Zmiany przedmiotów

  • Rozpoczynający wątek John Camilos
  • Data rozpoczęcia

Za lub przeciw

  • Za

    Głosy: 5 13,2%
  • Przeciw

    Głosy: 33 86,8%

  • W sumie głosujących
    38
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam wszystkich.Ostatnio gryzie mnie że np. mam wszystkie przedmioty z zadań dla zawadiaki i jeden z nich dodaje punkty do siły uderzenia a reszta do strzelania.Moim zdaniem powinno być tak że z zadań dla zawadiaki dostaje się przedmioty które dodają do strzelania.Tak samo jest z zadaniami dla żołnierza:
-Trąba jest bronią strzelecką(nie wiem w jaki sposób)
-Czapka armii zaś dodaje do siły uderzenia
Moim zdaniem programiści powinni to zmienić.W końcu to nie jest tak dużo pracy:
-brązowa skórzana kamizelka zamiast siły uderzenia dodawałaby do strzelania
-trąba byłaby bronią do walki wręcz albo czapka armii dodawałaby do strzelania
Byłoby to wygodne dla tych co mają wszystkie przedmioty z zadań ponieważ mogliby je nosić cały czas a nie zakładać tylko w czasie snu bo dodają do nieprzydatnych umiejętności.
Regulamin gry:
-zabronione jest podawanie propozycji nowych przedmiotów, produktów, zestawów setowych, umiejętności, klas postaci

-przecież to nie jest propozycja tworzenia przedmiotów tylko ich modernizowanie
 

DeletedUser

Gość
Gość
A zastanawiałeś się może dlaczego można i zawadiaką używac broni białej i palnej i tak samo żołnierzem ?

Nie ma powiedziane że żołnierz = biała a , zawadiaka = palna

Trochę się zastanów następnym razem :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wiem czy to dobry pomysł. sokoro tak zrobiono uznano, że tak ma być. można by jedynie poprawić tę trąbę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wiem czy to dobry pomysł. sokoro tak zrobiono uznano, że tak ma być. można by jedynie poprawić tę trąbę.

Tak albo jeżeli wprowadzą bronie zmienne czyli np że możemy wybrac czy chcemy "strzelac trąbą" czy nią uderzac (biała/palna) [krzemień itp]
 

DeletedUser

Gość
Gość
taaak, teraz to się bawimy w Call of Juarez, że można z rączki od pisoletu walczyć :p
Na nie. Odpowiada mi tak jak jest
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kto powiedział, że zawadiaka nie może mieć broni białej? Pomysł nieprzemyślany. Na nie
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Nie , Nie , Nie.


Byłaby to dyskryminacja graczy grających innymi rodzajami broni niż przedmioty z Questów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kiedy wreszcie zrozumiecie, że zawadiaka może używać broni białej??
Widziałeś kiedyś żołnierza który lata z trąbą? Bo ja widziałem tylko jednego szpanera na niemieckim serwie..Nie!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kiedy wreszcie zrozumiecie, że zawadiaka może używać broni białej??
Widziałeś kiedyś żołnierza który lata z trąbą? Bo ja widziałem tylko jednego szpanera na niemieckim serwie..Nie!

Po pierwsze żeby przejść serię zadań żołnierzem TRZEBA być strzelcem. Inaczej nie wykonasz wymaganych prac, jak sprzedaż broni indianom czy służba w armii.
Dlatego również nie rozumiem czemu przedmioty z tych zadań dają siłę uderzenia.

Po drugie, trąba jest dobra do prac i tylko do prac. To jakim rodzajem broni jest trąba tak naprawdę nie ma znaczenia. A skoro żołnierz "powinien" używać broni palnej to niech chociaż trąba będzie palna. Tym i tak się nie walczy chociaż skromnie powiem że raz wygrałem nią pojedynek i to za sporo doświadczenia :D

Więc z trąbą i zawadiaką bym nic nie zmieniał. Tylko czapka żołnierska jest dziwna ALE tej zmiany też nie poprę bo znowuż przydaje się ona do wielu prac wymagających siły uderzenia której typowemu żołnierzowi brakuje...
 
Status
Zamknięty.
Do góry