Mistrzostwa klas w Bitwach fortowych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29579
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30116

Gość
Gość
Cierpliwość to bardzo ważna cecha.

Sprawy dzielą się na ważne i ważniejsze. Nie wiecie, co jest powodem opóźnienia opublikowania tej informacji, więc wypadałoby ostudzić emocje.

Może warto darować sobie niepotrzebny sarkazm i wyzłośliwianie się, a zamiast tego spokojnie poczekać?
 

KozaK69

Elitarny Tester
Całe szczęście że są podane dokładne ilości głosów, bo procenty to jakaś magia. O ile to że suma wychodzi poniżej 100% jestem w stanie zrozumieć, bo może ktoś zagłosował bez zaznaczania odpowiedzi na dane pytanie, to jakim cudem procenty przy godzinach bitew sumują się do ponad 100 nie rozumiem.
 

DeletedUser30116

Gość
Gość
Warto wziąć pod uwagę dwie opcje:
1) literówki
2) zaokrąglanie
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Może warto darować sobie niepotrzebny sarkazm i wyzłośliwianie się, a zamiast tego spokojnie poczekać?

A może warto skrobnąć zdanie że będzie opóźnienie? Tego wymagałby profesjonalizm. A to też ważna cecha.
 

DeletedUser31623

Gość
Gość
Wszyscy są winni tylko nie TWT. Wszyscy mają wszystko sobie darować jak TWT. "Sorry taki mamy TWT"
 

DeletedUser30116

Gość
Gość
Jeśli jesteś w stanie przewidywać przyszłość, to podziwiam i gratuluję. :)
Na niektóre rzeczy nie mamy wpływu, a inne mają określony czas trwania i nikt nie jest w stanie tego "przeskoczyć". Obserwując poczynania niektórych osób na Forum uważam, że jakiekolwiek "usprawiedliwienie" zostałoby odebrane w nie do końca właściwy sposób.

Wyniki ankiety opublikowane, czas publikacji nie wpłynął w żaden sposób na komfort rozgrywki. Natomiast jeśli mogę choć w minimalnym stopniu poprawić samopoczucie niektórych, to imieniu zespołu TWT przepraszam za niezamierzone i niezaplanowane opóźnienie podanie informacji.
 

DeletedUser31623

Gość
Gość
Mojego samopoczucia nie musisz poprawiać - to tylko gra. Ale wzajemny szacunek byłby jak najbardziej wskazany. Wy szanujecie nas - My szanujemy Was.
 

DeletedUser1887

Gość
Gość
Widzę, że wyniki na wszystkich światach takie same. Też jestem w tej większości :p
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jedyną klasą, która może dostać wsparcie innych klas, to klasa budowniczych (robotników).
Zasady wsparcia dla klasy budowniczych/robotników:
- wspierać może każda inna klasa
- gracze, którzy wspierają nie mogą uczestniczyć w meczach swojej klasy
- liczba graczy wspierających nie może przekroczyć 45% ogólnej liczby uczestniczących w bitwie po stronie klasy wspieranej
np. W bitwie weźmie udział po stronie Robotników 60 graczy.
Wsparcie dla robotników nie może być większe niż 27 graczy innych klas.

Że się tak spytam kto wspomoże boba wiedząc że większe szanse ma ze swoją klasą na wygraną a jednocześnie wie że nie będzie mógł brać udziału w innych bitwach swojej klasy ?
Rozumiem że boby + jakieś małe levele albo jagodziarze będą grali razem.

Poprosiłbym z góry o przydzielenie pakietu obligacji za przegrane bitwy;;)

Ps. Statystyki z ostatniej bitwy na Blackfoocie

Żołnierze -33
Zawadiacy-35
Poszukiwacze-20
Boby- 4
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22743

Gość
Gość
A ja jak najbardziej jestem za :) Po za tym młotki za każdą bitwę macie 25 lub 75 obli i nawet jeśli drużyna przegra to 25 dostanie, a nie czarujmy się nie każdy wyciąga 25 obli z bitwy :) No a 75 to już w ogóle :) A wynik wcale nie jest przesądzony bo fakt faktem zawadiaka ma krytyki, ale przecież nie zawsze te krytyki wbijają i nie zawsze trafiają :p Zbierze się żołnierzy z przynajmniej 10k hp lub więcej i wcale nie będzie dla zawadiaków tak kolorowo :p

Bobki rzeczywiście mają trochę przechlapane, ale przecież oni mogą dostać pomoc :)

A no i mam nadzieję że bitwy będą wieczorami gdyż ludzie pracują lub chodzą do szkoły :)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
A ja jak najbardziej jestem za :) Po za tym młotki za każdą bitwę macie 25 lub 75 obli i nawet jeśli drużyna przegra to 25 dostanie, a nie czarujmy się nie każdy wyciąga 25 obli z bitwy :) No a 75 to już w ogóle :)

Fajnie że 25 obli wpadnie ale jako bob nie mam szans aby to liczbę zwiększyć za zwycięstwo.A to już jest nie fer .



Bobki rzeczywiście mają trochę przechlapane, ale przecież oni mogą dostać pomoc :)

Tak jak wyżej o jakiej pomocy myślisz ?


Ps. Jedyny plus bycia bobem to taki ze na każdą bitwę się dostanę swojej klasy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
generalnie fajny pomysł z tymi mistrzostwami klas :) jednak z góry nasuwają się pytania i to dosyć istotne :)

- jaki będzie system doboru ludzi walczących ? kolejność zapisów, lvl postaci, określone cechy, aktywność online ? bo tego zupełnie nie rozumiem :) jeśli będzie tak jak na tych bitwach o środkowy fort to będzie lipa i to straszna :)

po jednej stronie dostaną się lvl mniejsze niż 50 z kamieniami, a po drugiej same 120+ :) i jaki to ma sens :D bitwy będą wypaczane i nie dowiemy się która klasa na danym świecie jest najlepsza :)

po drugie - nagrody moim zdaniem słabe, powinny być jakieś osiągnięcia, przedmioty, ewentualnie jakieś zestawy do wyboru:) jednym słowem coś extra :)

takie wstępne moje uwagi, chociaż jak dla mnie głównym problemem jest dobór ludzi po stronach walczących:)

ciekawym pomysłem byłoby chyba również wybieranie dowodzących na określone bitwy na forum w ankiecie co tydzień? jakieś zgłoszenia osób dowodzących czy coś takiego :) a nie ad hoc przed bitwą, zwłaszcza, że przy losowym dobrze ludzi na bitwę dowodzący który zostanie wybrany może się na nią nie dostać :D i będzie klops :)

idea bardzo fajna, jednak moim zdaniem jest kilka niedociągnięć, które jeszcze da się zniwelować :)

dziękuję i pozdrawiam :)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jeszcze jedno podałem ilosci z ostatniej bitwy na BF z małego fortu.

Sprawdziłem teraz ilosc bobów na bitwie o Galifrey i wyniosła ona przerażające 9 osób do tego jak doliczymy wsparcie w postaci 45% innych klas to wychodzi
Bójcie się inne klasy ::D:


Pytanko czy jeśli ktoś z innej klasy postaci zapisze się na bitwe bobów a się nie dostanie to tym samym nie będzie mógł już brać udziału w innych bitwach ?


I jeszcze dwa pytanka odnośnie tych walk .

Jak support zapatruje się na osoby które będą tylko skupiać swoją uwagę aby jak najwięcej zadać obrażeń (tzw. expiarze) a nie będą w ogóle pomagać w inny sposób?

I drugie . Co support rozumie przez
*Nagrody główne nie dostaną osoby, które podczas bitew są nieaktywne.
Czy to ma być off czy expiarz świecący się też do nich będzie się zaliczał ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19611

Gość
Gość
to ja mam takie jedno pytanie.
Na jakiej zasadzie będą wpuszczani gracze na te walki klasowe ?
 

DeletedUser30741

Gość
Gość
Czy tylko mi się wydaję,że tu będą liczyć się tylko zawadiacy i żołnierze?
Ja jako pepek nie wierzę,że mamy jakiekolwiek szanse z kimś oprócz bobów,no chyba,że ich wsparcie okaże się głównie zawadiakami,to możemy skończyć nawet z okrągłym 0 na koniec...
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Czy tylko mi się wydaję,że tu będą liczyć się tylko zawadiacy i żołnierze?
Ja jako pepek nie wierzę,że mamy jakiekolwiek szanse z kimś oprócz bobów,no chyba,że ich wsparcie okaże się głównie zawadiakami,to możemy skończyć nawet z okrągłym 0 na koniec...

Poczytaj sobie dokladnie ile tego wsparcia moze byc u bobów . Nawet ze wsparciem po stronie bobow zawsze będzie dużo mniej mniej osób.

Natomiast pepki kontra żołnierze to może być remis bo jedni i drudzy mają szanse obronić fort.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30741

Gość
Gość
Poczytaj sobie dokladnie ile tego wsparcia moze byc u bobów . Nawet ze wsparciem po stronie bobow zawsze będzie dużo mniej mniej osób.

No dobra,ale i tak średnio mi się podoba,że pepecy są bez szans w tych mistrzostwach..
 

KozaK69

Elitarny Tester
Jakie bez szans? :p
Bez szans jest tylko i wyłącznie jedna klasa postaci i w dodatku wcale na to nie narzeka :D
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
No dobra,ale i tak średnio mi się podoba,że pepecy są bez szans w tych mistrzostwach..

Mają szanse , dobry dowodzący i wygra każdą obronę przez wybronienie flagi.


Dam kasę temu kto da mi się omdleć na bitwie ;;)

Być może dam kasę całej drużynie przeciwnika za przegranie ::DD:
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
Ludzie spokojnie. Zobaczy się jak to wyjdzie, nie ma co gdybać na przyszłość. Podobno były jakieś testy tych bitew i zawadiacy nie zawsze wygrywali. Wszystko zależy niestety od ludzi, którzy nie zawsze potrafią współpracować. Nagrody są świetne, a ja się już nie mogę doczekać. Szkoda tylko, że bitewki będą podczas "czasu zbierania serc" i trochę gryzie się to z eventem. No cóż jeśli statystyki łabędzia się nie zmienią to z sercami dojdę tylko do niego i na tym event się dla mnie skończy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry