Zołnierz - Broń palna i...?

  • Rozpoczynający wątek steel116
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Odpowiem ci za niego :)
jeśli masz dużo uniku i sporo zaskoczenia (chodzi o atak) to przeciwnik mało cię trafia :) więc i mało hp ci zabiera.
 

DeletedUser6913

Gość
Gość
No w sumie logiczne , ale nie jest tak już fajnie jak Ciebie atakują , 2 ataki i przy małym HP od konkretnych pojedynkowiczów i leżysz , no ale nie ma idealnego pojedynkowicza ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
do tego jest charyzma :) wlasnie dlatego wole charyzme poniewaz jest i do obrony i ataku :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mhmhm... tylko zaś Kozak, jak bym szedł wszystko w charyzmę, to nie wiem czy bym doczłapał się do 140 strzelania, min.-70 celowania - ale chyba 70 lepiej, bo szkoda zaś tracić 30 jak tyle wystarczy i tamto dać w zaskoczenie, i 100 uniku...
Bo wszystko by szło w Charyzmę, ;O - ale wtedy była by taktyka, i zaskoczenie...

Bo myślisz zapewne już do dużego lvla ok. 90-99.... ;D

A na niższych, mógłbym baty dostawać ;p

Ale to jest wtedy na pół atak, pół obrona... bo tak statów mniej jest, bo Cechy dają w tamto, a Zręczność zaś podwyższa celowanie i strzelania, unik jest sam, bo sprawność.....mmmhmhm...


I zaskoczenia jest mniej, bo musiałbym iść w tedy w tamte skille, a to by szło z Chechy, czyli było by po równo z Taktyką.

Jakiś lepszy koleś, który by miał więcej zaskoczenia i podobny lvl mógłby mnie położyć...
Ciężko powiedzieć, czy to dobry pomysl ;d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja ostatnio zreskillowałem się na strzelca. Mam 73 poziom i mam tak rozłożone umiejętności:

Wszystko w zręczność, nie dokładam już nic do celowania, dałem 30 do uniku, 84 do zaskoczenia i 110 do strzelania.
 

DeletedUser17490

Gość
Gość
Ja na 67lvl mam 1250Hp i mniej więcej tak rozdane skille :
między 80-90 uniku i celowania około 120 strzelania i około 100 zaskoczenia i około 50-60 taktyki a mam jeszcze do reskillu kilka pkt.
Jestem zadowolony z swoich pojedynków chodziaż kilka przegrałem przez złe celowanie
 

DeletedUser

Gość
Gość
steel116 - No ojj musiałeś mnie cytować? xD... To nie był poradnik tylko ktoś się pytał jak rozdać skille to powiedziałem, zapomniałem jeszcze o taktyce, możesz dać do 70, ale to pomaga TYLKO w obronie :).
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobrze wszystko pięknie,

A więc:

100 Celowania, 140 Strzelania, 100 Uniku. I wszystko resztę w zaskoczenie. OK!

Lecz, jeden mały problem... 99x3= 297

I w tym problem, jak tu rozdać tak statystyki, i chechy, żeby jeszcze mieć min. 160 zaskoczenia?!

40 Zręczność, 60 Charyzma - jak to by wyglądało? ..;[
 

DeletedUser17490

Gość
Gość
Nie zapomnij że ubrania dają Ci b. dużo bonusu i kilka pkt umiejek i cech dostaniesz z zadań.
Uniku i Celowania możesz mieć po 90 a zaskoczenia jak będziesz miał 150 nic się nie stanie. ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Stanie się, będzie brzydko wyglądało w statystykach xd

Nie no.mhmhm Unik musi być obowiązkowo 100, celowania mógłbym się jeszcze kłócić, tak samo zaskoczenie min. 160.

Strzelanie również 140, obowiązkowo XD - Ma ktoś jakiś patent, jak to zrealizować razem z rzeczami? :)


Aaa, i jeszcze jedno pytanko - da się dokupywać pkty umiejętności? :O
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam jeszcze jedno maluteńkie pytanie, obliczyłem sobie wszystko

Ale teraz prosiłbym o udzielenie się większości graczy z zapytaniem:

Ile dawać maksymalnie w Celność i Unik!? Te ostatnie dwie umiejętności mnie interesują


Z góry dziękuje ;)
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Celowanie nie powinno przekroczyć 70... Większość graczy ma tak koło 70 w unik więc będzie cacy, a pozatym celowanie to i tak wydaje mi się, że to czyste lotto;) Unik powyżej 70;)

A ja proponuję wszystko w charyzmę, 100 - 120 strzelania, 70+ unik, 50 celowanie, reszta zaskok. Wtedy nikt Cię nie ruszy, ani w ataku, ani w obronie;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mogłby się jeszcze jakieś osoby wypowiedzieć? ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Drogi steel116 :p

Dojedź 70 w celowanie / ponieważ nie da Ci ono żadnych prac etc. A 70 jest już wystarczające.

Jeżeli chodzi o unik to ja na 62 lvlu mam go 75 z bonami 95 - Wystarcza mi to. Możesz dojechać do 100 uniku bez bonusów.

Ja teraz daje ok. 120+ w zaskok i może podciągne unik do 100, ale na razie mi w zupełności wystarcza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Drogi Master Slayerze :p

Unik własnie, własnie 100 na bonie - myślę...., ale najwięcej poglądów jest odmiennych przy Celowaniu - jedni mówią, że walić więcej, bo niektórzy pakują powyżej 150 uniku. mhm... A master, przy tym 70 celowaniu, ile razy około trafiasz? :))))
Z pozostałymi umiejętnościami wszystko wiem ;] Wnioskując, jak to wyjdźie, to będę miął prawodpodobnie powyżej 180 zaskoku, i 100 taktyki ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja proponuje ci coś takiego:

70 cel - Bez ubrań
150-180 strzelania - Z ubraniami
100-120 zaskoczenia - Z ubraniami
70-100 uniku - Z ubraniami
Cechy możesz rozdać np: Do charyzmy aby mieć przy okazji taktykę do lepszej obrony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry