Zmiany na targu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22580
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za możliwością podbijania własnej oferty na targu?


  • W sumie głosujących
    25
Status
Zamknięty.

DeletedUser22580

Gość
Gość
Cześć



Nie wiem czy takiego pomysłu już nie było... jeśli tak to proszę skasować moją propozycję...


Zdarza się, że licytujemy się na targu o jakiś przedmiot, składamy ofertę na jakąś tam kwotę i czekamy aż ktoś nas przebije, albo nie i wtedy nabywamy dany przedmiot. Moja propozycja jest taka aby w przypadku kiedy to nasza oferta jest najwyższa w danym momencie dało się ją podbić przez zaoferowanie większej kwoty... ale jest pewne ale... załóżmy, że licytujemy przedmiot za 100.000 i nasza oferta jest najwyższa. W międzyczasie udaje nam się zdobyć kolejne 50.000 i chcielibyśmy zaoferować 150.000, np. przeczuwając, że da nam to większą szansę na wygranie aukcji. Aktualnie niestety nie jest to możliwe bo targ traktuje naszą pierwszą ofertę jak "nie naszą" i nie cofa tych 100.000 na nasze konto... Musimy mieć na koncie kwotę co najmniej o dolara wyższą aby przebić naszą pierwszą ofertę.... To głupie jest i upierdliwe. Przynajmniej ja dziś tak miałem i nie widzę żeby było to inaczej niż opisałem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł.
Ale obecne rozwiązanie ma też dobre strony. Nie ma szans na wystąpienie jakiegoś buga. :)
 
Ja jestem na nie.
Nic mnie w tej grze nie wkurza tak jak licytacje.
Gdyby to ode mnie zależalo usunął bym je calkiem :)
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Moja propozycja brzmi aby też jak ktoś licytuje za 100.000$ to aby następna osoba nie przebija tej kwoty o śmieszny 1$ to żeby mozna było przebić o 10% aktualnej ceny, jak najbardziej na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm jestem na nie,bo przebicie jest przebicie i to nie ważne po ile $
 

DeletedUser

Gość
Gość
zgadzam sie z Viniary.Wystawiasz unikat z ceną wywoławczą 50000 na licytacje a ludzie sie licytują 50001,50002....
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Super pomysł zgłosił Viniary. Obecnie licytacje są nudne jak flaki z olejem poza tym jedną z podstawowych zasad licytacji jest określenie przez sprzedającego tzw. minimalnego postąpienia. Śmiesznie wyglądają aukcje itemów po milion dolców gdy licytujący przebijają po 1 dolarze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry