The-west na telefon.

Status
Zamknięty.

Wojcieszy

Papatki bobaski
podsumowanie

czyli tak się niby sprawy mniemają ;p-
Działa na-
Sony Xperia E
WP8
sony xperia neo v
galaxy note 10.1
BlackBerry Torch
BlackBerry Q10
iP5 pod Safari

Nie działa na-
Samsung Galxy
HTC


potrzeba by działał-
1 GHz i 500 MB RAM
Andrioid
przeglądarka- puffinbrowser


Czekam na więcej waszych opinii bo mam zamiar przedłużyć umowę z play/orange i chciałbym nowy telefon :p Bo samsung C3050 swoje ma i jedynie co to cegła pod budowanie domu... ale polecam dobry jest :D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Galaxy tab 2 10.1
Galaxy note 2
słowem Jelly Bean
działa działa, ale co to za działanie.
 

DeletedUser12207

Gość
Gość
potrzeba by działał-
1 GHz i 500 MB RAM
Andrioid
przeglądarka- puffinbrowser

skoro na BB działa to android nie może być warunkiem koniecznym :p

co do wprowadzenia aplikacji to szczerze wątpię by west był aż tak popularną grą by Inno zdecydowało się na taki ruch ;)
 
Zmniejszając wymagania sprzętowe na pewno by chodziło na słabym sprzęcie i to dość dobrze. Usunięcie animacji etc. (opcjonalnie, nie dla wszystkich) znacząco by uczyniło grę lżejszą i dostępniejszą w wersji mobilnej.
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Na windows phone dziala i na systemie z ps vita tez dziala. Wymagania to tylko telefon na dotyk i dobry internet (3g lub wifi)
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Samsung Galaxy mini + puffin I DZIAŁA :D więc co to za wymagania tam podane :p
 

DeletedUser30492

Gość
Gość
Mi na Windows Phone działa bez zarzutów, wszystko śmiga, nic się nie ładuje więcej niż 10 sekund. Polecam, ale tylko do TW ;;)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Ten puffin jest dobry, bo któraś osoba już o nim wspomina?
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Przed chwilą ją pobrałem na note 10.1
Genialna :D TW wczytało się szybciej niż na pc i da się przesuwać na spokojnie mapę poprzez "wirtualnego pada" + ma wbudowanego touchpada, więc używanie jej do tw je przyjemne :)
 

DeletedUser25646

Gość
Gość
Samsung Galaxy s2 wszystko w standardzie (przeglądarka , android itd) Działa płynnie jednakże nie czyta bitwy o fort. Pisać na czacie, sprzedawać i ogolnie grać można śmiało i przyjemnie.
 

DeletedUser23275

Gość
Gość
WP8 na Nokii Lumia 920 też działa szybko i sprawnie. Dwie wady: bitwy nie załadujesz i na czacie nie popiszesz.
 

DeletedUser30826

Gość
Gość
chcecie bitwy? wgrajcie sobie flashplayera (npw google: android flash player) i po sprawie
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
czyli tak się niby sprawy mniemają ;p-
Działa na-
Sony Xperia E
WP8
sony xperia neo v
galaxy note 10.1
BlackBerry Torch
BlackBerry Q10
iP5 pod Safari

Nie działa na-
Samsung Galxy
HTC


potrzeba by działał-
1 GHz i 500 MB RAM
Andrioid
przeglądarka- puffinbrowser


Czekam na więcej waszych opinii bo mam zamiar przedłużyć umowę z play/orange i chciałbym nowy telefon :p Bo samsung C3050 swoje ma i jedynie co to cegła pod budowanie domu... ale polecam dobry jest :D


Mam HTC z WP8 i jakoś działa bezproblemowo. I nie instalowałem żadnych flash playerów itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na HTC Desire oraz Desire S z androidem w wersji 2 coś :) Nigdy nie aktualizuję, działa bez problemu. Używam Opery i nic nie instaluję ;) Więc mit, że na HTC nie działa - obalony ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzięki za radę na Puffinie w końcu mogę w The Westa pykać na telefonie.
 

DeletedUser30664

Gość
Gość
Ja na swoim galaxy s advance (android 2.3.6) z przeglądarką Firefox, nie odczuwam żadnych lagów. Normalnie jakby nigdy nic, loguje się, wybieram pracę lub wyzywam na pojedynek itd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry