Zniesienie limitu pojedynkowego w górę.

  • Rozpoczynający wątek Ares28
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za?


  • W sumie głosujących
    46
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
"Nie możesz zaatakować gracza ponieważ ma za wysoki poziom." Niby dlaczego? Czuję się na siłach aby go rozłożyć więc niby czemu nie mogę go zaatakować? Ta propozycja wniesie to że będzie działał tylko ograniczenie w dół (za słaby poziom)

Akurat się złożyło że jako zawadiaka z 10 poziomem na Blackfoot chce zaatakować gościa z 15 za którego jest nagroda, i nie mogę... niech to szlag zaraz termin mi nie i 2000$ w błoto kiedy omeg je dobrze spożytkować ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
też mi to niekiedy wkurza ale nie narzekam tyle powiem a jestem na tak
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
"Nie możesz zaatakować gracza ponieważ ma za wysoki poziom." Niby dlaczego? Czuję się na siłach aby go rozłożyć więc niby czemu nie mogę go zaatakować? Ta propozycja wniesie to że będzie działał tylko ograniczenie w dół (za słaby poziom)

Akurat się złożyło że jako zawadiaka z 10 poziomem na Blackfoot chce zaatakować gościa z 15 za którego jest nagroda, i nie mogę... niech to szlag zaraz termin mi nie i 2000$ w błoto kiedy omeg je dobrze spożytkować ;)


Chcesz atakować mocniejszych a jednocześnie nie chcesz aby oni mogli atakować Ciebie? Bardzo wygodnie. To ograniczenie jest po to abyś nie nabijał sobie ekspresowo expa lejąc wysokolevelowe postacie nastawione na inne cele niż pojedynki. Pomysł do bani.

Poza tym ankieta jest tendencyjna ponieważ nie uwzględnia opinii osób które nie chcą zmian w tej materii.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20997

Gość
Gość
załóżmy taką sytuację:

na pewnym świecie gra gracz X na koncie A. Ma tam 60 poziom i jest nastawiony pod pojedynki. Jednak miał od w ostatnim tygodniu kilka gorszych dni i nie obłowił się za bardzo, przez co strasznie brakuje mu kasy.
Co robi taki gracz? Gracz tworzy drugie konto na tym świecie - konto B - i tą postać szkoli wyłącznie pod drace z dużym współczynnikiem zarobku legalnych środków płatniczych, innymi słowy: pieniędzy. Postać wbija pierwsze dwadzieścia poziomów w ciągu kilku dni. Wówczas zarabia on ok. 100$ na godzinę.
Wówczas wstępuje do miasta i atakuje gracza A! Oczywiście przegrywa, bo, jak już wcześniej wspomniałem, gracz A jest stuprocentowym pojedynkowiczem.

Jeśli już miałbym poprzeć ten pomysł to jedyne na co bym się zgodził to poszerzenie tego limitu, bo po co komu oglądać jak gracz z 1 lvl atakuje gracza z 100 lvl?
 

DeletedUser

Gość
Gość
załóżmy taką sytuację:

na pewnym świecie gra gracz X na koncie A. Ma tam 60 poziom i jest nastawiony pod pojedynki. Jednak miał od w ostatnim tygodniu kilka gorszych dni i nie obłowił się za bardzo, przez co strasznie brakuje mu kasy.
Co robi taki gracz? Gracz tworzy drugie konto na tym świecie - konto B - i tą postać szkoli wyłącznie pod drace z dużym współczynnikiem zarobku legalnych środków płatniczych, innymi słowy: pieniędzy. Postać wbija pierwsze dwadzieścia poziomów w ciągu kilku dni. Wówczas zarabia on ok. 100$ na godzinę.
Wówczas wstępuje do miasta i atakuje gracza A! Oczywiście przegrywa, bo, jak już wcześniej wspomniałem, gracz A jest stuprocentowym pojedynkowiczem.

Jeśli już miałbym poprzeć ten pomysł to jedyne na co bym się zgodził to poszerzenie tego limitu, bo po co komu oglądać jak gracz z 1 lvl atakuje gracza z 100 lvl?

Niemożliwe. Ja Ares28, największy łowca głów wykryje każde multikonto ;)

Nie no dobra, twój przykład to poważny problem. Masz rację lepiej chyba zwiększyć tylko ten odstęp ale tez z umiarem żeby nie było że 10 lvl atakuje 30 ;)

Najbardziej mnie to wkurzyło wczoraj jestem nowicjuszem mam 6 lvl, chce się pojedynkować to wybieram drugiego nowicjusza z 9 poziomem a chwilę później rzuciłem kilak niegrzecznych słów ;p

Maryna - ja umiem powalić mocniejszego, ty nawet w wymyślaniu nicków jesteś słaba :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19235

Gość
Gość
załóżmy taką sytuację:

na pewnym świecie gra gracz X na koncie A. Ma tam 60 poziom i jest nastawiony pod pojedynki. Jednak miał od w ostatnim tygodniu kilka gorszych dni i nie obłowił się za bardzo, przez co strasznie brakuje mu kasy.
Co robi taki gracz? Gracz tworzy drugie konto na tym świecie - konto B - i tą postać szkoli wyłącznie pod drace z dużym współczynnikiem zarobku legalnych środków płatniczych, innymi słowy: pieniędzy. Postać wbija pierwsze dwadzieścia poziomów w ciągu kilku dni. Wówczas zarabia on ok. 100$ na godzinę.
Wówczas wstępuje do miasta i atakuje gracza A! Oczywiście przegrywa, bo, jak już wcześniej wspomniałem, gracz A jest stuprocentowym pojedynkowiczem.

Jeśli już miałbym poprzeć ten pomysł to jedyne na co bym się zgodził to poszerzenie tego limitu, bo po co komu oglądać jak gracz z 1 lvl atakuje gracza z 100 lvl?

i ma 100% rację ! Na NIE !!!

ps. Multikonto może sobie zrobić np. na 2 kompie czy tam u kolegi i tylko z jego IP wykonywać polecenia :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł wo gule nie przemyślany. Prosty przykład gracz robi postać pod pojedynki ALE do lvelu np. 60 wogule się nie pojedynkuje zarabiającz exp tylko na pracach i tym samych gracz z 60 lvl atakuje gracza np. z 70 i dostaje mnóstwo expa ponieważ ma bardzo niski poziom pojedynków. Rozumiesz czy mam Ci to rozrysować ?
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Jeśli niższy lvl jest lepszy od wyższego (zdarza się i to często) to niby jak ten wyższy ma kontratakować???

Na NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ten pomysł ze zlikwidowaniem pojedynków przypadł mi do gustu, ale zwiększenie limitu już nie tak bardzo, NA NIE
 

DeletedUser10994

Gość
Gość
zagłosowałem aby znieść ten limit (to było nie przemyślane) ale pownnien też dać opcje NIE

a dokładnie limit powinien by podnieść limit o do 10-ciu poziomów
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł denny,kolega pierogi opisał dlatego, w ankiecie nie zagłosuje bo obydwie opcje są beznadziejne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Całkowite zniesienie to za dużo. Jestem na tak, aczkolwiek za podwyższeniem, a nie zniesieniem limitu. Małe podniesienie nie zaszkodzi a pomoże upadającym pojedynkowiczom.
 

DeletedUser24071

Gość
Gość
gracze słabsi ale z większymi lvlami byli by pokrzywdzeni :/ ale mnie też takie coś czasami wypada;;)
 

DeletedUser23220

Gość
Gość
Ks.Leser ma rację. Ale mam jedno pytanie co to jest : "omeg"?
 

DeletedUser12855

Gość
Gość
hahhaa ale ankiety nie mogles zrobic gorszej.. gratuluje pomyslu..

glosuje na nie... choc uwielbiam pojedynki.. ale niestety innej opcji nie dales..

jest powod dlaczego jest tak jak jest..

to moze zupelnie zniesiemy blokady.. bo jesli ty np czujesz sie na silach aby kogos atakowac.. to w druga strone nie bedzie dzialalo.. i ty bedziesz go skubal.. bo mozesz.. a on nie moze przyjsc ululac cie do snu.. bo ma blokade?? bo masz za niski poziom?? naprawde?? hahha

dziwne czasami sa te pomysly na tym forum... moze dlatego coraz rzadziej tu zagladam...
 

DeletedUser11418

Gość
Gość
Jeśli ja, po reskillu na 70lv na pojedynkowicza nie miałbym takiego limitu, to bym chyba po 1000 xp za pojedynek dostawał....

Zły pomysł, jeszcze gorsza ankieta w stylu "głosuję na tak, jest spoko / głosuję na nie, jestem idiotą".


NIE
Źle zaznaczyłem :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry