Zniesienie ograniczenia dla atakującego- pojedynki

  • Rozpoczynający wątek mic222
  • Data rozpoczęcia

???


  • W sumie głosujących
    45
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem, czy gdzieś już tego nie było. Jeśli było- sorry, nie zauważyłem.

Obecnie atakujący może atakować w przedziale od jakiegoś niższego do jakiegoś wyższego poziomu pojedynków. Proponuję znieść barierę wzwyż. Ostatnio coraz częściej denerwuje mnie, ze nie mogę sobie poexpić na graczach z pp wyższym o załóżmy 50...

Mam nadzieję, że jasno się wyraziłem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To byłoby zbyt proste zdobywanie doświadczenia, można takie coś ustawić na jednym ze światów, albo na S11.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak ale od nowych światów albo na jednym wprowadzić tak jak Neoqueto napisał ja bym ogólne często używał bo mam sporo pojedynkowiczów, ale mój rekord w PD w pojedynku to 300 coś expa (jak ja wyzwałem ) dostałem prawie 500expa jak mnie ziomuś zaatakował.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taa,
i wtedy ja atakuję kogoś kto nie może się zrewanżować atakiem na mnie??

Przecież to bez sensu. Limity muszą być obustronne właśnie przez to.
 

DeletedUser

Gość
Gość
zdecydowane TAK

bardzo przydatne i będzie można się do tego sprawdzić z lepszymi przeciwnikami.

sam często jestem ciekaw jakby mi poszło.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja jestem na nie. Załóżmy, że robisz nowe konto i znajdujesz miasto z koloniami i graczami z lvl pojedynków około 70. Umiawiasz się z nimi i w godzinę (2 ataki) masz chyba 15lvl. To jest bez sensu. Dlatego na NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taa,
i wtedy ja atakuję kogoś kto nie może się zrewanżować atakiem na mnie??

Przecież to bez sensu. Limity muszą być obustronne właśnie przez to.

Jestem na tak.

Pod watunkiem, iż gracz z niższym lvl będzie mógł atakować wyższe, a gracz z wyższym będzie mógł zaatakować tego gracza z mniejszym lvl, który go zaatakował. Oczywiście takie coś też miałoby swój termin, by nie blokować rozwoju słabszym lvl.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taa,
i wtedy ja atakuję kogoś kto nie może się zrewanżować atakiem na mnie??

Przecież to bez sensu. Limity muszą być obustronne właśnie przez to.

To popieram i dodam, że jakiś gracz z 20levlem z 30pp kupiłby dobre ubranko do walk-i jechałby bobów z najwyżsyzm pp-załóżmy ok.80-co 1h co najmniej 500punktów :)
Dlatego na nie
 

DeletedUser9369

Gość
Gość
Nieeeeeeee. Ludzie niemożecie atakowac dobrych graczy którzy dają wam +400 pkt doś.? Mi to się podoba bo mam jakiś cel aby byc lepszym pojedynkowiczem a takto ustawek było by jeszcze więcej niż jest -.-
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak.

Pod watunkiem, iż gracz z niższym lvl będzie mógł atakować wyższe, a gracz z wyższym będzie mógł zaatakować tego gracza z mniejszym lvl, który go zaatakował. Oczywiście takie coś też miałoby swój termin, by nie blokować rozwoju słabszym lvl.

1. I ile by dostawał doświadczenia za taki pojedynek poza dotychczasowym limitem? 1 exp??

2. Trzeba by znieść limity jako takie w ogóle - nie ma możliwości zrobienia wyjątku na zasadzie "on mnie zaatakował to mi się odblokuje atak na niego".
I zaraz gracze z 80 poziomem będą usypiać potencjalnych obrońców fortu z poziomami poniżej wymaganej skali...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak , gdyż mam DBS'a a niema na kim poexpić :mad: Pomysł dobry :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry