nielicznych gier, jeśli nie jedyną (jeśli są jakieś a ktoś ma ochotę trochę się ze mną pokłócić to zapraszam) która nie respektuje "światowych" zmian i leci jak leciała.

Dziękuję za uwagę :I:
 
Status
Zamknięty.
Do góry