Zyski dla miast

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser831
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser831

Gość
Gość
Wiem ze to pytanie juz było ale temat został chyba usunięty.
Czy jak ktos ( z miasta lub z poza niego ) przenocuje o mnie ( w moim mieście) to miasto dostanie jakiś % od kwoty która zapłacił gracz? I to samo sie tyczy sklepu wielobranżowego :) Czekam na odpowiedz. A jeszcze jaki to jest %.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jakieś zyski będą, ale dopiero po aktualizacji gry ... nie wiadomo kiedy to będzie, ale mam nadzieję że niedlugo
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ciekawe czy właściciel miasta może jakoś zarządzać przedmiotami sprzedanymi w mieście przez graczy. np. wziąźć coś sobie
 

DeletedUser831

Gość
Gość
Chyba nie mam kolejne pytanie dotyczace miasta. Co mi da jak dłuzej bede rozbudowywać dany budynek ?
 

DeletedUser831

Gość
Gość
Dobra a co doja punkty rozbudowy.
Ps moze któś usunąc ten post wyżej ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra a co doja punkty rozbudowy.
Ps moze któś usunąc ten post wyżej ?

3x budowanie, 1x naprawa, 1x taktyka ... chdzi ci o to? Poprostu im masz ich więcej, tym mniej dolarów potrzebujesz żeby osiągnąć wyższy poziom budynku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser994

Gość
Gość
Czy jak ktos ( z miasta lub z poza niego ) przenocuje o mnie ( w moim mieście) to miasto dostanie jakiś % od kwoty która zapłacił gracz? I to samo sie tyczy sklepu wielobranżowego :)

Dostanie - jeśli te pieniądze pochodzą od graczy spoza miasta. Na pewno przy kupnie czegoś w sklepie, co do hotelu głowy nie dam.
Jeśli się nie mylę, to w mieście musi jednak być wybudowany bank, do którego kasy będą te zyski wpływać. Ile %? Nie chcę strzelać więc nie powiem... ale na tym etapie gry to są groszowe sprawy (czyli zyski na poziomie 2-4$).

A środki z tej 'kasy miejskiej' można wykorzystać na jeden cel - rozbudowę kolejnych budynków w mieście.
 
Status
Zamknięty.
Do góry