Aktualizacja 1.24

  • Rozpoczynający wątek sebicjusz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Masz cały spis zadań na 8 stronie w tym temacie, a przetłumaczyć samemu to chyba nie taki problem ?
Coś jest nie tak :D
Paths of communication (When the postman rings once): catching horses (10h) -> 150 XP

a ty masz 10h ochrony dyliżansu xd czyli jednak wiadomości na 8 stronie nie są prawdziwe...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Witam, i od razu przepraszam za zmianę obecnego tematu...

Otóż wykonałem już zadanie "Święta Bożego Narodzenia"(Bożonarodzeniowa Gwiazda), lecz po jego wykonaniu nie zdobyłem żadnego metalu związanego z ukończeniem tego cyklu zadań. Przed ten zniknęło mi zadanie "Święta Bożego Narodzenia"(Jack Frost), którego nie wykonałem, ponieważ mi zniknęło :D... I teraz moje pytanie do pozostałych graczy którzy przęśli już całe zadanie "Święta Bożego Narodzenia"...
Czy to jest normalne, czy to jakiś błąd i powinienem to zgłosić?
 

DeletedUser9553

Gość
Gość
Gry już są, tylko kamień papier nożyce, nie wiem czy można w nie grać ale jest ikonka i 2 napisy, po niemiecku xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Witam, i od razu przepraszam za zmianę obecnego tematu...

Otóż wykonałem już zadanie "Święta Bożego Narodzenia"(Bożonarodzeniowa Gwiazda), lecz po jego wykonaniu nie zdobyłem żadnego metalu związanego z ukończeniem tego cyklu zadań. Przed ten zniknęło mi zadanie "Święta Bożego Narodzenia"(Jack Frost), którego nie wykonałem, ponieważ mi zniknęło :D... I teraz moje pytanie do pozostałych graczy którzy przęśli już całe zadanie "Święta Bożego Narodzenia"...
Czy to jest normalne, czy to jakiś błąd i powinienem to zgłosić?

Normalne, że zniknęło, ponieważ czas na jego wykonanie minął 27.12. Jakbyś wykonał także zadanie to otrzymałbyś u szeryfa zadanie "Święta Bożego Narodzenia (Anioł Bożonarodzeniowy)" Za wykonanie tego zadanie był medal i kapelusz bałwana.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Normalne, że zniknęło, ponieważ czas na jego wykonanie minął 27.12. Jakbyś wykonał także zadanie to otrzymałbyś u szeryfa zadanie "Święta Bożego Narodzenia (Anioł Bożonarodzeniowy)" Za wykonanie tego zadanie był medal i kapelusz bałwana.

O,doprawdy?
Według mnie to raczej nie normalne jak wczoraj (29.12.) jeszcze je miałem(zadanie "Święta Bożego Narodzenia" Jack Frost), i zabierałem się za jego wykonanie,ale zrobiłem jednak zadanie u szeryfa "Święta Bożego Narodzenia" (Poszukiwany: mężczyzna w czerwonym płaszczu), a następnie zadanie u barmana "Święta Bożego Narodzenia" (Darowanemu koniowi...). Po jego wykonaniu aktywowało mi się zadanie "Bożonarodzeniowa gwiazda", a zniknęło mi "Jack Frost"...I dalej sądzisz że jego czas minął 27.12,jak miałem je jeszcze wczoraj???
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukaj skarbu dla Marii Roalstad

witam wszystkich
to moje pierwsze zapytanie na forum, wiec prosze o wyrozumialosc :D
Moje pytanie dotyczy: Poszukaj skarbu dla Marii Roalstad- gdzie go szukac lub co trzeba zrobic by te zadanie sie pojawilo bo nie moge znalesc na mini mapie w wyszukiwarce z praca. prosze o pomoc
 

DeletedUser

Gość
Gość
musisz moc wykonywac prace "poszukiwane skarbu". ta praca ma 2x chowanie sie, 2x naprawe i 1x taktyke a jej trudnosc to 293
 

DeletedUser

Gość
Gość
O,doprawdy?
Według mnie to raczej nie normalne jak wczoraj (29.12.) jeszcze je miałem(zadanie "Święta Bożego Narodzenia" Jack Frost), i zabierałem się za jego wykonanie,ale zrobiłem jednak zadanie u szeryfa "Święta Bożego Narodzenia" (Poszukiwany: mężczyzna w czerwonym płaszczu), a następnie zadanie u barmana "Święta Bożego Narodzenia" (Darowanemu koniowi...). Po jego wykonaniu aktywowało mi się zadanie "Bożonarodzeniowa gwiazda", a zniknęło mi "Jack Frost"...I dalej sądzisz że jego czas minął 27.12,jak miałem je jeszcze wczoraj???

Tak sądzę. "Jack Frost" powinno ci zniknąć do 27.12 (pozostałe nie), dlatego:
Początkowe questy świąteczne były dostępne do 27.12. Kolejne można sobie robić kiedy się chce. Teraz uwaga! Ostatni quest świąteczny należy skończyć do 6 stycznia. Żeby go zrobić trzeba najpierw zrobić questy:

Święta Bożego Narodzenia (Bożonarodzeniowa gwiazda)
Święta Bożego Narodzenia (Jack Frost)
Święta Bożego Narodzenia (Co to za dziwny zapach?)

Logicznym jest więc, że je również trzeba zrobić przed 6 stycznia. Jednak ktoś kto nie chce robić ostatniego zadania na kapelusz bałwana, może sobie je skończyć kiedy chce.

Początkowe questy, czyli "Oh choineczko, choineczko" i "Jack Frost"
 

DeletedUser9553

Gość
Gość
Już są ale nie ogłoszono, bo są jakieś błędy - tyle się dowiedziałem
Wpisz sobie w przeglądarce gdzie masz otwartego westa:
javascript:AjaxWindow.show('games');
 

DeletedUser

Gość
Gość
javascript:AjaxWindow.show('games'); Wpiszcie na polskim bądz niemieckim albo beta
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale co to jest? :)
jest na forum jakis temat z wyjasnieniem do czego to sluzy? (bo nie znalazlem)
 

DeletedUser9553

Gość
Gość
To już jest od pół roku, może nawet dłużej, tyle że wtedy to znalazłem xD
Ten skrypt można wpisać na byle jakim weście - wszędzie będzie "games"
 

DeletedUser

Gość
Gość
a jak to odpalic bo tam po niemiecku cos :p

Edit - przepraszam wystarczy looknac w slownik google, to jest o tyle slabe ze ktos tez musi siedziec w tym czasie :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawe czy do tego też sie przyczepi komisja hazardowa:D:confused:
A tak na serio, to z początku będzie ciekawe jak wprowadzą, ale myśle że po jakimś czasie(może miesiąc) pewnie się to większości znudzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
moze dla proby zgadamy sie na jakims swiecie i zagramy :p nawet zaraz :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
z tego co widze to jeszcze nie mozna
przynajmiej u mnie nie da sie nic wpisac
 
Status
Zamknięty.
Do góry