Zwiększenie ilości rund z 55 na 60 na świecie 11

  • Rozpoczynający wątek Binox
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się pomysł ze zwiększeniem liczby graczy na s11?


  • W sumie głosujących
    126
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
w ankiecie chodziło oczywiście o liczbę rund, a nie graczy :p


Od dłuższego czasu na serwerze 11 dzieje się tak, że gdy walczy się o duży fort i są oba komplety po każdej ze stron barykady HP jest w przedziale
500 000 - 750 000. Przykład: http://www.westforts.com/pl11/battles/battle/20194 (zainteresowanych zapraszam na zobaczenie replay'u, a takze zwrócenie uwagi na początkowe HP) I oczywiście ta liczba cały czas się zwiększa, kto wie, czy za miesiąc, dwa na tym świecie 4000 hp to będzie podstawa. I z tym przychodzi moja propozycja, gdyż ostatnio przy prawie każdym ataku na duży fort nie jest możliwe by wybić wszystkich i jedynym wyjściem jest flaga, bądź stanie ataku na górze a obrony na dole. Dlatego 55 rund to za mało na ten świat, a 60 by idealnie pasowało na ubicie wszystkich (z ataku czy obrony)
Swoją drogą rozwiązaniem na ten problem są złote strzelby, tylko że gdy ktoś zdobędzie złotą strzelbę w tym samym czasie ktoś na tym serwerze zwiększa znacznie swoje hp, co prowadzi do swego rodzaju wyrównania stron obrażenia<->hp.


Proszę o wasze sugestie, jeżeli jesteście obojętni (bo nie gracie na tym serwerze) wybierzcie odpowiednią opcję
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Witam

Zapraszam graczy świata 11 do Głosowania a Administracje o nie kasowanie Tematu.

Proszę również przychylić się do naszego podania i przemyśleć sprawę w gronie Operatorów,Adminów,moderatorów itp,itd.

Jeśli trzeba proszę z tym pójść do Niemców :p (taki żarcik)

Ale ta sprawa jest dla nas bardzo istotna.
Wygrać można jedynie poprzez flagę,ponieważ jeśli jest komplet na takich bitwach,niema innego wyjścia,a nam chodzi przeważnie by nie wygrywać w taki sposób i cieszyć się Dłuższymi,interesującymi bitwami .

Dziękuje i pozdrawiam
morda0006
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26087

Gość
Gość
no dobre ziomki admini zapoznajcie sie z naszą prośbą :p
bo gumiaki zwycieskie,rycerskie ,zdradziecke
one poprostu juz takie są:p hehe:ind::ind::ind::ind::ind:
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Chyba tylko przerażeni obrońcy tychże fortów zaznaczyli opcję "Nie":D
 

DeletedUser26089

Gość
Gość
prędzej wyeliminowałbym nieudany eksperyment związany ze złotymi strzelbami. Dodawanie bonusu do całego sektora to jakieś nieporozumienie :) tylko czekam aż masowi dropiciele kluczy wydropią ich tyle że z trawy będą leciały shoty po 1k bo cały sektor będzie nabity złotymi strzelbami.

Różnica pomiędzy dostępną do kupienia bronią a złotą strzelbą jest na tyle przesadzona że gracze bez niej są wyraźnie poszkodowani jeśli chodzi o ustawienia etc.

Co do ilości tur - chyba głupio zmieniać zasady tylko dlatego że boicie się że zaraz 55 tur wam zacznie brakować :)? zmiana pod jedną koalicję byłaby chyba nie fair więc zamiast głupiego głosowania lepiej zróbcie spotkanie i ustalcie wśród głównych koalicji czy każdy tego tak naprawdę chce.
 

DeletedUser20273

Gość
Gość
Ja jestem za. Obie strony na s11 nie są już praktycznie w stanie wybić przeciwnika na dużym forcie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a może do 100 rund?
bitwa trwająca 2 godziny.... o_O
 
to wasz problem ;)

są jeszcze inne światy oprócz S11 , więc jak już to na wszystkich serwerach

Według mnie niech zostanie tak jak jest , ale jak wam to przeszkadza to jestem na TAK , ale na wszystkich światach , tu nie ma wyróżnień ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do ilości tur - chyba głupio zmieniać zasady tylko dlatego że boicie się że zaraz 55 tur wam zacznie brakować :)? zmiana pod jedną koalicję byłaby chyba nie fair więc zamiast głupiego głosowania lepiej zróbcie spotkanie i ustalcie wśród głównych koalicji czy każdy tego tak naprawdę chce.

Nie wiem, może dawno nie walczyłeś, ale każda koalicja ma problemy z wybiciem przeciwnika, nie tylko jedna tak jak uważasz. Co będzie gdy spotkają się obie siły na małym forcie w bardzo mocnym składzie? 300k hp obrony i 350k hp ataku? bo ja jakoś nie widzę szans na wyrobienie się w 55 rundach na wybicie którejkolwiek ze stron, chyba że po obu stronach będą same złote strzelby albo sami zawadiacy (co wyklucza wielkie hp, bo zawadiaka ma tutaj max 6500hp)


texas-wojownik tylko po co na innych światach ta zmiana skoro tam nie ma prawie żadnych problemów z wybiciem przeciwnika w 55 rund? jedynie s12 i arizona w jakiś sposób dotrzymują kroku s11 pod względem hp, reszta może tylko z zazdrością popatrzeć jak przedstawia się ilość koksów po stronie ataku czy obrony na tym serwie
 
no bo to by było nie sparwiedliwe , tak jak z tymi eventami , jedni robią a drudzy się ślinią , nie tylko wy macie koksów ;)

Może na innych światach też gracze by chcieli sobie dłużej pograć te pare rund więcej ;)

To tylko moje zadanie

Ale tak jak napisałem ja nie będe was zatrzymywał i wetował ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niech najlepiej usuną ten limit w ogóle będzie spokój, na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale czemu tylko na 11 świecie?
Pomysł najwyraźniej egoistyczny.
Jestem na tak ale lepiej by na wszystkich św.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zaliczyłem 3 opcję, bo nie udzielam się w fortach, ale....

Masz rację Binox. Wszyscy ( nio może nie wszyscy ) co walczą w fortach stawiają na "FULL HP bo tak być prosta sprawa i ja być pawian przyjmować pięć dzięć dziesiąt strzała na klata i pifpafciać innych"

Nawet więcej niż 60 rund by się przydało by co niektórych wybić ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem za- faktycznie bardzo często dochodzi do impasu.
Atak pomimo przewagi w sile ognia nie jest w stanie wybić obrony.
Może ją tylko zepchnąć do defensywy i ruszyć na flagę.
Dlaczego tylko s11? Bo tylko tutaj jest to potrzebne.
Dla mnie nie jest to cudowne rozwiązanie, bo bitwy i tak trwają czasami za długo, ale potrzebne po to żeby bitwa była bitwą a nie skakaniem po murach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam

Proszę Administracje o wypowiedzenie się na ten temat i proszę zauważyć ze nasze miasta wrogo nastawione są w top 10 według Rankingu światowego pod względem Bitewnym ,chodzi mi o -BW- Las Vegas (top1) i Roshigumi (top3) i nie tylko Miasta,ale również Żołnierze z świata 11
http://www.westforts.com/
A co do wprowadzenia tego pomysłu nie tylko na s11,to sami zdecydujecie. Nam chodzi przede wszystkim o małą zmianę na podanym przez nas serwerze 11.
Dzięki takim Sojuszom jak -300- , BoG i Wataha , NAB i PW . Świat ten jest nastawiony przede wszystkim na Dobrą zabawę w Walki Fortowe, mamy setki wyszkolonych Fortowców ,których kręcą Bitwy ,a poza nimi do niczego się nie nadają,tylko do zbierania pomidorów,a poco to robić na np 100 lvlu ? ;)
Mam nadzieję że dzięki naszej prośbie Zabawa ta będzie bardziej fascynująca, a The-West bardziej wciągający.

Dziękuje i pozdrawiam
morda0006

Ps. Proszę operatora o poprawienie błędu w Temacie Ankiety.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26089

Gość
Gość
Nie wiem, może dawno nie walczyłeś, ale każda koalicja ma problemy z wybiciem przeciwnika, nie tylko jedna tak jak uważasz.

a no jak wszyscy się zgadzają to ok;) co do walki fakt faktem dropienie kluczy jest zajmujące - szkoda że gracze którzy mogliby walczyć na fortach muszą się bawić w takie bzdury no ale cóż cudowny pomysł złotych strzelb robi swoje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No cóż, spapraliście sobie rozgrywkę tworząc świat czołgów, to teraz pokombinujcie, co zrobić by zwiększyć obrażenia ::P:, lub sprawić by wróg nie miał kompletu na bitwie. Głosu nie oddam, bo nie gram na S11.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no właśnie nie grasz na s11 :)

a co do eliminowania graczy przed bitwą,to nie ma sensu ponieważ prawie zawsze jest nadmiar
 
Status
Zamknięty.
Do góry