Zwiększenie bonusów umiejętności w walkach o fort.

  • Rozpoczynający wątek cika1
  • Data rozpoczęcia

????????????????????


  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Moim pomysłem jest zwiększenie bonusów celowania i uniku w walkach o fort.

Tak jak w pojedynkach bez uniku powinnibyśmy być wystrzeliwani na WF, a bez celowania mielibyśmy same chybne strzały.




THE END:p
 

DeletedUser21363

Gość
Gość
!:&:!ZRÓB ANKIETE!:&:!

Na nie zbyt ułatwiło by to grę!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jestem na nie. Zbyt by to ułatwiło grę. Poza tym celowanie nabrało w pojedynkach większego znaczenia od aktualizacji 1.33, dawałbyś tym co już mieli ogromną ilość celowania dodatkową możliwość łatwego expienia w bitwach fortowych?

P.S. Cika1, nie masz przypadkiem dużej ilości umiejek rozdanych w celowanie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kolejny śmieszny pomysł.. Gdybyś zwiększył owe bonusy to kto by był full hp?Do kogo zawadiacy by sadzili krytyki ogórków z 2000hp? Proszę litości...:kak:


NIE
 

DeletedUser27705

Gość
Gość
Jestem na NIE, tak jak moi przedmówcy pisali, ułatwiło by to za bardzo gre i HP nie było by aż tak ważne
 

DeletedUser

Gość
Gość
... Powyższe posty pozostawię bez komentarza.

Jestem za, jeżeli celowanie i unik się nie podobają to można dać chowanie i wytrzymałość oraz dowodzenie i zwiększenie tych bonusów. ;)
 

DeletedUser24529

Gość
Gość
Dla mnie bez sensu... większość piszących na tak to pojedynkowicze lub zbieracze jagódek którzy od czasu do czasu chcieliby sobie poexpić na fortach... ale niestety wszystkiego nie można mieć, Wasz wybór... albo pojedynki albo forty albo jagódki...
 

DeletedUser16838

Gość
Gość
Jestem za

A z wypowiedzi przedmówców sądzę ze grają na fortach dopiero jak hp się tylko liczy. Otóż drodzy przedmówcy ja wam napiszę, że kiedyś liczyły się umiejętności pod bonusy rozdane a nie tylko hp w fortach. Dopiero któraś aktualizacja to wszystko popsuła i zaczęło sie liczyć jedynie hp.

A zeby nie było że jestem pojedynkowiczem czy coś - jestem fortowcem i to fortowcem aktywnym grającym na fortach od początku jak one weszły do gry i mam full hp, ale jakby się znów bonusy "uaktywniły" to nie byłoby żle :ind:
 
Status
Zamknięty.
Do góry