Zmiany w konkursach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28058
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28058

Gość
Gość
W konkursach, które regularnie odbywają się na stronie Dziennika The West zaszły pewne zmiany, które chcemy Wam przedstawić.

Stary system konkursowy zakładał opublikowanie konkursu w czwartek, czas na jego rozwiązanie, pojawienie się następnego, a przyznanie nagród dopiero po podliczeniu sumy punktów z ostatniego miesiąca.
Czas pojawiania się konkursów oraz czas na ich rozwiązanie, pozostaje bez zmian, zmianom ulega jednak bardzo ważna kwestia - nagrody.

Od czwartku (28.04.2016) wprowadzony zostaje nowy system, który przedstawiony został poniżej. Obecny miesiąc konkursowy zostaje zamknięty, a nagrody zostaną przekazane po podliczeniu punktów.

Nagrody przyznawane są po każdym konkursie. Ważny podczas wyboru zwycięzców jest czas odpowiedzi oraz jej poprawność. Pierwsza osoba, która przedstawi prawidłowe wyniki, zajmuje pierwsze miejsce. Druga osoba, drugie oraz trzecia osoba, trzecie.
Nagrody przyznawane będą z puli, w której znalazły się obligacje oraz produkty, które można za nie nabyć. Oznacza to, że w jednym konkursie, mogą zostać przyznane obligacje (odpowiednio 50, 35, 20), a w innym produkty (np. Herbata mate 3, 2, 1 sztuk).

Dodatkowo każdego miesiąca zostaną rozdane nagrody dodatkowe, dla 3 najlepszych konkursowiczów miesiąca. Ważna w tym przypadku jest suma punktów, z wszystkich konkursów z danego miesiąca.
Punkty przyznawane są na podstawie czasu odpowiedzi oraz jej poprawności:
Pierwsza prawidłowa odpowiedź: 4 punkty
Druga prawidłowa odpowiedź: 3 punkty
Trzecia odpowiedź: 2 punkty
Czwarta i kolejne: 1 punkt

Nagrodami za największą sumę punktów są medale (jednodniowe premium w grze).

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zachęcamy do przedstawienia ich w odpowiedzi do tego tematu lub poprzez system supportu w temacie wpisując "Konkurs Dziennik The West".

Redakcja Dziennika The West
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lenka222

Członek obsługi gry
Od dnia dzisiejszego nadchodzą kolejne zmiany w konkursach.

Już od dziś nagrody będą przyznawane w formie kodów bonusowych, które samodzielnie będzie można wpisać na wybranym świecie gry i otrzymać nagrodę.

Mamy nadzieję, ze ta zmiana przypadnie Wam do gustu.

Redakcja Dziennika The West
 
Do góry