Aktualizacja 1.24

  • Rozpoczynający wątek sebicjusz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli to zadanie od Marii:
"Christmas (The Christmas star): [A gift horse] Treasure hunt (10 hours) -> 250 XP, $750, 1 strength" trzeba wykonać do dzisiaj? A nie do 6 stycznia?
Bo Gah pisał, że któreś tam z zadań świątecznych można wykonać do 06.01 ... a jeżeli to nie jest to zadanie to mówił o tym: Christmas (Christmas angel): [Christmas Star] Free -> Snowman's hat

ale to by było bez sensu bo w tym zadaniu trzeba tylko odebrać prezent, więc po co trzymać to zadanie tyle dni? jak można je wykonać w 5 sekund

Niemniej jednak dziś powinienem wykonać to zadanie z poszukiwaniem skarbu i wszystko będzie na styk ;)
 

DeletedUser13688

Gość
Gość
wykonał już ktoś zadania świąteczne od waupee ?? co trzeba przynieść po łososiu i innym ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na mapie pojawiły się pomaraniczwe kropki jak na nie kliknołem pokazał się komunikat:,,To jest miasto założyciela.Nie możesz do niego przystąpić.Kiedy twoja postać jest wyczerpana może spać w tym mieście w hotelu."
 

DeletedUser13688

Gość
Gość
Na mapie pojawiły się pomaraniczwe kropki jak na nie kliknołem pokazał się komunikat:,,To jest miasto założyciela.Nie możesz do niego przystąpić.Kiedy twoja postać jest wyczerpana może spać w tym mieście w hotelu."

to już jest od dawna
 

DeletedUser

Gość
Gość
Do dzisiaj trzeba było wykonać
HENRY
Christmas (Oh Tannenbaum, oh Tannenbaum): wood (1) -> $15, 40 XP
Christmas (Where did I put my candles?): digging graves (2 hours) -> $50, 75 XP
Christmas (What is it that smells so good here?): 3xflour, harvesting fields (2h) -> 50XP
Christmas (A gift horse...): sugar (1), oranges (1), quarter (1), cigars (1) -> $250, 125 XP
JOHN
Christmas (Wanted: Man in a red coat): exploration (6h) -> 125 XP
Christmas (Christmas angel): [Christmas Star] Free -> Snowman's hat (gdy skończymy wszystkie questy z serii "Christmas" czyli "Święta Bożego Narodzenia, od 24 - 27 pojawia nam się zadania z czapką bałwana, do którego nic nie potrzeba)
MARIA
Christmas (Jack Frost): coal (2) -> $5, 75 XP
Christmas (The Christmas star): [A gift horse] Treasure hunt (10 hours) -> 250 XP, $750, 1 strength
WAUPEE
Christmas (Decorations for the tree): gemstones (1), fools' gold (2) -> $150, 100 XP
Christmas (What's that strange smell?): oranges (2), tobacco (5) -> 50 XP, 1 stamina

Pierwszy świąteczny quest należy ukończyć do 27.12.09
Jest to quest "Och choineczko, och choineczko".

Ktoś tu chyba ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem
 

DeletedUser

Gość
Gość
A może chodzi o to żeby wykonać cały blok zadań od Barmana. Gdyby tak było to do 06 można by było wykonać tylko to zadanie: Christmas (The Christmas star): [A gift horse] Treasure hunt (10 hours) -> 250 XP, $750, 1 strength

Dobrze by było gdyby ktoś się spytał któregoś z adminów o co dokładnie z tym chodzi... bo jak będziemy tak gdybać to do niczego to nie zaprowadzi
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Początkowe questy świąteczne były dostępne do 27.12. Kolejne można sobie robić kiedy się chce. Teraz uwaga! Ostatni quest świąteczny należy skończyć do 6 stycznia. Żeby go zrobić trzeba najpierw zrobić questy:

Święta Bożego Narodzenia (Bożonarodzeniowa gwiazda)
Święta Bożego Narodzenia (Jack Frost)
Święta Bożego Narodzenia (Co to za dziwny zapach?)

Logicznym jest więc, że je również trzeba zrobić przed 6 stycznia. Jednak ktoś kto nie chce robić ostatniego zadania na kapelusz bałwana, może sobie je skończyć kiedy chce.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam ten chiński kapelusz!Teraz się modlę.Czyli:
Z tego zadania :
2500%
1 pkt Siła
1pkt na wytrzymałość
z 1500expa
Chodzi o świąteczne
 

DeletedUser13688

Gość
Gość
od kogo ten kapelutek ?? na którym świecie grasz ??
 

DeletedUser13855

Gość
Gość
ręce opadają:(, jokerek01 poczytaj wcześniejsze strony tego tematu to się dowiesz ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam ten chiński kapelusz!Teraz się modlę.Czyli:
Z tego zadania :
2500%
1 pkt Siła
1pkt na wytrzymałość
z 1500expa
Chodzi o świąteczne

jakich 2500% ?

Na jakim zadaniu stoicie (chodzi o te po aktualce) Obecnie robię od waupeego - musze 10 drewienek przynieść i tartak 8h
oraz:
Jak wypadają święta (Jest co świętować IV)
Jutrzejszy nagłówek (Wyrzucony na ulicę)
Drogi komunikacyjne (Informacje są często więcej warte niż złoto)

nie moge robić 10h poszukiwania skarbu i niewinnego transportu ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja kończe te zadanie świąteczne, a pozostałych nie opłaca mi się teraz robić, zrobie je jak zdobędę 99 lvl
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Początkowe questy świąteczne były dostępne do 27.12. Kolejne można sobie robić kiedy się chce. Teraz uwaga! Ostatni quest świąteczny należy skończyć do 6 stycznia. Żeby go zrobić trzeba najpierw zrobić questy:

Święta Bożego Narodzenia (Bożonarodzeniowa gwiazda)
Święta Bożego Narodzenia (Jack Frost)
Święta Bożego Narodzenia (Co to za dziwny zapach?)

Logicznym jest więc, że je również trzeba zrobić przed 6 stycznia. Jednak ktoś kto nie chce robić ostatniego zadania na kapelusz bałwana, może sobie je skończyć kiedy chce.



czyli mam pytanie poszukiwanie sakrbu do dzisiaj


______________________________________

a 4 godzinki mi zostały
 

DeletedUser15711

Gość
Gość
mam juz ten kapelusz i medal a z pozostalych to robie serie drogi komunikacyjne jestem na
Drogi komunikacyjne (Gdy listonosz dzwoni dwa razy)
 

DeletedUser16131

Gość
Gość
Drogi komunikacyjne (Gdy listonosz dzwoni trzy razy)

Szeryf John Fitzburn: W porządku, Pony-Express jest w drodze. Teraz możemy zająć się powozem pocztowym. Myślisz, że dasz radę naprawić stary powóz?

Cel: Musisz naprawić powóz dla szeryfa Johna Fitzburna.
Potrzeba: Nagroda:
Naprawa wozów osadników ( 8 godzin)
+ 250 punktów doświadczenia



Jutro będę wiedział co ciekawego jest przy 4 dzwonku o ile jest?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
To juz wszyscy wiedzą, na angielskim forum ktoś podał cały spis zadań co i jak i my to też mamy ;)
 

DeletedUser16131

Gość
Gość
pomoc

Skoro masz, to podziel sie z innymi i od razu przetłumacz na polski.
Mnie nie udało sie znaleźć takowego spisu zadań na forum.



Drogi komunikacyjne (Gdy listonosz dzwoni po raz ostatni)

Szeryf John Fitzburn: Witaj , dobrze, że tu jesteś! Właśnie dowiedziałem się, że grupa bandytów wkręci się po okolicy, a nasz powóz pocztowy właśnie opuścił miasto. Możesz pojechać za nim i go ochraniać? Naprawdę uspokoiłoby to moje nerwy.

Cel: Szeryf John Fitzburn poprosił cię o ochronę powozu pocztowego.
Potrzeba: Nagroda:
Ochrona powozu pocztowego (10 godzin)
+ 500 punktów doświadczenia
+ Nieznany
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry