The-west na telefon.

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Alcatel One Touch Idol - laguje ale działa (chrome)
 

DeletedUser30934

Gość
Gość
Mam samsunga s duos, działa super, bitwy chodzą, jedynie problem z pisaniem na czacie, bo tnie i czasami nie widać co sam napisałem.
Ostatnio wszedłem na tablecie samsung tab2 - jeszcze lepiej chodzą bitwy, czat nie tnie :)

:I:
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Działał na samsungu s1 plus a co do bitwy o fort to można było ustawić postać z Opery ale sama bitwa była już niedostępna.
Puffini extra ma opcje kursora sterowanego touchpadem. Do tabletu świetny.
 

DeletedUser31032

Gość
Gość
Nokia 3100 nie wczytuje okna logowania, samsung galaxy trend "jako-tako" da się ogarnąć jednak 4" to trochę mało gdy ma się dłonie nienależące do pianisty :eek:kul:
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Podsumowanie cz. 2

Kolejne podsumowanie-
Puffin to jakaś magia smerfna i jakiś cud techniki i dzięki temu na prawie wszystkich działa… :p
Potrzebny android
telefon powinien być przynajmniej z prockiem 1 GHz i 500 MB RAM.
Działa na-
Sony Xperia E
WP8
sony xperia neo v
Samsung Galaxy mini + puf fin
Windows Phone
Samsung Galaxy s2
Nokii Lumia 920
Alcatel One Touch Idol
samsunga s duos
samsungu s1 plus
nokie 3310
BlackBerry Torch i BlackBerry Q10
iP5 pod Safari

Dziękuje za odpowiedzi i czekam na więcej :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kolejne podsumowanie-
Puffin to jakaś magia smerfna i jakiś cud techniki i dzięki temu na prawie wszystkich działa… :p

Cóż, Puffin przepuszcza wszystkie aplikacje przez swoje serwery dlatego prawie wszystko działa. Osobiście nie radzę logować się na te "ważne" konta przez puffjn, jednak do the westa kwestię marnego bezpieczeństwa można przeboleć.
 

DeletedUser28462

Gość
Gość
Samsung galaxy ace z puffinem również daje radę. Niestety troszkę czuć zbyt małą ilość pamięci ram ale chodzi. :p
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
rootowany samsung galaxy mini z odinem i puffinem działa
 

DeletedUser18894

Gość
Gość
LG 4X HD (4 rdzenie, 1 GB RAM):

- Puffin - działa płynnie, bez lagów itp. (nie sprawdzałem bitew),

- Opera Mobile - działa płynnie lecz przy przybliżaniu/oddalaniu wczytuje się mapa, co trochę może spowolnić, ale przy necie z Playa jest to 2-5 sek wczytywania. Bitwy fortowe działają, ale na prawie 5-ciu calach trzeba mocno przybliżyć, aby trafić w kwadrat :D
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
tablet Omega z najnowszym androidem- na tym gunwie nie działa żadna przeglądarka (nawet systemowa czasem się zamyka sama) na internecie nie ma odpowiedzi na to pytanie, żadne aple nie działają w tle.
ale jak na systemową przeglądarkę, to nawet nieźle tw chodzi, co prawda zacina się jak diabli, ale jak ktoś zagląda tylko na chwilę to dobra opcja.
 

DeletedUser27705

Gość
Gość
Xperia U na Google Chrome, domyślnej oraz na puffinie wszystko dobrze działa. Bez lagów bitwy ładnie działają(sprawdzane na puffinie)
Telefon z rootowany, wgrany Kitkat od CM
 
Wystarczy mieć telefon z Androidem wspierający Flasha, mi na przykład na Nexusie 7(co prawda to nie telefon, tylko tablet) wszystko pięknie działa(na Firefoxie). Na telefonach również działa, na przykład na Samsungach Galaxy, Xperiach itd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry