Znaleziska z pracy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24984
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za czy przeciw?


  • W sumie głosujących
    37
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser24984

Gość
Gość
Bardzo bym chciał, aby InnoGames zmienili trudność... Dam to na przykładzie, że pełno osób pisało w różnych tematach, by zmienili poziom trudność w pracach naprzykład. InnoGames to zmieniło i co ?Jajco... teraz to tylko gorzej, bo już kurde skórę próbuje z premium znależć od 14H i tylko 1skórę mi dropło.. pod tym względem nie nadaje się ta większa trudnosć wogule.. pełno osób pisało, że chce trudniejszy poziom, a teraz co ?Wszyscy sie skarżą, że np. indyka szukają już od kilka dzięsięciu godzin... Sami chcieliście tego, a teraz skarżycie. Bardzo bym prosił o firmę InnoGames, by zmieniła poziom trudność pod tym wzgledem po raz kolejny-tym razem na łatwiejszy poziom trudności. Napewno uda nam się odzyskać łatwiejszą trudność jeśli wszyscy będziemy się skarżyć tutaj, że nam to przeszkadza- tak samo było z tym porównaniem przedmiotów.. zmienili na naszą prośbę.. Jeśli mozecie to piszcie do firmy InnoGames, aby zmieniła ten poziom na łatwiejszym, bo to jest kompletna porażka. Jeśli napiszecie do InnoGames, by zmienili ten poziom to napiszcie mi tutaj bym wiedzial, że też wyślecie prośbę, by poziom był jaki był wcześniej.pif paf
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Wszyscy?? Jakoś ja nie odczułem, aby poziom trudności prac się zwiększył, a jeśli jednak to według mnie trudna gra to dobra gra (oczywiście bez przesady).

Nie zaliczam się do "wszystkich" więc głos na NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
łatwa gra to nudna gra ;-), mam podobny problem z indykami na jakies 20+h trafiły mi się 2 udka ;)
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
ahahah... pracowałem 14h i tylko 1skóra... teraz 2godziny garbowałem i 3sypły.. znów przy motywacji 94%::D:
 

DeletedUser24071

Gość
Gość
no widzicie ułatwić 3 procent znalezienia przedmiotu góra
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem za nie to po prostu jest pech i tyle po co chcecie to zmieniać według mnie jest dobrze. Daje NIE
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Nie narzekaj. Ja nie mogę dropnąć flagi od ponad 50 godzin i się nie skarżę :) Gra musi mieś pewien poziom trudności i tyle.
 
Masz po prostu pecha. Ja nie zauważyłem, żeby było jakoś trudniej. Ba! Często wpadają po 4 produkty. Głos przeciw.
 

DeletedUser

Gość
Gość
głos na nie. Jest wg mnie wiele innych problemów i potrzeb którymi pasowałoby sie zająć. Co do produktów jaki miałoby to sens jakby w każdej 2h wypadał nam potrzebny przedmiot.
 

DeletedUser23220

Gość
Gość
Człowieku! Myślisz że tak łatwo skórę ukraść garbarzowi? Ja też nic nie zauważyłem więc głos na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie.
Gra powinna być wyzwaniem a ja nie odczułem zwiększenia się poziomu trudności.
 
Status
Zamknięty.
Do góry