Mistrzostwa klas w Bitwach fortowych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29579
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19932

Gość
Gość
Czy będzie można organizować własne bitwy o czasie odbywania się... jak to nazwiecie? Bo na pewno nie mistrzostwami ;)
 

DeletedUser30158

Gość
Gość
Tak poza tym że to bez sensu, to świetna ankieta. Zaznaczam że nie chce żadnych bitew ale musze zaznaczyć o której mają się one odbywać ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak poza tym że to bez sensu, to świetna ankieta. Zaznaczam że nie chce żadnych bitew ale musze zaznaczyć o której mają się one odbywać ^^

Mogłeś kliknąć przycisk "nie chcę brać udziału w ankiecie" (albo jakoś tak pisało). Znajdował się on na górze okna.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Wczoraj odbyły się bitwy na Galifrey .
Czy support ma wgląd do statystyk odnośnie których można by zobaczyć ile osób z każdej klasy postaci wzięło udział w tej walce ?

Zerknałem sobie na westforts i bitwe na Blackfoot

Wychodzi na to że

Bobów wzięło udział 12 natomiast z pozostałych klas postaci było to ponad 30 osób.
Innych klas nie chciało mi się dokładnie liczyć ale mogło dojść zapewne spokojnie do ponad 50 osób z klasą postaci zawadiaka, żołnierz , poszukiwacz.

Jakie szanse w tych mistrzostwach mają bobowie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30158

Gość
Gość
Mogłeś kliknąć przycisk "nie chcę brać udziału w ankiecie" (albo jakoś tak pisało). Znajdował się on na górze okna.

Czyli to ankieta pytające czy chcemy mistrzostwa klas, ale tylko dla tych którzy ich chcą?!
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Mogłeś kliknąć przycisk "nie chcę brać udziału w ankiecie" (albo jakoś tak pisało). Znajdował się on na górze okna.

Tylko że on podobnie jak ja chciał wziąć udział w ankiecie. Chciałem wziąć udział i zaznaczyć że nie chcę na tym świecie takich rozgrywek po czym musiałem zaznaczyć o której mają się odbywać. Jednym słowem ankieta zbudowana wadliwie. Coś nasz Team ma ostatnio kiepską passę ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko że on podobnie jak ja chciał wziąć udział w ankiecie. Chciałem wziąć udział i zaznaczyć że nie chcę na tym świecie takich rozgrywek po czym musiałem zaznaczyć o której mają się odbywać. Jednym słowem ankieta zbudowana wadliwie. Coś nasz Team ma ostatnio kiepską passę ;)

A no chyba, że tak. Czyli trochę się nie zrozumieliśmy, ale już wszystko wyjaśnione. To teraz Team musiałby policzyć głosy pytań 2 i 3, tylko od tych którzy zagłosowali, że chcą tego turnieju. Tak by było sprawiedliwie(głosy na pytania 2 i 3 tych, którzy zagłosowali, że nie chcą turnieju musiałyby być odrzucone, ale wątpię, żeby narzędzie, które liczy owe głosy miało taką opcję akceptowania i odrzucania głosów, a ręcznie chyba nikt tego liczyć nie będzie :D.)
 
Przy obecnej popularności gry ręczne liczenie nie jest zadaniem niewykonalnym. Chociaż obstawiam że każde pytanie zaliczyło się oddzielnie, a nie łącznie.

Typowy błąd logiczny.
 

DeletedUser30820

Gość
Gość
jak dla mnie to powinni zrobić inaczej...

Moim zdaniem powinny zrobić mistrzostwa zespołowe,czyli gracze powinni się sami zbierać w 10-osobowe zespoły gdzie np byłoby 3 zaw 3 zol 3 pp i 1 bob i wtedy by było wyrównane a nie klasowe bo watpie ze uzbieracie nawet 5 bobów na kazdym swiecie a po drugie jakie szanse ma bob przeciw zaw...
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jak to kiedyś jeden mądry admin napisał bob jest od budowania a nie od chodzenia na bitwy.

Poza tym od chyba 1,5 roku jest trąbienie i prośby do supportu alby zgłoszono w IG poprawę klasy postaci budowniczy. Bo o ile bonusy innych klas postaci przydają się przez cały czas to już o bonusach budowniczego nie można tego powiedzieć.

Teraz przy tych wszystkich nowych setach każda klasa może spokojnie budować i nie potrzebuje do tego jakichś bonusów.

Bonus bobów na fortach także nic już w tej chwili nie daje.
 
Chyba tu głównym celem jest wyciągnięcie najwyższego wyniku, a nie samo wygranie bitwy. Wiadome są wyniki starć między klasami.
Boby i pepeki praktycznie bezpłciowe. Te pierwsze nieliczne zwłaszcza na Jica, bo dopiero po starcie Iro (lipiec 2013) ucierpiała klasa robotnika.
Żołnierz ma dużo więcej HP i premii z dowodzenia (jak stanie wysokie dowo za koksem kilkanaście kHP to znaczne premie dla znacznego HP). Full HP jest prawdopodobnie nie do wydojenia przez nie-zawadiakę w granicach 55 rund.
Zawadiaka za to może trzaskać krytami. Bardzo przydatna premia, zwłaszcza że na turnieju fortowym pojawią się przeciwnicy z pokaźnym HP; tak więc rola krytów większa.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Kiedy można się spodziewać wyników ankiet ?

Zadałem tu kilka pytań .

Dziękuje bardzo za wyczerpujące odpowiedzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czy wyniki ankiet będą upublicznione?

Tak. Po zakończeniu głosowania.

W sumie pomysl fajny ale niestety zapewne nic z tego nie bedzie zwlaszcza ze nagroda zbytnio nie kusi

Jeśli mistrzostwa się spodobają, będą powtarzane co jakiś czas. Nie wykluczmy, że nagrody się zmienią. Czy zawsze będą to mistrzostwa klasowe - nie koniecznie.

Rozumiem że bitwy będą rozgrywane na Galifrey?
Tak.

Czy nie da się tego fortu jakoś zmienić na malucha ?
Nie, ale ilość osób można zmienić. To będzie zależne od wyników ankiet.

Czy po tej bitwie uczestnik będzie tracił HP i energię jeśli omdleje czy może będzie to coś na wzór manewrów ?
Będzie to tradycyjna bitwa fortowa. Bonusem będzie to, że za każdą bitwę, też będą dodatkowe nagrody.

Czy dodatkowy punkt będzie za wybicie wszystkich przeciwników?
Nie braliśmy tego pod uwagę, ale można będzie o tym pomyśleć.

Co w przypadku gdy jedna ze stron nie zgromadzi odpowiedniej ilości graczy ?
Mecz i tak się odbędzie. Jeśli jedna ze stron w ogóle się nie pojawi, będzie równoznaczne z oddaniem zwycięstwa.

Czy będzie można organizować własne bitwy o czasie odbywania się... ;)
Możecie organizować własne bitwy, ale będzie to zakłócać w ilości graczy na bitwach.

Czyli to ankieta pytające czy chcemy mistrzostwa klas, ale tylko dla tych którzy ich chcą?!
Nie, jeśli w pierszym pytaniu wygra odpowiedź "Nie" (nie chcemy mistrzostw), dwa pozostałe pytanie nie będą brane pod uwagę. Natomiast jeśli wygra odpowiedź "Tak" - to pozostałe odpowiedzi będą brane pod uwagę.

Kiedy można się spodziewać wyników ankiet ?
Po zakończeniu głosowania i podliczeniu wyników. Czyli w ciągu najbliższych dwóch tygodni.
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Dlaczego 5 klasa nie została uwzględniona w tych mistrzostwach?
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Chciałem właśnie zaproponować, aby robotnicy konkurowali z nowicjuszami bo to chyba jedyny rywal, który ma bardzo podobne bonusy fortowe :D
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Będzie to tradycyjna bitwa fortowa. Bonusem będzie to, że za każdą bitwę, też będą dodatkowe nagrody.


Jakie to mają być dodatkowe nagrody?

Jeśli budowniczy będzie brał udział w tych mistrzostwach to trzeba przyjąć że w każdej bitwie będzie przegrywał sromotnie, a co za tym idzie po każdej bitwie jego HP będzie zerowe.
Czyli budowniczy będzie musiał dokładać do tego interesu żeby odnawiać HP, może to większe levele nie zrazi ale te mniejsze zapewne tak.

Teraz tak na mistrzostwach :
zawadiaka zapewne skorzysta ze swojej premii bo będzie mieć nadzieję na więcej krytyków i co za tym idzie większe szanse na wygranie głównej nagrody za (najwięcej zadanych obrażeń).
Tu znów zaczną się zapewne spory wśród zawadiaków bo część z nich jest zrobiona pod dowodzenie mając znikome HP a druga część pod full HP.
Więc będą zapewne sprzeczki czemu ci pod dowodzenie mają korzystać z poświęcania się tych z full HP. Zresztą może też być ciekawie bo ktoś specjalnie nie da rotacji aby pozbyć się tzw expiarza i głównego rywala do nagrody.

Żołnierze także wykorzystają swoje premki bo to zwiększy ich HP, choć i tu znajdą się tacy co są pod dowodzenie więc sytuacja się powtarza jak u zawadiaków.

Poszukiwacze również wykorzystają premki aby dłużej blokować przeciwników przez co będą mieli szansę na wygraną. Oczywiście jak i w innych klasach są tam expiarze którzy będą próbować wykorzystać innych.

I na koniec boby - tu nie trzeba się martwić że załączą premkę bo to nie ma sensu.Jako że są najmniej liczni i skazani na porażkę.
Tyle razy było poruszane na forum aby coś IG zrobiło z bonusami u budowniczych przez co byłaby nadzieja ze będą kupować premię postaci. Niestety nic nie dociera do tych ludków z IG.


Być może te mistrzostwa będą ciekawe dla 3 klas postaci i poprzez zwady full hp z expiarzami wyniki tych potyczek mogą być zaskakujące bo nikt nie lubi być wykorzystywany non stop przez innych.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jako że temat będzie niewidoczny jak dopisze coś w swoim poście dlatego też będzie jeden pod drugim.

Wczoraj pojawiło się informacja

Wczoraj, 18:21
@etriel
CM
Jutro do godziny 14 pojawią się wyniki ankiet.

Jest już dawno po 14 a wyników nie ma ?

Kiedy możemy się ich spodziewać ?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jest napisane do14 a nie że jutro o którejś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry