Zwiększony realizm pojedynków

  • Rozpoczynający wątek konraddelavega
  • Data rozpoczęcia

Jak myślisz???

  • Tak

    Głosy: 7 9,0%
  • Nie

    Głosy: 71 91,0%

  • W sumie głosujących
    78
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czasami na dzikim zachodzie podczas pojedynków któremuś zacinała się broń. Mój pomysł polega na tym aby właśnie tak się czasami działo .Jeżeli ktoś bez przerwy si pojedynkuje nie musię czasem zatnie broń. Aby uniknąć przegrania pojedynku przez zacięcie się broni można by użyć broni zapasowej (zwykła broń z rusznikarza). Co wy na to???
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
Pomysł troszkę niedopracowany. Jaki efekt miało by zacięcie broni? Jaka była by na to szansa? Powiedz dokładniej o tej broni zapasowej... 4/10
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja walczę bronią białą ,to co Maczeta by mi się zacięła ? Na nie :}
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja walczę bronią białą ,to co Maczeta by mi się zacięła ? Na nie :}

Tak jak wyżej co w tym wypadku ?

A jeżeli ktoś nie będzie miał broni zapasowej to co wtedy ? Walczy pięścią ?


Pomysł niedopracowany daje niestety nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja być na nie
1 bron bała sie ne zacina przecież
2 nie podałeś jakie by były na to szanse
3 jaka bron zapasowa ???
4 pomysł nieprzemyślany

//poprawiono ortografię, Weronika
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
kombinowanie na siłe jestem na nie
a jeśli masz np. bicz to co zatnoie się w połowie strzału albo finka zardzewieje w powietrzu (nie mówię o zardzewiałej)
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmmm... realnosc niektorych broni jest niemoziwa do wymyslenia np. bicz moze sie zle rozplatac , ale co się stanie z tomahawkiem?? odpadnie ostrze ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
A np. jeśli 1lvlowiec pojedynkuje się z Fałszywym Johnem to co się stanie?
Pieść mu się zatnie? Na nie. Pomysł niedopracowany. Co stanie się ze śrubokrętem, bumerangiem nożem do rzucania itd. itp.?

//poprawiono ortografię, Weronika
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A np. jeśli 1lvlowiec pojedynkuje się z Fałszywym Johnem to co się stanie?
Pieść mu się zatnie? Na nie. Pomysł nie dopracowany. Co stanie się ze śrubokrętem, bumerangiem nożem do rzucania itd. itp.?

Właśnie pięść też by się zacinała? I jaka by była wtedy broń zapasowa? Noga?
 

DeletedUser10758

Gość
Gość
No dobra, ale np. ja mam broń ręczną i co też mi się zatnie np. Bicz????. Na nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przeciw

Pomysł pomysłem,prawda prawdą ,a niedopracowanie widoczne.Proszę powiedzieć co się stanie w tym przypadku,jeśli będę miał śrubokręt.Tak będzie?

"Lt.Hargrove zaciął się śróbokręt.Lt.Hargrove wyciąga broń zapasową rozbita butelka po whiskey."

Jest też trochę innych niedopowiedzeń,np. częstotliwość zacięć,od czego to będzie zależało?Jestem na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na NIE , sorka ale troche dziwnie by to wyglądało " Voltt zacina się łom , wyciąga broń zapasową jaką jest klucz płaski " i od razu pytanie : Jak łom może sie zaciąć ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na NIE, zwłaszcza jak ktoś walczy bronią białą. Lepiej już poprostu sobie wyobraź, że wtedy gdy nie trafiłeś przeciwnika zacięła ci się broń. I widzisz? Temat z głowy.
Taki temat chyba zakładany jest, bo użytkownik nie radzi sobie w grze. Bo kto, wygrywając mnóstwo pojedynków chciał zacząć przegrywać :/.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomijając te wszystkie uwagi , które napisaliście wyżej, które mnożą znaki zapytania, nie widzę w ogóle potrzeby urealnienia tej gry. Browserowa gra ma inną mechanikę, nie można tu mówić o "silniku" gry :) Mechanika tego typu gier jest zwyczajnie nie do poprawienia w takim stopniu jaki ma na myśli @konraddelavega.

Jeśli szukasz tego typu wrażeń płynących z realizmu tu ich nie znajdziesz ;)
 

DeletedUser10888

Gość
Gość
np. zbila ci sie jeszcze bardziej rozbita butelka po whiskey , wyciągasz kij i on tez ci sie lamie , wiecej broni nie masz , omdlewasz tracisz 90000 hp. i trafiasz do hotelu

JESTEM NA NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
bezsens

a jeśli jestem żołnierzem?
mam trąbę?
trąba mi się zatnie w locie?
zdejmę mundur i zacznę trzepać nim przeciwnika:confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja gram białą.. i co? miecz mi się w locie zaciął? Miecz miał skurcz?

Na nie

P.S. Zaznaczyłem zamiast nie to tak - sorki
 

DeletedUser

Gość
Gość
Był taki pomysł ale i tak na nie :
1.Niedopracowany
2.Bez Grafiki
3.Częstotliowśc zacięc
4.A broń biała ?
5.A co jeżeli np zatnie nam się zapasowa?
6.Nieee ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie temat bez sensu, to nie real, że broń się zacina pfff....
 
Status
Zamknięty.
Do góry