zwiększony EXP za prace

  • Rozpoczynający wątek mar-czar
  • Data rozpoczęcia

zwiększony EXP za prace

  • Jestem za

    Głosy: 35 59,3%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 24 40,7%

  • W sumie głosujących
    59
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Obecnie prace znacznie mniej opłacają się niz pojedynki - zwłaszcza na wyższych poziomach - max około 180 exp za 2h - a pojedynki 500-600 i więcej.
Moja propozycja to wpływ punktów pracy na doświadczenie w identycznym stopniu jak na zarobek (jak pamietam pp^0,2)
 

DeletedUser

Gość
Gość
całym sercem popieram
jak mam się męczyć 45h ( 100% motywacja najlepsza praca ) to mi się odechciewa
jak patrzę , że kolega na tym samym poziomie co ja
( podaję przybliżoną prędkośc wbicia poziomu ) :
ja nabijam dajmy na to 2 tygodnie ( zadania )
on wbija w 2/3 dni ( pojedynki )
a fortowiec podobnie ( około 2 bitwy dziennie )
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
hm...
Ciężka sprawa nigdy nie pracowałem żeby wyciągać jak najwięcej expa raczej mi o kasę chodziło.
Ale nawet jak robiłem prace pod kasę to zauważyłem że exp strasznie wolno wchodzi w porównaniu do fortowca, któremu jak się zdarzą 2-3 bitwy to już może wyciągnąć 3k expa(nie licze że za każdą dostanie 1500).
Więc jestem na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Exp z pracy - klik, klik, odczekanie i gotowe
Pojedynki - ustawianie postaci, analiza raportów, nie wspomnę o budowaniu postaci - trochę wysiłku osobistego więcej jest :)
Forty - Pomijając budowanie postaci, co kosztuje wiele wyrzeczeń - Nie wystarczy wysłanie offa na bitwę. Jeśli chce się zarobić te 1500 expa to trzeba poświęcić czas na taką bitwę - a to ZAWSZE wynosi ok. 1 godz. Ludzie, którzy wyciągnęli 1500 expa będąc offem, byli niesamowitymi szczęściarzami gdyż stali na bitwie w bezpiecznym miejscu, ciągle mając do kogo strzelać ( np. na baszcie )

Jak widać - by szybko zbierać exp trzeba poświęcić osobisty czas ( a najlepiej to wydać kasę na bryłki by było jeszcze szybciej :) ) Na "The-westowego" lenia dużo expa nie wyciągniesz :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja mam pojedynkowicza 110lvl! ha! i mó średni exp to 6-8k expa dziennie jak mi sie chce ( mam takie dni co wchodze odbiore bonus i wychodze xd)
 
Jestem na nie. Pojedynki zostały popsute, i Ci, którzy się pojedynkują zyskują więcej, niż Ci, którzy pracują. Wy, którzy możecie pracować łatwiej zdobywacie itemy, a co za tym idzie łatwiej robicie zadania, za które również są nagrody.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie Kawayo opisał wszystko dokładnie, a najwiekszy exp ktory miałem z pojedynku to 400 exp a im poziom się zwieksza tym mniejszy exp
 

DeletedUser

Gość
Gość
bzdura ten przedostatni post , kolego jak masz do ... postać to tak , a jak masz 290 PP to jest fajnie , ja jakoś nie mam problemu z expem , 1k mam za pojedynek ponad
 

DeletedUser

Gość
Gość
jaka bzura ? mam 66 lvl i 103 poziom pojedynkow atakowalem postacie po 110 lvl i tyle mi wpadalo gram na dakocie i nic nie pisałem że mam jakieś problemy z expem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27799

Gość
Gość
jestem na nie :&:
ponieważ jak lepszy exp z prac będzie to każdy zrobi sobie 80-120 lvl i przestanie grać.. albo sprzeda konto... :kak:
 

DeletedUser12855

Gość
Gość
niestety nie moge przyznac ci racji... sam wiem po sobie.. i w sumie ci ktorzy sa przeciwni takim pomyslom.. maja troszke racji..

sam nie mam czasu na gre.. i loguje sie coraz to mniej i mniej i mniej.. niestety czas nie pozwala.. i male wybryki gry zagaszaja moje checi...

pojedynkowicz.. to klasa postaci przy ktorej musisz spedzic troszke czasu.. testowac umiejetnosci... i uczyc sie na wlasnych bledach.. a do tego kilka minut musisz spedzic.. a do tego ile zabawy...


fortowcy znow.. to juz "wariaci":pP coz,.. czasami 1500 xp za bitwe nawet nie wydaje sie tak duzo.. to sa juz aktywni gracze ktorzy juz spedzaja godziny przed ekranem kompka.. tylko zeby dostac sie na bitwe.. przewaznie nie maja umiejetnosci na jakakolwiek prace.. bo wszyscy napchani sa punktami zycia:pP wiec dla nich bitwy to jedyny sposob zdobycia czegokolwiek...

kazdy wybor ciagnie za soba konsekfencje..

jesli chcesz zbierac pomigorki i jagodki.. to niestety nie mozesz zdobywac po 300 xp za godzine pracy.. bo gra juz zupelnie by stracila sens..

postaraj sie znalezc chcwilke na gre.. porozmawiac ze znajomymi.. i moze.. ale to moze.. pomoga ci w rozbudowie bardziej aktywnej postaci..

ja osobiscie?? troszke sie wypalilem ta gra.. i jak powiedzialem tak zrobie.. wracam do zbierania pomidorkow.. i nie.. nie spodziewam sie 1000 xp dziennie z wykonania tej pracy.. wiem ze jestem malo aktywny.. ale pracuje sobie tak spokojnie.. bo mam nadzieje ze wroca mi chceci do bardziej aktywnej gry:D

wybrales prace.. musisz czyms za to zaplacic.. ustawienie sobie pracy nie moze ci przyniesc tyle xp.. co pojedynki czy bitwy fortowe.. ktore wymagaja troszke wiekszego wkladu czasowego w gre..

pozdrawiam i zycze powodzenia.. ale niestety masz ode mnie wielkie NIE na ten "pomysl"
 

DeletedUser28606

Gość
Gość
Ja jestem na tak, strasznie mało expa jest za prace ;)
I SORKI bo przez przypadek dałem na nie :( Ten głos się liczy jako na TAK do 2 potęgi ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie, pomysł i tak niczego by nie wniósł.
1000pp i 4 expa więcej dla przykładu.

Ale owszem - na pracach exp niewielki::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
up
to byłoby chyba na innej zasadzie liczone
ale dalej popieram pomysł
 
Będę na tak, jeśli zachowane zostaną przy tym obecne współczynniki expa za pracę, czyli w skrócie: za 2000pp w bawełnie nie dostaniemy więcej expa niż za napad na pociąg ze 100pp ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ilość expa powinna zależeć od trudności i ilości pp
 

DeletedUser

Gość
Gość
Będę na tak, jeśli zachowane zostaną przy tym obecne współczynniki expa za pracę, czyli w skrócie: za 2000pp w bawełnie nie dostaniemy więcej expa niż za napad na pociąg ze 100pp ;)

zbieranie bawełny - 8 exp *2000^0,2=36 exp
napad na pociąg -178 exp *100^0,2=447 exp

wiec napad bardziej bedzie sie opłacał
 

DeletedUser25882

Gość
Gość
Najszybciej expa wbija pojedynkowicz. Następnie fortowiec, o ile ma 1-2 bitwy dziennie. Na końcu jest zwykły pracuś czy raczej "zbieracz pomidorów" no i tak powinno pozostać. Dlaczego? Bo to najbardziej pasywny sposób na grę, więc dlaczego ktoś raz czy dwa razy dziennie nastawiający sobie prace powinien mieć na koniec dnia zbliżoną ilość zdobytego expa do pojedynkowicza?

Jestem na nie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jaka bzura ? mam 66 lvl i 103 poziom pojedynkow atakowalem postacie po 110 lvl i tyle mi wpadalo gram na dakocie i nic nie pisałem że mam jakieś problemy z expem


nie masz sie czym chwalić , niski pp masz , wbij 160 to będziesz grał , narazie to grasz jakbyś dopiero zaczynal :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry