The-west na telefon.

Status
Zamknięty.

Wojcieszy

Papatki bobaski
Witam.
Jaki model telefonu spełnia warunki do w miarę sprawnej gry w the-west na telefonie ? Lub co taki telefon potrzebuje mieć :p Chodzi mi o the-west w przeglądarce internetowej w telefonie bo wiem że nie ma aplikacji :p
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Chyba żaden , na jakim bym nie próbował Samsung Galxy , HTC , z ANDROIDEM czy z WINDOWSEM , po wpisaniu loginu hasła jak mam opcje wyboru świata kliknę pojawi się okno ładowania stanie na 99% i tyle , a jak się załaduje to mapa jest nie pełna i nic się nie da zrobić . Osobiście nie udało mi się cokolwiek zrobić w grze przez telefon.
 
Nie wiem czy model jest bardzo ważny, ale telefon powinien być przynajmniej z prockiem 1 GHz i 500 MB RAM. Wtedy tw powinno chodzić płynnie (w miarę).
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Witam.
Jaki model telefonu spełnia warunki do w miarę sprawnej gry w the-west na telefonie ? Lub co taki telefon potrzebuje mieć :p Chodzi mi o the-west w przeglądarce internetowej w telefonie bo wiem że nie ma aplikacji :p

Sony Xperia E, spokojnie ustawisz prace, pojedynki, przeglądniesz raporty, pocztę, napiszesz do kogość wiadomość ;p
 

DeletedUser27769

Gość
Gość
Podobno trzeba mieć android 4.0 lub lepszy ;) Nie potwierdzone info, słyszałem to od sojusznika.
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Wystarczy sam android :p Tak czy siak na kazdym telefonie odczujesz laggi ;)
A na tabletach z androidiem idzie ogarnac nawet bitwe fortowa :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Mam telefon z androidem. 10min zajęło mi wejście do wiadomości(oczywiście miałem już wczytany świat itd.). Czekam- może się doczekam na aplikacje na telefon. Na razie nie mogę z TW korzystać na telefonie.
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
A mi tam działa na WP8, co prawda chwilę trwa zanim pasek wczytywania się załaduje, ale potem wszystko chodzi w miarę płynnie, o ile jest zasięg sieci w telefonie.
 

DeletedUser30826

Gość
Gość
sami specjalisci są tutaj jak widze , co jeden to daje głupszy post ,a juz najbardziej usmialem sie przy tym ze trzeba miec androida 4.0

the west wymaga JAVASCRIPTU -flash playera a JAK WIADOMO od kilku lat adobe (flash player) nie współpracuje z androidem i innymi telefonami ,. wiec nawet jak kupicie sobie iphona5/sgs4/htc one to i tak wam bedzie lagowało. wyjsciem jest posiadanie w miare dobrego telefonu ( ja np mam samsunga ace2) i tw ogarnia bez problemu , znac sie na software smartfonow i sie tym pobawic, mianowicie wgrywasz custom rooma i wtedy wgrywasz flash playera (sciagasz NIE oficjalna wersje z neta) i the west smiga ,wszystko jest na goooglach ,chyba ze macie bana
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Witam.
Jaki model telefonu spełnia warunki do w miarę sprawnej gry w the-west na telefonie ? Lub co taki telefon potrzebuje mieć :p Chodzi mi o the-west w przeglądarce internetowej w telefonie bo wiem że nie ma aplikacji :p

Tak na 100% to żaden, sorry.
dla oczekujących wersji pod androida... możecie chwilowo zapomnieć :-(
 
Na nowszych telefonach chodzi dość sprawnie The West.... Jedyny warunek jest taki, że telefon musi kosztować dobre 4 cyfry...

TW to bardzo ciężka gra. Tnie się nawet na lepszych kompach.
 

DeletedUser29720

Gość
Gość
Na nowszych telefonach chodzi dość sprawnie The West.... Jedyny warunek jest taki, że telefon musi kosztować dobre 4 cyfry...

TW to bardzo ciężka gra. Tnie się nawet na lepszych kompach.

za telefon na którym pójdzie tw bez problemu nie zapłacisz kwotą 4 cyfr...
musi tych cyfr być 5, mój sony xperia neo v, na którym tw działa bez problemu, jest na allegro za 269,99zł
 

DeletedUser30826

Gość
Gość
za telefon na którym pójdzie tw bez problemu nie zapłacisz kwotą 4 cyfr...
musi tych cyfr być 5, mój sony xperia neo v, na którym tw działa bez problemu, jest na allegro za 269,99zł

A WIESZ DLACZEGO CI DZIALA? bo jest jeszcze z generacji gdzi na androida wychodzil officjalny flash player
 

DeletedUser

Gość
Gość
sami specjalisci są tutaj jak widze , co jeden to daje głupszy post ,a juz najbardziej usmialem sie przy tym ze trzeba miec androida 4.0

the west wymaga JAVASCRIPTU -flash playera a JAK WIADOMO od kilku lat adobe (flash player) nie współpracuje z androidem i innymi telefonami ,. wiec nawet jak kupicie sobie iphona5/sgs4/htc one to i tak wam bedzie lagowało. wyjsciem jest posiadanie w miare dobrego telefonu ( ja np mam samsunga ace2) i tw ogarnia bez problemu , znac sie na software smartfonow i sie tym pobawic, mianowicie wgrywasz custom rooma i wtedy wgrywasz flash playera (sciagasz NIE oficjalna wersje z neta) i the west smiga ,wszystko jest na goooglach ,chyba ze macie bana

Człowieku o czym ty bredzisz ja nie mam niczego z tej listy i tw działa (co prawda tnie się jak szatan)
 

DeletedUser30826

Gość
Gość
co za ........ jak ci tnie to co Ci z tego?? omg ogarnij
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Samusng galaxy note 10.1 Standardowa przeglądarka i dziala. Zainstalowany flash player.
SE live with walkman android 4.0.4 standardowa przegladarka i dziala. tez z flashem.

A teraz najlepsze. PS Vita, brak flasha tylko html5 i dziala.
 

DeletedUser12207

Gość
Gość
BlackBerry Torch i BlackBerry Q10 ze standardową przeglądarką działa :) jeżynki rulez :eek:kul:
 

DeletedUser30876

Gość
Gość
Telefon nie wchodzi w gre :p Ja korzystam z tabletu ( android 4.2.2) i wchodzi :p Podobno ekran to minimalnie 7 cali musi mieć ( ja mam 8 calowy :p )

//Z kolei słownik jak najbardziej wchodzi w grę - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry