Zmiana w tabeli kar

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30593
  • Data rozpoczęcia

Chcesz aby został dodany taki punkt do tabeli kar?


  • W sumie głosujących
    8
Status
Zamknięty.

DeletedUser30593

Gość
Gość
Chciałbym aby zaszła zmiana w tabeli kar.
Chcąc zgłosić kilku bachorów którzy na ogólnoświatowym forum przeklinali i wyzywali oraz spamowali dowiedziałem się, że adminom nic do tego i można tam robić (na forum) co się chce i jak się chce, a pkt za to dostać nie można ::DD:
Jeżeli to prawda to chciałbym żeby zaszła taka zmiana w tabeli kar, adminowie mogą banować za słowa typu "odbyt" na czacie o_O hmpf to mogą też za przekleństwa (nie będę pisał) na forum bo często jest na irq i arizonie :fl:
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Ludzie którzy dają na nie proszę o wytłumaczenie, bo każdy kto nie napisze uzasadnienia do swojego wyboru nie zostanie oznaczony jako osoba która takie rzeczy i regulamin łamie na forum i chce to dalej robić bezkarnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie, ponieważ aktualnie jedynie na forum można odreagować emocjonalnie i sie wyżyć :p czat juz nam tego nie oferuje.. przecież musi być chociaż jedno miejsce gdzie można bedzie przeklnac sobie od czasu do czasu, powyzywac sie dla zabawy :D

Chyba juz za wszystko można dostać bana, ale forum jest unikatowe i moim zdaniem musi zostać tak jak jest ;)
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
no dobra, to będzie samowolka, każdy może to i ja też sobie ulżę :) tylko beka będzie jak yomanyo będzie próbował zgłosić i mnie będzie permem straszyć ::DD::(
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
no ak, niby można można a napisałem i ban, i za co skoro można? hmpf
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Po pierwsze nie za forum dostałeś, napisz ticket to się dowiesz.
Po drugie przeczytaj lepiej regulamin forum i nie pisz posta pod postem i nie poruszaj spraw blokad, bo za to też są kary. Potem będziesz zdziwiony "za co dostałem? ja nic nie zrobiłem".
Po trzecie zamykam, propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry