Zniesienie limitu questowego

  • Rozpoczynający wątek Kuroshitsuji
  • Data rozpoczęcia

Chcemy nie mieć limitu questowego?

  • tak!!!

    Głosy: 67 88,2%
  • nie, jest wszytsko dobrze, po co zmieniać

    Głosy: 9 11,8%

  • W sumie głosujących
    76
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Anglicy/amerykanie się na to denerwują, niemcy pewnie też, to czemu i nie my?

Zapewne wielu z nas wkurza limit questów - 10 możliwych otwartych questów. Bez konkretnego powodu, a denerwujące. Dlaczego nie można byłoby otworzyć sobie więcej? Nikomu nie zaszkodzi, jak jest np. limit czasowy czy dostępność w danym dniu to sobie zniknie albo zamieni się w krzyżyk szary. A tak to trzeba klikać na każdego zleceniodawcę, patrzeć, czy się spełniło warunki.... trochę niepomyślane zagranie.

CO o tym sądzicie? Na ang. serwie ludzie się zgarniają na to, pokażmy, że Polak też może! pif paf

Fajnie byłoby usłyszeć jakieś opinie i uwagi :eek:kul:

//złączono posty, Nessu3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7292

Gość
Gość
Jak najbardziej popieram, odkąd pamiętam, to mnie to denerwowało.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rzeczywiście mnie to również denerwuje. Popieram pomysł ::):
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Na NIE, gdyż:
Ustawienie nieskończoności spowoduje że Gracze będą mogli zbierać wszystkie zadania i "przy okazji" je wykonywać,
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Na NIE, gdyż:
Ustawienie nieskończoności spowoduje że Gracze będą mogli zbierać wszystkie zadania i "przy okazji" je wykonywać,

I tak są wykonywane przy okazji. Ja zebrałem 3 zadania na rozbijanie gangów i wykonałem wszystkie "przy okazji" wykonywania jednego. Anuluje te co mogę przyjąć codziennie, zostawiam, te co w innym czasie i zawsze wykonują przy okazji. Nie trafny argument. :eek:j:
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Tak, ale przyjmij że masz nieskończoność w zbieraniu zadań.

Idziesz uzbierać wszystkie, ustawiasz sobie prace i po tygodniu wpadasz pooddawać zadania wszystkie od razu, bez potrzeby biegania co 10 zadań po kolejne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na Tak, też tak mam. Z rozbudową saloonu tez bardzo dobry pomysł, również TAK.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie. Limit nie jest zbytnim utrudnieniem. Jeśli chcemy możemy anulować zadanie i zająć się innym. Stwarzało by to tylko zaniedbanie dotyczące niektórych zadań. Limit nie jest niczym złym i nie przeszkadza zbytnio.

:meks:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak,najbardziej na tak,dość już mam zadań na czas np:to z Wielkanocom nie ukończyłem bo czas...:meks:
 

DeletedUser24534

Gość
Gość
Na tak :) Co to za różnica czy można przyjąć 10 czy 20 zadań w tym samym czasie? Im więcej tym wygodniej ::)):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie zbieram jakoś szczególnie questów.

Ale ostatnio miałem otwartych 9 questów i chciałem przyjąć 2 powtarzalne które chciałem sobie "zapuścić" żeby się robiły (30 minut roboty) to musiałem kombinować i przerywać inne.

Po co mamy się dusić w tych 10... Chociaż 20-30.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może zrobić tak, że powtarzalne zadania nie będą się liczyły w tym ograniczeniu?
 
Limit miał zapewne zapobiec bałaganowi wśród graczy, którzy "utopiliby się" w morzu questów. Ale czy ktoś chce mieć bałagan zy porządek to już jego sprawa prywatna, daję TAK.
 
Status
Zamknięty.
Do góry