Znajdowanie bryłek w pracach

  • Rozpoczynający wątek Kalif Skorpion75
  • Data rozpoczęcia

podoba się??

  • Tak

    Głosy: 47 43,1%
  • nie

    Głosy: 50 45,9%
  • obojętnie

    Głosy: 12 11,0%

  • W sumie głosujących
    109
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Niewiem czy taki pomysł przejdzie ale co tam napisze otóż:
w wielu grach spotkałem się że można znajdować w pracach rubiny itp.w tym wypadku bryłki im dłużej się pracuje tym większa szansa znalezienia była by to szansa np. każde 30min to 0,5% czyli 2h=4% oczywiście gdyby ktoś ukańczał prace w tym samym momencie system losował by wygranego ,ilość znalezionych bryłek byłaby symboliczna np.1-4 szansa taka byłaby codziennie.
Ten pomysł jest przydatny ponieważ może zachcić to graczy bez KP na kupno bryłek. Oczywiście nie kierujcie się liczbami to wszystko można skorygować

Dziękuje za przeczytanie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kolejna (3) twoja wielka porażka, wręcz makabra. No więc krótko:

1.Było ! Masz 80 postów i nie wiesz gdzie jest opcja szukaj ?
2.Zmniejszy to zarobki dla Innogames, przynajmniej w małym stopniu.
3.Ta gra to kompletny banał, z darmowymi bryłkami i łatwym premium stanie się jeszcze łatwiejsza.
4.Nie ma szans na wejście. Pomyśl przed napisaniem tematu czy to ma szansę wejść.
5.Nie, nie ma szans na wejście, jak dla mnie przyszłość tego pomysłu to kosz, lub nawet ponadczasowa i ponadprzestrzenna otchłań nicości sieci internetowej :D.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kolejna (3) twoja wielka porażka, wręcz makabra. No więc krótko:

1.Było ! Masz 80 postów i nie wiesz gdzie jest opcja szukaj ?
2.Zmniejszy to zarobki dla Innogames, przynajmniej w małym stopniu.
3.Ta gra to kompletny banał, z darmowymi bryłkami i łatwym premium stanie się jeszcze łatwiejsza.
4.Nie ma szans na wejście. Pomyśl przed napisaniem tematu czy to ma szansę wejść.
5.Nie, nie ma szans na wejście, jak dla mnie przyszłość tego pomysłu to kosz, lub nawet ponadczasowa i ponadprzestrzenna otchłań nicości sieci internetowej :D.

1.Dobra nie szukałem przynajmiej szczery jestem
2.Zmiejszy?Grałem w wiele gier była taka opcja jakoś nieprzeszkadzała
3.To nie ja ustalam ceny premium ale myśle że powinna być nieco wyższa
4.Tak pomyślałem
5.Jeśli tak sądzisz... w końcu to twoje zdanie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Darmowe bryłki możesz zdobyć przez SponsorPay, na nie.
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Jak kolega wyżej,SponsorPay.Poza tym 4 % to przydużo
 

DeletedUser

Gość
Gość
ten procent jak pisałem można zmienić by pasowało np.2%
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niepotraficie zrozumiec prostej żeczy Inno Games sory,NIKT nie będzie płacic wam za to że macie szczęście...
Na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sponsor pay wystarczy, NIE dla większych ułatwień w grze!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepiej przy dziennym bonusie logowania dać jedną bryłkę i spokój,

oraz za polecenie gry [ po miesiącu za każdy poziom najlepszej postaci danej osoby otrzymuje bryłkę ]
 

DeletedUser23220

Gość
Gość
NIE. DLACZEGO? Bo by byli tylko tacy gracze co by sobie tylko w prace inwestowali by było ich pow. 95%. Na TW byliby tylko poszukiwacze przygód co mają więcej szczęścia.
 

DeletedUser24071

Gość
Gość
może być pomysł ale sami poszukiwacze by byli;)
albo coś takiego znajdujesz piryt idziesz z nim w ekwipunku na wydobycie jeszcze raz pojawia się zadanie u np.Henrego i dajesz mu piryt później złoty proszek on ci daje jakiś ten no przyrząd zabierasz bryłkę (jeszcze nie dorobioną) idziesz na dowolną pracę z tą nie dorobioną bryłką i po kilku godzinach wyskakuje bryłka i np. co 10 dni można to powtórzyć :kak:
 

DeletedUser23220

Gość
Gość
HAHAHA. Ale wymyśliłeś. Co 10 dni powtarzać? Raczej to nie przejdzie.
 

DeletedUser24071

Gość
Gość
nie koniecznie może być codzień co miesiąc tydzień rok raczej nie kwartał ja tylko proponuje takie coś
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie. Są już 3 zadania na konto premium więc każdy może sobie przez te parę dni przetestować funkcje konta premium.I jeśli się mu spodoba to będzie sobie wykupywał.Więc wątpię żeby wprowadzili jeszcze jedną opcje(zadanie) z kontem premium(bryłkami).
 

DeletedUser

Gość
Gość
to mogło by wypalic ale musisz byc o wiele mniejsze szanse na znalezienie. Ale fajnie było by dostac raport np. z napadu na pociąg że ci wypada bryłka. Jestem na tak ale z poprawkami i żeby to dropiło jak 3 klucz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
to mogło by wypalic ale musisz byc o wiele mniejsze szanse na znalezienie. Ale fajnie było by dostac raport np. z napadu na pociąg że ci wypada bryłka. Jestem na tak ale z poprawkami i żeby to dropiło jak 3 klucz.

Kurde jaka ortografia.
Pomysł Arbalisy już lepszy ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
NIE.BO:
-duża większość graczy przerzuciłaby się na PP, którzy jak wiemy mają więcej szczęścia,
-to za bardzo ułatwiłoby grę,
-Innogames na tym straci( w niedużym stopniu, no ale zawsze coś),
-nie wystarcza Ci SponsorPay?
 

DeletedUser26432

Gość
Gość
Niewiem czy taki pomysł przejdzie ale co tam napisze otóż:
w wielu grach spotkałem się że można znajdować w pracach rubiny itp.w tym wypadku bryłki im dłużej się pracuje tym większa szansa znalezienia była by to szansa np. każde 30min to 0,5% czyli 2h=4% oczywiście gdyby ktoś ukańczał prace w tym samym momencie system losował by wygranego ,ilość znalezionych bryłek byłaby symboliczna np.1-4 szansa taka byłaby codziennie.
Ten pomysł jest przydatny ponieważ może zachcić to graczy bez KP na kupno bryłek. Oczywiście nie kierujcie się liczbami to wszystko można skorygować

Dziękuje za przeczytanie


Zalety:
*Drugi sposób na zarobienie darmowych bryłek
*Pomysł

Wady:
*Każdy gracz miałby bryłki złota
*Każdy gracz miałby medal związany z bryłkami
*Wiele postów było takich samych
*Zmniejszyłby ten pomysł zarobki firmy InnoGames
*Firma InnoGames nie poprze tego pomysłu i nigdy nie wejdzie w życie!

Dlatego dałem obojętnie, ale miałem dać na NIE pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie. Są już 3 zadania na konto premium więc każdy może sobie przez te parę dni przetestować funkcje konta premium.I jeśli się mu spodoba to będzie sobie wykupywał.Więc wątpię żeby wprowadzili jeszcze jedną opcje(zadanie) z kontem premium(bryłkami).

3 ? wiem o dwoch, ze stekami na automatyzacje i z jagodami na ene :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry