Znaczki koło przyjaciół

Dobry pomysł ?

  • Tak.

    Głosy: 10 76,9%
  • Nie (napisz dla czego)

    Głosy: 3 23,1%

  • W sumie głosujących
    13
Status
Zamknięty.

Wojcieszy

Papatki bobaski
Proponuję zrobić takie małe znaczki koło przyjaciół. Pomysł zaczerpnięty z Tibi.
Chodzi o to że np. zapraszamy do przyjaciół ludzi których lubimy, handlujemy i pojedynkujemy się itp. Po pewnym czasie zapominamy kto od czego jest.
To jest przykład-
przykadg.png

http://imageshack.us/photo/my-images/840/przykadg.png/
To by oznaczało że z tym graczem handlujemy.
Gracz by mógł sam dodać znaczek.
 
Należałoby wykonać listę znaczków i przedstawić grafiki wszystkich znaczków, a więc pomysł jest do dopracowania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Należałoby wykonać listę znaczków i przedstawić grafiki wszystkich znaczków, a więc pomysł jest do dopracowania.

Myśle, że wszelkiegu rodzaju grafikę do wykonania mają za zadania programiści. Kolega ma na celu do pokazania jak mniej więcej by to wyglądało. Co do tematu to jest mi to obojętne.
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Pomysł jest mi obojętny lecz nie ma takiej opcji... Ale i tak uważam że jest to zbędne i tylko zajmie niepotrzebnie czas ludziom pracującym nad tw NIE
 
Jest mi to obojętne. Mi wystarczają niki. Ewentualnie patrzę w skrzynkę z telegramami. Jest tam przecież ciąg rozmowy z każdym odrębnym graczem zapisany:)
Ale skoro takie ikonki mają Cię uszczęśliwić to zagłosuję na TAK. Nie będę negował bez powodu tak jak robią to niektórzy. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry