Zmiany w walkach fortowych

  • Rozpoczynający wątek Mały Dosia
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za zmianą silnika rozgrywek fortowych?


  • W sumie głosujących
    27
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam wszystkich! Pisałem już o tym wcześniej ale nie wiedzieć czemu mój temat został skasowany, mniejsza z tym. Chodzi o bitwy fortowe, Konkretnie to chodzi mi oto, że większość ludzi łączy z rozgrywką bitwy o fort. Ale jest część graczy, których nie łączy i wcale nie jest ich mało... A mianowicie chciałbym aby zmieniono silnik rozgrywek fortowych. Dlaczego? Oto argumenty:

-Ci co mogą brać udział w bitwie fortowej na żywo mają z tego większe korzyści: więcej doświadczenia, obligacji itp.

-Ktoś kogo nie łączy z tą rozgrywką chociażby bardzo chciał to nie może w niej grać i mieć więcej korzyści z tej bitwy. Nie jest to fair...

-Zmienienie silniku tych rozgrywek nie zaszkodzi graczom których z tą rozgrywką łączy. A tym których nie łączy bardzo by się to przydało.

-Osoby które biorą udział w bitwie na żywo zadadzą na pewno więcej obrażeń niż sztuczna inteligencja.


Tak jak wcześniej podkreślałem graczom których łączy to nie zaszkodzi, a innym się bardzo przyda. Dlatego proszę nie pisać w tym wątku czegoś w stylu:
Mnie łączy z tą bitwą, wszystko jest z tym silnikiem w porządku.

Gdyby wszystko było w porządku to każdy by w tych bitwach mógł grać...
Proszę o ponowne rozpatrzenie tego wątku i wypowiedzenie się w tej sprawie i nie usuwanie tego tematu.

Sam to sprawdziłem. Nie połączyło mnie przy wyłączonym firewallu, ani przy odblokowanych portach. A jeżeli chodzi o jave i takie rzeczy to mam najnowsze aktualizacje...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29127

Gość
Gość
yyy ankieta jest tendencyjna brak odpowiedzi mi to lotto chodzę bo zarabiam obli na stalówki........
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Szczerze, to mi to nie przeszkadza, ale jeżeli komuś taka zmiana może pomóc, to jestem na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Offy dostają więcej expa niż online. Jak jestem off na większej bitwie to prawie zawsze mam 1500 expa, a jak jestem online to nigdy tyle nie dostaję.
To, że ktoś poświęca czemuś więcej czasu i odnosi za to większe korzyści jest nie fair?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Offy dostają więcej expa niż online. Jak jestem off na większej bitwie to prawie zawsze mam 1500 expa, a jak jestem online to nigdy tyle nie dostaję.
To, że ktoś poświęca czemuś więcej czasu i odnosi za to większe korzyści jest nie fair?

Zazwyczaj jest tak:
Ktoś jest on-line -> dostaje więcej expa
Ktoś jest off-line -> dostaje mniej expa

Nie wiem jak ty to robisz, że dostajesz tyle expa na off, ale ja i wiele innych osób tak nie mamy...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale co z pytaniem, które zadałem?

Pan Romek pracował 10 godzin na budowie, a pan Tadeusz 1 godzinę. Pan Tadeusz ma teraz pretensję, że zarabia mniej niż pan Romek bo to nie fair.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zazwyczaj jest tak:
Ktoś jest on-line -> dostaje więcej expa
Ktoś jest off-line -> dostaje mniej expa

Bzdura. Powtarzam: bzduuura.

To wszystko zależy od ustawienia, z czego wynikają: ilość oddanych strzałów (i dalej obrażenia) oraz uniki. Czasami nawet łatwiej expić na umiejętnie postawionym offie, bo dowodzący offa przez przypadek nie zabije, a online'a owszem. Często offy żyją do samego końca walki.

Jedyne co tracą to bonus online w postaci paru obligacji.

Podsumowując, kto umie offka postawić, ten expi :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak na mnie to nie widzę przeszkody, aby jakieś osoby brały udział w bitwach fortowych. To już jest tylko i wyłącznie twoja sprawa czy pakujesz w PŻ czy nie. Oczywiście osoby, które nie pakują w HP rzadko dostają się na bitwę, dlatego że przeważnie nie mają przyzwoitej* broni fortowej i mają mało HP, więc takie osoby nie przydają się na bitwach. Jak dla mnie wszystko jest ok i niech tak zostanie. Wszystko ma swoją cenę. I pakując umiejętności i cechy musisz myśleć co robisz :D

*przyzwoitej, w znaczeniu jak najlepszej ::D:

Często offy żyją do samego końca walki.
Zależy z której strony barykady stoją offy. Obrony głównie są wygrywane więc offliny przeżyją. Atakujący bez dobrego pomysłu i zgrania (i oczywiście HP) są jednak skazani na porażkę.


Exp może być zarówno fajny na ataku jak i na obronie. Wystarczy jedynie umiejętność postawienia tego offka :D Wiadomo że na ataku trudniej się strzela bo (w każdym razie na początku) nie ma się bonusów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Z moich doświadczeń wiem, że off - on (na obronie) dostają mniej więcej po tyle samo expa (często 1k+) :) Off stoi sobie i expi, nie musi się rotować - tracić hp :)

Natomiast na ataku jest inaczej - Mądry off dostanie zawsze mniej expa niż Online ... bo zazwyczaj offy rzucane są na pierwszą linię (chyba, że jakiś fajny PP z premką i uników nałapie)
 
Status
Zamknięty.
Do góry