Zręczność czy charyzma?

  • Rozpoczynający wątek Qorisend
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam, mam taki problem:

Chcę zrobić żołnierza pojedynkowicza z bronią palną. Chcę aby on był do ataku (niekoniecznie do samego ataku).

Umiejętności wyglądały by mniej więcej tak:

- 120 strzelanie,
- 140-160 zaskoczenie,
- 100 unik,
- 70 celowanie.

A mój problem polega na cechach, Mam dawać je tylko w zręczność, czy w charyzmę? A może trochę tego i tego? Bo tak sobie myślałem, że mogę zrobić, np. 50 charyzmy i 50 zręczności albo 60 charyzmy i 40 zręczności, albo 60 zręczności i 40 charyzmy.

Proszę o pomoc i z góry dziękuje :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czemu nikt nie odpowiada?

@Edit:
Tutaj wkleje cytat jednego gracza:

"Takie moje zdanie
30lv :
30 charyzmy ,
30 strzelania,
25 celowanie,
25 unik,
+ reszta w zaskoczenie czyli 40 zaskoczenia, do tego czasu juz powinieneć mieć jakieś średnie eq :
-czarny materiałowy kapelusz7 zaskoczenie 13 celowanie 7 pkt życia
-żółta koszula 1 charyzma i 13 zaskoczenia
-na początek może dobrych butów nie kupuj jakieś czarne buty materiałowe ci na poczatek wystarcza(5 strzelania) (zbieraj na brązowe kozaki)
-medal waleczności 7 zaskoczenie 4 8 taktyka
W sumie na 30 lv będziesz miał:
31 charyzmy, 39 taktyki,35 strzelania, 38 celowania, uniku 25, 58 zaskoczenia.
Od tego czasu dawaj na każdy lv 1 pkt dalej w charyzmę, 2 unik i 1 strzelanie w tym czasie kup brązowe kozaki i na 42 lv będzie :
61 uniku, 56 strzelania, 70 zaskoczenia, 38 celowania, później dawaj na każdy lv 2 strzelanie i 1 celowanie , cechy w charyzmę , do kupienia szlachecki materiałowy kapelusz 1 Siła 1 Zręczność 9 Punkty życia 8 Unik 9 Celowanie 8 Taktyka 8 , czarna chusta 2 Zręczność 2 Charyzma 12 Zaskoczenie, na 50 lv będzie:
70 uniku, 77 strzelania, 93 zaskoczenia, 57 celowania.

Wtedy już będzie dobrze szło ci w pojedynkach , później będziesz prawdopodobnie sam wiedział jak rozdawać umiejętności, dążysz do tych 150 strzelania , 130-140 zaskoczenia, 100uniku i ponad 70 celowania.
Ja z takim rozdawaniem umków i z takim eq na 45 lv pokonywałem żołnierzy z lv 65+.
Gdy już będziesz miał te 140 strzelania, 140 zaskoczenia , 100 uniku i ponad 70 celowania to dawaj wszystko w zaskoczenie , przydaje się bardzo w pojedynkach , jak i również są fajne prace z tej umiejętności.Myślę, że trochę pomogłem Jak coś jeszcze chcesz to pisz. "

Co o nim sądzicie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23839

Gość
Gość
IMO jak do samego ataku to strzelanie, celowanie i zaskoczenie. Mniej więcej taki schemat: 4/3/3. Ustaw celowanie w głowę (+50%), bo niektórzy mówią, że celowanie na 60 można zostawić, ale to ***** a nie prawda. Oczywiście ciuszki, które są najodpowiedniejsze dla ciebie to szukaczka i robisz misje na DBS koniecznie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko spoko tylko mi chodziło w jakie cechy dawać :) + czy rozwój który podałem jest dobry. Przypominam, że wszystko dla żołnierza pojedynkowicza (nastawionego na atak) z bronią palną.
 

DeletedUser23839

Gość
Gość
Wszystko spoko tylko mi chodziło w jakie cechy dawać :) + czy rozwój który podałem jest dobry. Przypominam, że wszystko dla żołnierza pojedynkowicza (nastawionego na atak) z bronią palną.
Jakie cechy dawać to już Ci powiedziałem, a rozwoj, który podałeś jest dobry, ale IMO uniki to taka słabsza wersja zaskoczenia. Bo IMO lepiej obniżyć wrogowi szansę na trafienie, niż samemu ryzykować trafieniem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale iśc tak jak build w samą charyzmę? Czy trochę zręczności dać. Bo wkońcu charyzma da zask. i taktykę więc chociaż troszq będę sie bronić:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja idę pół na pół, lub też do 40 poz zręczność, potem charyzma ; P. celowanie... hmm z 90 wypadałoby mieć ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale celowanie to według mnie loteria, 70 starczy...

Zrobię wpierw żołnierza z full charyzmy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja bede hardcorem i powiem ze wystarczy 10 celowania z kapelusza materialowego :D full charyzma, full zaskok do misjonarzy, nastepnie podciagnac unik i strzelania, ciuszki pod def i wchodzisz jak w maslo :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry