Zniknęły mi rzeczy z plecaka

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
dlaczego po aktualizacji zniknely mi rzeczy z plecaka robilem misje u indianina z 3 skorami i 3 lososiami przed aktualizacja wylowilem 2 pstragi wchodze dzisiaj a ich juz nie ma.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A inne przedmioty są? Sprawdź może czy już nie wykonałeś tego zadania:p

Ja nie zauważyłem, żeby mi zniknęło cokolwiek. Aha, i forum nie jest najlepszym miejscem do tego typu spraw. Proponowałbym się skontaktować z administracją poprzez support.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no wlasnie inne przedmioty sa bo dostalem za lowienie jeszcze hustke chyba i wszystko mam w ekwipunku a rybek nie mam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A załadowała ci się cała storona? Zmień przeglądarkę odśwież zaloguj się jeszcze raz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
chodzilem na 3 roznych przegladarkach na IE opeze i firefoxie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A załadowała ci się cała storona? Zmień przeglądarkę odśwież zaloguj się jeszcze raz.


Sugerowałbym raczej w kolejności: odśwież stronę, zaloguj się jeszcze raz, zmień przeglądarkę.

Skontaktuj się z supportem: #the-west.pl-pomoc na serwerze Quakenet (irc.quakenet.org). To chyba jedyne możliwe wyjście z tej sytuacji, my Ci tutaj nie pomożemy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
juz to robilem.
połączono - ambafatimabyloinima
a tak wogole tu jest support??? bo nie moge znalezc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Możesz pisać wiadomość na forum do admina Vhaeraun lub skorzystać z irca (dane podałem w poprzednim poście). Supportu w grze z systemem ticketów również jest, i to chyba tam poleciłbym Ci pisać. Proszę, oto link, przeczytaj, i na pewno sobie poradzisz: http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=1534
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A może właśnie wypełniłeś tą misje?
Albo ktoś zna twe hasło?
 

DeletedUser

Gość
Gość
misji jeszcze nie wypelnilem a hasla raczej nikt nie zna, a tak wogole to co by zrobil w dwiema rybami??
 

DeletedUser

Gość
Gość
misji jeszcze nie wypelnilem a hasla raczej nikt nie zna, a tak wogole to co by zrobil w dwiema rybami??

Mógłby je sprzedać w mieście:p Szczerze? Raczej włam to małe prawdopodobieństwo. Napisałeś do supportu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry