Zwiększenie działalności systemu affrotów

  • Rozpoczynający wątek kamil2486
  • Data rozpoczęcia

???

  • Tak

    Głosy: 20 80,0%
  • Nie

    Głosy: 3 12,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 8,0%

  • W sumie głosujących
    25
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Proponuje zwiększyć zasięg dziłania systemu affrotów.

Obecny w/w system działa na niecenzuralne wiadomości i profile graczy.

Proponuje zwiększyć go do niecenzuralnych profilów miast oraz wiadomości na forum.

Deficja :
AFFRONTS- system zgłaszania niecenzuralnych opisów graczy oraz wiadomości prywatnych

FAQ affrontów :
http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=17182

PS. Nie zrobiłem grafiki bo jakoś nie miałem czasu, przed chwilą wymyśliłem to i postanowiłem od razu wkleić.
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Jestem na tak , sam niedawno miałem taki pomysł. Miasta miały samowole , a gracze padali :) Teraz to się skończy . A i zrobiłem oprawę graficzną . Pojawiałby się w Ratuszu :

beztytuuycf.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lepiej żeby ten przycisk był dostępny od razu gdy widzimy flagę i profil miasta.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, przyda się. Wielu graczy niecenzuralnie pisze na forum miasta itp, dlatego bardzo to pomoże.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli chodzi o profile miast to tak. Co do forum to zupełnie inna bajka.
Od tego masz założyciela i radnych w mieście żeby pilnowali porządku na forum miejskim i kasowali nie odpowiednie rzeczy. No chyba, że to oni "rzucają mięsem" na forum.
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
Jestem na tak. Denerwują mnie miasta z wulgarnymi opisami, flagami itp.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
No oczywiście że jestem na tak ale nie przesadzajmy z cenzurą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł dobry ale szczerze to kto będzie "kablował" na własnych mieszkańców no chyba że dana postać pokazuje że zna tylko te słowa to rozumiem ale tak to nikt chyba nie będzie zgłaszał
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł. Chociaż z cenzurą też nie przesadzajmy ;)

Są miasta z opisami... dziwnymi, albo z flagami... bynajmniej związanymi z dzikim zachodem :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ewidentnie nie jest z toba dobrze skoro chcesz donosić na kolegów ze swojego miasta zgłaszajac ich posty... jesteś typowym społecznikiem, moge sie załozyć ze cały dzień siedzisz w oknie patrzac czy aby przypadkiem jakiś sasiad zle nie zaparkował albo zapomniał posprzątać po swoim psie


głos na nie: Ta gra to nie ma być raj dla społeczników chcecie donosić dzwońcie 112 ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ewidentnie nie jest z toba dobrze skoro chcesz donosić na kolegów ze swojego miasta zgłaszajac ich posty... jesteś typowym społecznikiem, moge sie załozyć ze cały dzień siedzisz w oknie patrzac czy aby przypadkiem jakiś sasiad zle nie zaparkował albo zapomniał posprzątać po swoim psie


głos na nie: Ta gra to nie ma być raj dla społeczników chcecie donosić dzwońcie 112 ;)

Skoro ten temat oceniasz w ten sposób to równie dobrze można by stwierdzić iż Ty jesteś wandalem stosującym przekleństwa jako przecinek w zdaniu.
Założę się, że było by to całkowicie błędne założenie. To, że ktoś chce pozbyć się dzieci nadmiernie używających wulgaryzmów nie czyni z niego "społecznika" (wiesz w ogóle co to oznacza?). Poza tym jak dla mnie to w mieście jesteś ze współgrającymi, a nie kolegami. No chyba, że znasz wszystkich z osiedla i oprócz przeklinania na forum miasta robicie to również twarzą w twarz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do opisów miast to nie spotkałem się jeszcze z wulgarnymi opisami,albo nie pamiętam ale tu jestem na tak.Tylko nie popadajmy w paranoję to jest gra o dzikim zachodzie a nie czwartkowe spotkania przy herbatce:D.Co do forum jestem na nie(to prywatna sprawa miasta i mieszkańców).Powiem jeszcze ze zdarzyło mi się na forum użyć dwa albo trzy razy wulgarnych słów(nie ma powodów do dumy)ale to były przypadki skrajne takie jak:
żołnierz w kółko brał się za rozbudowę miasta prosiłem aby przestał raz,drugi, trzeci i nic(więc musiałem użyć trochę twardszych słów i dotarło)nie mam możliwości normalnie porozmawiać z daną osobą twarzą w twarz(wchodzić w długie dyskusje)więc było trzeba inaczej ale nie pochwalam.A więc opisy miast tak duża liczba osób to gracze poniżej 18 roku życia, forum nie.
kamil2486 jak masz taki problem w swoim mieście na forum to napisz posta z prośbą o nie stosowanie takich praktyk(zachęć mieszkańców aby wyrazili swoje zdanie np jakaś sonda)a jeśli się nic nie zmienia i drażni Cię to to po prostu opuść miasto i znajdź nowe na mapie jest ich wiele,a nie będziesz bawił się w konfidenta(robił problemy innym graczom albo całemu miastu)szczerze powiem ze nie chciałbym mieć takiego gracza w mieście takie sprawy załatwia się jakby to powiedzieć w gronie rodzinnym takie jest moje zdanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proponuję jeszcze dodać w ankiecie?

Tak na opisie miast
Tak na forum miasta
 

DeletedUser

Gość
Gość
I jeszcze w profilach fortów (jeśli dojdzie to w profilach miast)
Tak, ale bez forum miasta
 
Status
Zamknięty.
Do góry