Zniesienie limitu przyjętych zadań

  • Rozpoczynający wątek Barsolar
  • Data rozpoczęcia

Co sądziecie?

  • Przydatny pomysł

    Głosy: 183 93,4%
  • Niepotrzebny pomysł

    Głosy: 13 6,6%

  • W sumie głosujących
    196
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mój pomysł polega na zniesieniu limitu przyjętych zadań (obecnie wynosi on 10).
Do tego chyba nie trzeba grafiki.

Po co to?
Otóż wiadomo, że wielu graczy nie robi wszystkich zadań (m. in. z braku odblokowanych prac). Ostatnio zrobiło się mnóstwo zadań i nad każdym zleceniodawcom wisi !. Przez to nie widzimy, kiedy pojawia się nowe zadanie, co dla kogoś, kto regularnie nie przegląda dogłębnie saloonu uniemożliwia jego wykonanie.
Jeżeli pomysł byłby wprowadzony w życie. Każdy po przeczytaniu zadania i stwierdzeniu, że nie może go wykonać po prostu by je przyjął i nie pokazywałoby się w formie wykrzyknika.

Zalety:
Wiemy, kiedy pojawia się nowe zadanie.

Wady:
Nie znalazłem

Pomysł nie powinien sprawić problemu programistom, bo nie wymaga dużego nakładu pracy.

Co sądzicie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem jak najbardziej na tak, tez mnie czesto denerwuja te wszyskie wykrzykniki...
W sumie po co jest ten limit?
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak, to dobry pomysł. nie tylko te wykrzykniki są drażniące, ale także fakt, że gdy pojawi się nowe zadanie, które możemy zrobić wyrzucamy jakieś stare, które i tak nie znika i można je w późniejszym czasie przyjąć. tak więc te limity to absurd :eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest to jak dla mnie dobry pomysł. Ale nie wiem czy nie sprawiło by to problemów i gra by się zacinała. Może by jedynie zwiększyc próg do np. 25 zadań chociaż zniesienie go wydaje się o wiele lepsze i usprawniło by grę.
Jak najbardziej na TAK, oby więcej takich pomysłów pojawiło się na tym forum.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo dobry pomysł na świecie na którym mam pojedynkowicza nie robię za bardzo zadań i nad każdym mam ! a przez to nie zauważyłem zadanie "ciężka praca" jak założyłem wędkę :mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem oczywiscie na tak . bardzo,bardzo przydatne ! szczegolnie dla pojedynkowiczow ktorzy nie robia duzo questow a te !wkurzaja i nie wiadomo kiedy dostaniemy nowe zadanie.

TAK , LIMIT NIEPOTRZEBNY . LADNIE SONDA IDZIE :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobrze że jest ten limit, zresztą zazwyczaj niemasz tylu zadań aktywnych no i motywuje do szybszego wykonywania zadań
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja ostatnio nie robiłem zadań a tylko pracowałem, a teraz żeby wykonać zadania muszę wybierać które chcę robić a które muszę wyeliminować na jakiś czas, pomysł na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobrze że jest ten limit, zresztą zazwyczaj nie masz tylu zadań aktywnych no i motywuje do szybszego wykonywania zadań

Z tego co widzę jesteś poszukiwaczem przygód więc prawdopodobnie twoje umiejętności podchodzą pod prace. Piszesz więc raczej w imieniu swoim/ swojej klasy...

Boby, żołnierze, zawadiacy zazwyczaj mają problem z tymi wykrzyknikami.. nawet poszukiwaczom to się zdarza, kiedy stawiają na tylko jedną umiejętność.

Sądzę, że motywuje raczej nagroda za wykonanie zadania niż to, że ma się aż tyle ich do zrobienia...

Oczywiście na tak, limit nie ma sensu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajny pomysł, tylko, trochę śmiesznie by było przez to jakby jakiś gracz miał 30 przyjętych zleceń naraz.:D Na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie zdarzyło mi się mieć więcej jak 8 rozpoczętych zadań - i to jak są wielozadaniowe i okolicznościowe questy naraz
a te "!" raczej motywują do zakończenia zadań rozpoczętych :)
zresztą - nie wszystkie zadania trzeba wykonać :D

pzdr
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajny pomysł

Zawalisty ten pomysł bo mnie już denerwuje te ! bo jestem Żołnieżem i już mam 20 zadań.A i tak często ich nie robię.Oby żeby był w grze. ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawalisty ten pomysł bo mnie już denerwuje te ! bo jestem Żołnieżem i już mam 20 zadań.A i tak często ich nie robię.Oby żeby był w grze. ;)

to zamknij te co Ciebie nie interesują i pewnie ich nie bedziesz wykonywał.. zawsze to trochę "luźniej" :D
a jeśli nie zaszedłeś daleko - to wystartuj jako poszukiwacz :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
to zamknij te co Ciebie nie interesują i pewnie ich nie bedziesz wykonywał.. zawsze to trochę "luźniej" :D
a jeśli nie zaszedłeś daleko - to wystartuj jako poszukiwacz :D


jak przerwie sie te ktorych nie mozemy zrobic questy to jest ! . gdyby nie bylo limitu to kazdy quest bylby przyjety i wrazie z pojawieniem sie nowego zadania bedziemy o nim wiedziec. Ja jako zawadiaka w sallooonie u kazdego mam ! ... i ok 30 zadan nie moge zrobic :p i jak tu zauwazyc ze pojawil sie nowy quest?!
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale bez sensu jest też łapanie zadań po to żeby je zrobić za 70 poziomów, bo inwestujesz w umiejki pojedynkowe :)
nawet w profilu masz TOP1 w celowaniu i uniku :)

zresztą w międzyczasie pewnie połowę z nich zdążyłbyś zrobić "po drodze" - więc co to za questy?
 

DeletedUser

Gość
Gość
zdecydowanie na TAK. przyjecie dostepnych zadan sprawi, ze gra stanie sie bardziej przejrzysta. Swietny pomysl!

ale bez sensu jest też łapanie zadań po to żeby je zrobić za 70 poziomów, bo inwestujesz w umiejki pojedynkowe :)
nawet w profilu masz TOP1 w celowaniu i uniku :)

zresztą w międzyczasie pewnie połowę z nich zdążyłbyś zrobić "po drodze" - więc co to za questy?

chlopaku, czy ty musisz kazdy temat spamowac? jeszcze gdybys cos konstruktywnego pisal... a tu albo grafomania, albo zlosliwe glosowanie. Zero argumentow, samo trollowanie. wstyd!
 

DeletedUser10545

Gość
Gość
Jestem na tak, ponieważ jest to bardzo przydatny pomysł. A limity obecnie są po to, a przynajmniej tak mi się wydaje, aby nie obciążać za bardzo serwera.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak, ponieważ jest to bardzo przydatny pomysł. A limity obecnie są po to, a przynajmniej tak mi się wydaje, aby nie obciążać za bardzo serwera.
A czy jest jakaś różnica między przyjętym zadaniem, a tym w kolejce do przyjęcia i wykrzyknikiem na głową? czy to jakoś inaczej obciąża serwer? bo jakoś tego nie widzę.. może mi ktoś wytłumaczy :D

Co do tematu, to jak najbardziej za.. mam już dosyć tych wiszących wykrzykników nad głowami :D TAK+
 

DeletedUser10545

Gość
Gość
Wyraźnie zaznaczyłem (a może nie?), że są to tylko moje przypuszczenia, być może questy przyjęte na liście są cięższe w bajtach, kto wie. Może trzeba tworzyć inną baze danych? <Jakby co to znowu przypuszczam>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Popieram pomysł, te żółte wykrzykniki doprowadzają mnie do szału :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry