Zysk dla InnoGames GmbH wformie innej

  • Rozpoczynający wątek Conqueror77
  • Data rozpoczęcia

Płatny serwer, ale bez ułatwień za kaskę


  • W sumie głosujących
    114
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Panie i Panowie,

Tak patrzę na to, co się dzieje z aktualizacją... rozumiem, że chcą na nas zarobić, ale nie aż tak bezsensownie!

Proponuję otworzenie świata nr 14, ale na innych zasadach. Byłby to serwer w 100% płatny. Bez premium, bez bonusów, system gry identyczny dla wszystkich. Jedyny warunek gry na serwerze, to miesięczna opłata 10,98 zł (czyli jeden SMS).

Uczciwie powiem, że sam bym w to wówczas zagrał. Bo rywalizacja byłaby w 100% uczciwa. I sądzę, że w ten sposób InnoGames też by sporo zarobił.

Zapraszam do dyskusji nad tym tematem oraz do głosowania w ankiecie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
to moze ankiete zrobisz :p?

ogolem.. nie.. to juz lepiej dla innych wykupywac kp na starych siwatach.. zreszto co to za zabawa, to lepiej juz stracic i sie logowac na 12 ;p
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Powiem tak , pomysł jest dobry itp..
Ale nie wejdzie w grę ponieważ IG zażąda na pewno większej opłaty , ponieważ
oni codziennie mają kasy full ponieważ jest miliony graczy i codziennie ktoś kupuje KP a teraz tylko 10.98 wtf ?
Oni się nie zgodzą nie ma szans , jak by się zgodzili to by było git bo teraz jest nie uczciwie bo ci co mają kasę mają wysoki ranking , a ci co nie mają $ nie są tacy dobrzy jak w TOPCE !!
Zagłosowałem na NIE ponieważ się nie zgodzą itp ale co do twojego samego pomysłu jest jak najbardziej na TAK !
 

DeletedUser

Gość
Gość
co by ci to dało tylko ludzie by tracili na tym a bogaciło by się tylko innogames
 

DeletedUser

Gość
Gość
Haha... Płatny serwer? Bez premium tylko 10 zeta na miesiąc? Wszyscy ''nie wyznający premium'' zaczęli by tam grać stare światy pozostawiając.. Może i dobrze dla IG, ale 10,98 = uaktywnienie jednego konta premium na 14 dni. Czyli grający na premium płacą za to 2 x na miesiąc. 10 98 na miesiąc tylko pogorszyło by im zyski. Dodajmy, jeszcze, że darmowe byłyby wszystkie KP. 2 głosy na tak...? Hmmm... Wśród nich jest nasz autor. NA NIEEEEEEEEE
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
Nie sądzę, żeby dużo ludzi grało na takim czymś. Żeby nie było tam pusto można ograniczyć świat do 16 sektorów. Albo dodać jakieś ciekawe modyfikacje do rozgrywki, żeby nie grali tam tylko gracze, którym nowe funkcje premium przeszkadzają, np. Zwiększenie nagród z questów o 100% i zmniejszenie nagród z prac o 25% (żeby nie było za łatwo z drugiej strony), specjalne punkty do zdobycia z prac, które mogą być wymieniane na nagrody itd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie. Osoby, które nie korzystają z premium z różnych powodów na pewno by nie zaczęło gry na takim serwerze. Premium jest po to, żeby ułatwić grę w danym stopniu. W tym wypadku całkowicie wyłączamy taką możliwość.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Haha... Płatny serwer? Bez premium tylko 10 zeta na miesiąc? Wszyscy ''nie wyznający premium'' zaczęli by tam grać stare światy pozostawiając.. Może i dobrze dla IG, ale 10,98 = uaktywnienie jednego konta premium na 14 dni. Czyli grający na premium płacą za to 2 x na miesiąc. 10 98 na miesiąc tylko pogorszyło by im zyski. Dodajmy, jeszcze, że darmowe byłyby wszystkie KP. 2 głosy na tak...? Hmmm... Wśród nich jest nasz autor. NA NIEEEEEEEEE

Niech i będzie 10,98 na 14 dni. Wtedy też bym zagrał :) 22 PLN zapłacić za miesiąc uczciwej rywalizacji? Jestem na tak :)

EDIT: moj pomysł mówi: KP nie istnieje, więc podstawowy serwer i żadnych ułatwień :) I grajmy sobie uczciwie jak teraz gra ktoś na innych serwach bez premium :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem pomysł zły :)
Szkoda mi kasy na premium i dobrze mi się gra bez niego... na pewno bym nie grał na płatnym serwie, bo po co marnować kasę by mieć równe szanse.... lepiej kup premium na innym świecie i równaj się z innymi co grają na KP...

Zresztą tak jak ktoś powiedział premium jest by ułatwić trochę grę, co niektórzy kupują wszystko co się da za pieniążki "od mamusi" i potem się jarają że są TOP1 w budowaniu czy zp... w pojedynkach premium Ci bardzo dużo nie pomoże... chyba że masz dużo hp i ustawisz sobie 4 pojedynki.
Ludzie z KP to w większości dzieci które chcą szpanować przed kolega w szkole dużym lvl który nabiły na automatyzacji albo szlacheckim żakietem z premium na zarobek:)

//zmieniono słowo wulgarne na inne, Weronika
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ech,

Czy myślisz, że ludzie kupują premium, aby pozbyć się kasy, albo po to żeby medal dostać ?
Ja premium nie mam, ale nie trudno się domyślić, że robią to po to, żeby być wysoko w rankingu i lepiej radzić sobie w grze :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja powiem tak.Gram bez KP, choć równie dobrze stać mnie na grę z nim.Wolę jednak przeznaczyć te 10 z groszami na wypad z dziewczyną do kina, niż na dorobienie się jakieś firemki w Hamburgu...
PŁATNY SERWER =
-
Wolę jak jest i własny wybór gracza, czy kupuję, czy nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za 10zł dwie osoby do kina ^.^. Ciekawe gdzie jest takie tanie kino.


Co do tematu to wolałbym wydać kasę na premium na normalnym świecie i
1. Mieć udogodnienia
2. Mieć przewagę nad innymi...
...niż wydać kasę na dostęp do serwera i nie mieć nic.
 

DeletedUser

Gość
Gość
TO nigdy nie wejdzie do gry ponieważ IG chce wyciągać kasę od graczy, a nie bulić za server, na którym graliby nieliczni

pomysł nieprzemyśleny
głos na NIE
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
powiem ci tak: 11 PLN od osoby miesięcznie to dla IG bardzo mało! w chwili obecnie mnóstwo osób kupuje sobie umiejki, energię, zeruje kosztu u szamana itp. jeśli już miałby powstać taki serwer to opłata powinna być 100 pln za miecha, żeby się im opłacało, pytanie brzmi: czy chciałbyś/chciałabyś płacić ponad 3 złote dziennie za tę grę?
 

DeletedUser3957

Gość
Gość
Na NIE
Wszyscy powyżej mają racje...
Tylko postanowię przytoczyć przykład:
1. Nowego gracza na pewno odstraszy płacenie za grę
2. Gracze którzy i tak grają na premium na innym świecie nie będą chcieli grać na nowym, płatnym bez premium
3. Porównując - jeżeli dajmy na to 100 osób (które się skuszą, bo wątpię żeby wiele osób chciało zagrać na takim świecie jeśli nie wiązałoby się to z jakimiś nowościami) zarejestruje się na tym świecie to i tak to będzie 100 x 11 = 1100 zł, a dla przykładu na takiej Arizonie może grać np. 1000 osób z czego np 400 kupi premium (i może cały czas jechać na tym premium)... więc na czym bardziej InnoGames zyska? na tej setce osób czy na 4 setkach? ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiem krótko: lepszy byłby już zwykły serwer tak jak te 1-12.

NIE!
 

DeletedUser6922

Gość
Gość
Pomysł nie jest zły bo graliby tam gracze którzy chcą, nikt by nikogo nie zmuszał do płacenia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
lolz.
pre-paida do WoW'a już lepiej kupić jak płacić 22zł za miesiąc...

na kij to komu?
Może Ty byś grał, ale inni może nie.

Chcesz wydawać kase to wydawaj, ja Ci nie bronie dlatego zostawiam to bez oceny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry