Zniszczenie Miecza Hernandos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6060
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6060

Gość
Gość
Czy ktokolwiek wykonał zadanie Miecz Hernandos (Przekleństwo)?

czy zniszczenie miecza daje coś prócz tych 500 PD? otwiera jakieś zadania, daje inne możliwości?
 

DeletedUser

Gość
Gość
raczej nie chyba jeszcze nikt nie zrezygnował z takiego cacka
 

DeletedUser12617

Gość
Gość
ja gdybym miał taki miecz to bym go zniszczył dla Ciekawości
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja gdybym miał taki miecz to bym go zniszczył dla Ciekawości

A potem byś go nie miał. Ja nie doszedłem do tego zadania, ale radzę Ci go nie niszczyć. Jest to bardzo dobra broń, a 500 punktów doświadczenia nie są Hernandosa warte. Jak Ci zależy na punktach doświadczenia to popracuj kilka dni w pracach na exp, ale miecza nie sprzedawaj. :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jak tam dojdę to zniszczę... co mi to da? I tak używam strzeleckiej to mi się miecz nie przyda;)
 

DeletedUser6060

Gość
Gość
jest niezły bo daje 7 refleks, 6 handel, ale dla strzelca to kłopot - mając słabe staty na walkę w ręcz z mieczem w ręku łatwo dostać łomot :eek:
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
jest niezły bo daje 7 refleks, 6 handel, ale dla strzelca to kłopot - mając słabe staty na walkę w ręcz z mieczem w ręku łatwo dostać łomot :eek:

Czy miecz Hernandos można sprzedać ??? Jeśli tak to myślę , że dla strzelca byłoby to bardziej opłacalne
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co jak co ale sprzedawać to się wogóle nie opłaca. Pieniądze na 57 lvl? Większość już ma prace dzięki którym zarabia. Jeśli już jest się strzelcem to albo się chwalić, trzymać do prac albo w ostateczności zniszczyć.Sprzedaż jest nieopłacalna.Pieniądze zawsze można zarobić.
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Co jak co ale sprzedawać to się wogóle nie opłaca. Pieniądze na 57 lvl? Większość już ma prace dzięki którym zarabia. Jeśli już jest się strzelcem to albo się chwalić, trzymać do prac albo w ostateczności zniszczyć.Sprzedaż jest nieopłacalna.Pieniądze zawsze można zarobić.

Może i masz rację ale co do chwalenia to : Gościu z pobliskiego miasta widzi tego typa który idzie w strzelanie . Co robi? Atakuje to chyba proste :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
tia... sporo osób. Popatrz w rankingach i szukaj osób z levelem większym niż 55
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
Minimum 60 - 70 osób
odkiedy Cartus go zdobył o zadaniu wie już b. dużo osób
 

DeletedUser

Gość
Gość
na niemieckim świecie jest nawet miasto gdzie przyjmują tylko osoby z takim mieczem
 

DeletedUser

Gość
Gość
A pamietasz moze nazwe albo przynajmniej świat gry ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wow.. :eek:Takie miasto byłoby bardzo ciekawe.. ale czy az tak dużo osób ma ten miecz, żeby miasto zakładać?:confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wow.. :eek:Takie miasto byłoby bardzo ciekawe.. ale czy az tak dużo osób ma ten miecz, żeby miasto zakładać?:confused:

Na niemieckim pewnie ze 30 osób posiada takowy miecz jest to dobra ilość do założenia miasta. Gdybym zdobył ten miecz to zostałby zniszczony, to pewnie pokusa dalej może być coś lepszego.:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
To ja grzecznie poczekam aż ktoś odkryje coś lepszego a do tego czasu pokoszę. :p
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Mozliwe ze zniszczenie miecza otworzy qest z ktorego dostaniesz bron strzelecka to by mialo sens np: Wyatt Earp's buntline :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry