Zmiana klasy postaci za odpowiednią opłatą

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30662
  • Data rozpoczęcia

Tak czy nie?

  • Tak

    Głosy: 10 13,7%
  • Do dopracowania

    Głosy: 8 11,0%
  • Nie

    Głosy: 55 75,3%

  • W sumie głosujących
    73
Status
Zamknięty.

DeletedUser30662

Gość
Gość
Moja propozycja jest taka, aby można było zmienić klasę postaci, oczywiście nie za darmo i z jakimiś ograniczeniami, np. 100 bryłek, postać nie może mieć więcej niż 50lvl czy tam 60, to do uzgodnienia.
 
jestem na nie zakup lub nazbieranie 100 bryłek to nie jest kłopot moim zdaniem jak wybrałeś 1 klasę na 10 lvlu to graj nią do końca i chyba nie uwzględniłeś zadanek dla poszczególnych klas bo chyba nie myślisz że jak zmienisz klasę z ppka na żołnierza to umj z tych zadanek zostaną dalej
 

DeletedUser25911

Gość
Gość
Ja jestem na nie. Jak ktoś se wybrał klase postaci to tak ma grać tą klasą i tyle. Jeśli nie jesteś pewien co do klasy postaci to możesz i do 90 poziomu być nowicjuszem i tyle.
 

DeletedUser30662

Gość
Gość
Można by było ustawić za więcej bryłek.
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Każdy ma możliwość do wyboru klasę postaci na 10 lvl równie dobrze może wybrać dopiero na 90 lvl , ale do czego zmierzam . Bardzo dużo osób może udzielić ci rady kim grać pod prace , forty itp.
Nie widzę sensu tego pomysłu. Na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na NIE. Wybrałes klasę to graj nią do końca. Nie można wszystkiego sobie ułatwiać. Każda klasa ma swoje plusy i minusy, wiec graj tą klasą jaką masz, bo z czasem i ta klasa która wybierzesz Ci sie znudzi i znów bedziesz chciał zmienić
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja jestem na tak, ale tylko dla graczy którzy założyli konto przed dodaniem fortowego bonusu postaci ;;)
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
1cf6d0e04249.png

dla pana wyżej

@Edit
co do tematu jest to technicznie niemożliwe :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawsze mozesz zaczac grac na innym swiecie inna postacia... Masz swiaty do wyboru, 4 klasy postaci, 4 rozne zawody ;)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Tak jak to Ponury napisał jest ot niemożliwe gdyż będąc np. zawadiakom robiłeś zadania klasowe , zdobyłeś ciuchy pod swoją klasę więc nikt nie będzie teraz każdemu osobno grzebał w koncie żeby wszystko wyprostować.

A w skrócie mechanizm gry na to nie pozwala.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak jak to Ponury napisał jest ot niemożliwe gdyż będąc np. zawadiakom robiłeś zadania klasowe , zdobyłeś ciuchy pod swoją klasę więc nikt nie będzie teraz każdemu osobno grzebał w koncie żeby wszystko wyprostować.

A w skrócie mechanizm gry na to nie pozwala.

Co to za problem? Zrobi się tak jak z podniesionymi poziomami przedmiotów, dopóki nie ściągniesz przedmiotów która twoja klasa nie może nosić nie możesz założyć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
dokładnie, a grzebanie każdemu osobno w koncie już było przy okazji migracji :I:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Azon zrobileś zadania klasowe ? Zapewne zrobiłeś więc i dostałeś tez jakieś umiejki, teraz zmieniasz sobie klase postaci i masz nowe zadania klasowe i kolejne umiejki.


Plomba jakiej migracji nie pisz czegoś czego nie rozumiesz. Tylko mała cześć osób korzystała z migracji.

A wracając do tematu.

Na spotkaniu z Onufrym poruszyłem ten temat i odpowiedź była że nie da rady.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Azon pewnie się pruje, bo ma boba :p
Boby i tak będą miały zmienione bonusy, więc ... :kak:

Ta, pewnie bonus do wartości dropów z WH. A ta zmiana - niezaleznie jaka by była znów będzie niesprawiedliwa, bo ktoś wybierając klasę postaci widział robotnika z innymi bonusami i być może te nowe bardziej by mu odpowiadały.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Plomba jakiej migracji nie pisz czegoś czego nie rozumiesz. Tylko mała cześć osób korzystała z migracji.
Z migracji skorzystało większość osób ze światów 2,3,4,5,6,7,8,9,12 to jest mało? Każde konto było ręcznie przenoszone, nie widzę przeszkód by tą samą metodą umożliwić zmianę klasy postaci.
Inna sprawa że takie przeszkody widzi IG, na to niestety nic nie poradzimy.
 
Z tego co slyszalem i to z bardzo dobrego zrodla, zmiana klasy postaci jest nie do zrealizowania od strony technicznej, ze wzgledu na zadania klasowe oraz profity, jakie za nie otrzymujemy.
 

DeletedUser29579

Gość
Gość
W sumie to nie wiem czego tych zadań się tak przyczepiliście za te zadania są tylko umiejki i to jeszcze porównywalne ilości dla każdej klasy a po takiej zmianie można by zablokować zadania klasowe a do wymogów dać ich zakończenie dla pierwotnie wybranej klasy i problem rozwiązany co do ciuchów dało się podnieść lvl jak ludzie którzy go nie mają są w nie ubrani to tu się też da
 

DeletedUser

Gość
Gość
Człowieku, narzekanie na klasy postaci zaczęło się po dodaniu bonusu do fortów dla poszczególnych klas. Ile od tamtej aktualizacji upłynęło czasu? 2 albo 3 lata. Wystarczająco, aby usunąć postać, założyć nową i wbić 120 lvl. Ale nie, po co? Ponarzekajmy na forum, że nierówno, że oni mają lepiej, że boby to zawsze mają najgorzej. Nie podoba ci się twoja klasa postaci? To usuń postać, załóż nową i graj dalej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Człowieku, narzekanie na klasy postaci zaczęło się po dodaniu bonusu do fortów dla poszczególnych klas. Ile od tamtej aktualizacji upłynęło czasu? 2 albo 3 lata. Wystarczająco, aby usunąć postać, założyć nową i wbić 120 lvl. Ale nie, po co? Ponarzekajmy na forum, że nierówno, że oni mają lepiej, że boby to zawsze mają najgorzej. Nie podoba ci się twoja klasa postaci? To usuń postać, załóż nową i graj dalej.

A pomyślałeś że ludzie nie chcą kasowac konta bo mają na nim sporo zebranych produktów, ciuszków unikatowych, setów, mają bryłki odłożone a także obligacje.

I co mieli by tak za jednym zamachem pozbyć się tego na co pracowali w tej grze przez 2-3 lata ?

Tu nie chodzi nawet o zmianę klasy postaci ale o wyrównanie klas.

Przecież gdy tworzono tą grę fortów nie było.

Niby zawadiacy mają dobrze ale system pojedynków nadal nie został wprowadzony.

Poszukiwacze teraz dostali nowe prace.

Żołnierze są przystosowani do bitw fortowych.

A boby niby dali rozbudowę sklepów ale na ile to starczyło.

Ale jak już było pisane , nie da się tego zrobić z tymi zamianami i trzeba grać dalej mając nadzieję że Inno jakoś wyrówna to.
 
Status
Zamknięty.
Do góry