Zmiany w bonusie fortowym zawadiaki

  • Rozpoczynający wątek Rilisek
  • Data rozpoczęcia

Zgadzasz się ?

  • Tak

    Głosy: 33 41,8%
  • Nie

    Głosy: 45 57,0%
  • Tak , ale ... [napisz]

    Głosy: 1 1,3%

  • W sumie głosujących
    79
Status
Zamknięty.

DeletedUser10994

Gość
Gość
też się zgadzam trzeba to zmienić ale od nowgo świata
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak, pod warunkiem że zawadiaka będzie miał 5 % na krytyki a nie 10 % :traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
zgadzam sie ze postac zawadiaki na forty to jest jeden wielki porzekret, nie dosc ze maja najwiecej exp z pojedynkow, z powodu motywacji, to jeszcze najwiecej exp z fortow, prace tez maja swietne, azolnierz koks, za to ze sie poswieca dla sojuszu przez co ma gowniane prace na exp i kase jest dodatkowo karany krytykami, siegajacymi 1300-1600 hp, brawo za pomysl :traper:
rozwiazanie problemu moze byc nie zmniejszenie szansy na strzal krytyczny,a zmniejszenie i ujednolicenie go,. tak by nie byl zalezy od czyjegos hp, a jedynie od posiadanej przez zawadiake broni, czyli strzal krytyczny bylby strzalem zadajacym 2x obrazenia broni np zawadiaka z prec. winchgester'em zadal by krytyka w granicach 400-624i to nie zaleznie czy zolnierzowi-koksowi z 12k hp czy zawadiace-expiarzowi z 4k hp pif paf
powinny tez byc zmienione zasady ze macx mozna komus zabrac tylko 20% zycia w jednym strzale, powinno to byc 50% lub bez ograniczenia, nikt nikomu nie broni inwestowac w hp, a czemu ktos z dobra bronia ma tracic na tym ::):


 

DeletedUser

Gość
Gość
Przeciw.
Od razu mówię, że na s5 mam postać fortową, pp na sterydach (niecałe 4,3k hp, jak skończę reskilla będzie z 5,5k). Krytyki na mnie to zwykle 600-750 obr., czyli ok. 15% mojego hp. Nigdy w 1 walce nie dostałam więcej, jak 2 krytyków (a to się zdarzyło tylko na manewrach), mimo że często bywam wystawiona. Moim zdaniem ten bonus jest dobry. Ani za mocny, ani za słaby. O bonusie żołnierza myślę to samo, chociaż z premką jest on odrobinkę za mocny, ale da się to przeboleć. Co do bonusu bob'a się nie wypowiem, bo ani nim nie gram, ani jakoś specjalnie zaobserwować nie mogę. Mimo wszystko uważam, że jest słaby, ale bobem na sterydach się da grać z tego co wiem :D.
Teraz pozwolę sobie skomentować bonus pp. Jednym słowem, beznadzieja. Wszedł mi 3x podczas 1 sparingu (premka), potem słuch o nim zaginął. Bonus jest beznadziejny, gdyż ratuje tyłek tylko poszukiwaczowi. Osoba która stoi za nim (jeśli pp jest sam z przodu) lub osoba obok niego (np. brzeg baszty) dostaje. Bonus najgorszy z możliwych. Najlepiej się za pp nie chować mając mało hp, bo można polecieć.

Powiem krótko - lepiej ulepszyć bobowi i pp (ten najlepiej by było zmienić na jakiś inny) bonus.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
a może zupełnie odwrotnie?
dać żołnierzom, bobom i poszukiwaczom 5% szanse na krytyka?

(to nie byłaby cecha klasy postaci! czyli premium nie podwyższałoby tej szansy! a zawadiacy bez zmian... 10% szans normalnie i 20% szans z premką)
wydaje mi się to sprawiedliwe, czemu innym nie może się poszczęścić i zadać śmiertelnego ciosu? 5% to naprawde mało, ale zawsze by sie człowiek cieszył jakby wpadło ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
mimo że jetem bobem to zgadzam się z założycielem tego tematu bo tylko żołnierz powinien mieć bonus do fortu bo każdy wie że :

pp do prac jest
robotnik do budowy miasta
zawadiaka do pojedynków
a właśnie żołnierz do fortów więc nalegam o usunięcie pozostałym postacią wszelkie bonusy do fortów a dodanie bonusów takich jakich im potrzeba do danej roboty ich klasy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Od kiedy to tak?
Nie można indywidualnie rozwijać postaci i zrobić sobie żołnierza budującego sobie swoją własną mieścinkę (tudzież dom), sadzącego drzewo i spładzającego syna... yyy... pieprze... no ale to co piszesz jest głupie.
To tylko żołnierze mają chodzić na forty, boby budować (tylko co?), zawadiacy pojedynkować się, a pp pracować? Dobre...
Jak by miała być wprowadzona taka zmiana, to powinna być możliwość zmiany klasy. Bo ja w tej grze gram praktycznie tylko dla fortów, a jestem pp. Klasę taką wybrałam, bo taką mi doradzono, nie znałam się wtedy na tym i nie myślałam, że zostanę tu na dłużej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bo ja w tej grze gram praktycznie tylko dla fortów, a jestem pp.
Droga Dżejd.
Nie zaprzeczysz chyba, że PP otrzymał najsłabszy bonus fortowy ze wszystkich klas. Nawet z premium rzadko się aktywuje.

Od kiedy to tak?
To tylko żołnierze mają chodzić na forty, boby budować (tylko co?), zawadiacy pojedynkować się, a pp pracować? Dobre...
Tu masz najzupełniejszą rację.
To, jaką postać ktoś wybierze o jak ją zbuduje to jego indywidualna sprawa.

Dlaczego zawadiaka nie mógłby być fortowcem, bob pojedynkowiczem, a żołnierz zbieraczem pomidorów?

Jednakże kłóci się to z realizmem gry.
Czy na Dzikim Zachodzie w fortach walczył zbieracz bawełny, handlarz i pan Miecio majster?
Otóż nie. W bitwach walczyli wyłącznie żołnierze.

Jestem jak najbardziej za równouprawnieniem klas, lecz też chcę aby gra nie traciła realizmu (który z każdą następną aktualizacją jest od niej stopniowo odejmowany).
 

DeletedUser

Gość
Gość
O tak, co do tego zaprzeczyć, nie mogę. A jak się aktywuje, obrywają osoby za mną. To jest porażka, ale co poradzimy?.. :|

To ok, jak ma być realizm, niech postaci będą pod określone rzeczy, ale niech będzie możliwość zmiany klasy. Wtedy ok, jestem za.
A teraz, przeciw.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To ok, jak ma być realizm, niech postaci będą pod określone rzeczy, ale niech będzie możliwość zmiany klasy.
No wiesz. Były już propozycje aby móc zmieniać klasę.
Aczkolwiek wątpię, że zostaną wprowadzone.

To tak jakby zmienić płeć.
Dziwne i do tego dużo kosztuje.

Dziwne? Nie ważne...
Ale koszta? We wszystkich propozycjach dot. zmiany, miała by być ona dostępna za bryłki. I to dość pokaźną ich ilość.
To od razu dyskryminuje i wyklucza graczy grających bez premium.

Sam jestem przeciwny zmianie, tak samo jak kupnie umiejętności za $.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ale jak by takie coś miało być wprowadzone, by była to za duża zmiana w mechanice gry, w porównaniu do tego, co jest teraz. Teraz każdą profą możesz iść w co chcesz, z różnym skutkiem. Ja mam pp i chcę chodzić na forty, ale jeśli z pp by zrobili klasę pod pracę, nie mogłabym chodzić na forty. A ta postać po to została założona. I teraz powinna być możliwość zmiany, bo wielu graczy, którzy coś osiągnęli i np. nie chcą pracować by skończyło grę, a to spowodowałoby straty. Tyle :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24984

Gość
Gość
Nie zgadzam się, niech zawadiaka chociaż w fortach jest dobra, bo do pojedynku tragiczne ma bonusy... Na NIE.
 
Powiem tylko, że nie za same obrażenia dostaje się skrzynki. Znam boba, który mając najwięcej uników zgarnął 4 skrzynki (przed aktualką). Znam też poszukiwaczy, którzy dzięki swojemu bonusowi, podobnie mieli dużo uników. Wreszcie żołnierz - król hp i "roztacza" swoje dowodzenie. Każda klasa w czymś się specjalizuje w forcie. Każda jest przydatna. Kiedy jeszcze zwiększą wartość umiejek fortowych będzie super.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W 101% zgadzam się z przedmówcą. Ten, kto założył ten temat po prostu boi się pewnie o swoją pozycję w walkach fortowych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie zgadzam się, niech zawadiaka chociaż w fortach jest dobra, bo do pojedynku tragiczne ma bonusy... Na NIE.

tragiczna w pojedynkach ? hmpf
1.Więcej kasy (zawsze coś)
2.Bardzo fajny bonus 15 minut (nie trzeba łazić)
3.Szybciej wzrastająca motywacja (na niskich lvl-bezcenne)


Oczywiście jestem na nie :)
W gruncie rzeczy krytyki nie są częstą rzeczą :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry