zaakceptowany Zmiany w premium automatyzacji

25 prac po 15s z premium automatyzacji


  • W sumie głosujących
    40
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Nie, grasz jak leśny dziad.

View attachment 4398
Cóż, chyba czas zakończyć udzielanie się tutaj w tematach, bo widać, że interesuje was tylko czubek własnego nosa. Spamujcie sobie dalej w swoim stylu, to widać was kręci najbardziej. Myślałem, że tutaj można coś wspólnie wypracować, ale to tylko złudzenie chyba.
 
Cóż, chyba czas zakończyć udzielanie się tutaj w tematach, bo widać, że interesuje was tylko czubek własnego nosa. Spamujcie sobie dalej w swoim stylu, to widać was kręci najbardziej. Myślałem, że tutaj można coś wspólnie wypracować, ale to tylko złudzenie chyba.
Mistrzu, w sprawie tej gry nie można nic wypracować od 10 lat, czego ty oczekujesz xD
 
Cóż, chyba czas zakończyć udzielanie się tutaj w tematach, bo widać, że interesuje was tylko czubek własnego nosa. Spamujcie sobie dalej w swoim stylu, to widać was kręci najbardziej. Myślałem, że tutaj można coś wspólnie wypracować, ale to tylko złudzenie chyba.
don't care + didn't ask + cry about it + stay mad + get real + L + maid seethe cope harder + hoes mad + basic + skill issue + ratio + you fell off + the audacity + triggered + any askers + redpilled + get a life + ok and? + cringe + touch grass + donowalled + not based + ratio + quote tweet + canceled + unsubbed + stay losing + baboon mentality + take a shower + blocked + unfollowed + don't care + ip leaked
 
Cóż, chyba czas zakończyć udzielanie się tutaj w tematach, bo widać, że interesuje was tylko czubek własnego nosa. Spamujcie sobie dalej w swoim stylu, to widać was kręci najbardziej. Myślałem, że tutaj można coś wspólnie wypracować, ale to tylko złudzenie chyba.
Nikt nie będzie płakał. Gościu nie masz jakiegokolwiek pojęcia o grze i dobitnie to pokazałeś swoimi postami.
Idź może na forum hodowców ogórków, może będziesz bardziej znał się na temacie.
 
Cóż, chyba czas zakończyć udzielanie się tutaj w tematach, bo widać, że interesuje was tylko czubek własnego nosa. Spamujcie sobie dalej w swoim stylu, to widać was kręci najbardziej. Myślałem, że tutaj można coś wspólnie wypracować, ale to tylko złudzenie chyba.
Niestety ale jedyne co tu można osiągnąć wrzucając cieka3ą propozycje to usunięcie jej przed moda. Nie od dziś wiadomo że ten dział to tylko prowizorka, jak cała ta gierka
 
Jeszcze na tym forum brakuje polityki i nawet straż pożarna w postaci Administracji nie da rady tego ugasić :DDD naprawdę można żartować do granic, można się inaczej szarpać na argumenty, dlaczego ludzie na tym forum lubią atakować, chodź jadą na tym samym wózku? Agresja nakręca agresję i mamy błędne kolo, zadajcie sobie pytanie czy warto?
 
To stwórzcie temat o polityce, będziecie mieć dymy gwarantowane dam przykład np. Kto jest lepszy Rudy lis, który podlizuje się Europie Zachodniej czy Kaczka dziwaczka ujeżdzająca kota na kresach środkowej Europy???

Oczywiście pamiętajcie to ma być taka polityka wirtualna zachowajcie granice kultury itd. A co do tematu fajnie gdyby faktycznie wprowadzili modernizację pracek do klikania, zostały by te co są i dodali by nowe np. Klikanie po 25 s. Lub jak w kolebkowym świecie tw 2h by też mogli dodać i myślę, że wszyscy byli by zadowoleni masz większy wybór umożliwiający w twojej decyzji jak chce ustawiać sobie postać do poszczególnych prac.
 
Status
Zamknięty.
Do góry