Aktualizacja 1.24

  • Rozpoczynający wątek sebicjusz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mam teraz takie zadanie.
swieta.png

Właśnie przekładam kilka umiejek i bede robil, tylko do kiedy moge je zrobić??

hej mi się nie pojawiło to zadanie... a wykonałem wszystkie poprzednie związane ze świętami. Dziś wykonałem zadanie: Święta(co to za zapach) - to jest zadanie od Waupe.... a dalej nic mi się nie pojawiło a przecież dzisiaj jest 26 grudnia :/

Wiecie może co zrobiłem źle?

Edit: mam tylko zadanie: Święta Bożego Narodzenia (Poszukiwany: mężczyzna w czerwonym płaszczu) od Szeryfa... ale ta reszta zadań, która powinna się pojawić (od Marii i od Barmana) się nie pojawiła :/
 

DeletedUser15711

Gość
Gość
mi zostalo 2 wegla(Jacck frost) oraz 2 quest od waupee 5 tytoniu i 1 pomarancza nie zdaze:mad::mad: a zrboilem poszukiwanie skarbu
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
hej mi się nie pojawiło to zadanie... a wykonałem wszystkie poprzednie związane ze świętami. Dziś wykonałem zadanie: Święta(co to za zapach) - to jest zadanie od Waupe.... a dalej nic mi się nie pojawiło a przecież dzisiaj jest 26 grudnia :/

Wiecie może co zrobiłem źle?

Edit: mam tylko zadanie: Święta Bożego Narodzenia (Poszukiwany: mężczyzna w czerwonym płaszczu) od Szeryfa... ale ta reszta zadań, która powinna się pojawić (od Marii i od Barmana) się nie pojawiła :/

Źle zrobiłeś, że nie wykonałeś zadania od szeryfa. A ta reszta zadań pojawi się jak zrobisz poprzednie....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szybko! dopiero teraz zobaczylem ze sa nowe zadania - wie ktos DOKLADNIE ktore misje do ktorego dnia mozna robic?

Pierwszy świąteczny quest należy ukończyć do 27.12.09
Jest to quest "Och choineczko, och choineczko".

Ostatni quest w serii należy zrobić do 06.01.10
Będzie dostępny od 24.12.09

PS

Wie ktoś może czy ten quest jest do 27 włącznie ? Czy do 27 włącznie z 26 ale bez jutra (niedzieli) bo ostatni quest mi został od waupego - 2 pomarańcze i tytoń... akurat by mi pasowało żeby był do jutra bo poszukiwania skarbu i tak nie zrobię, a zawsze te kilka punkcików um i cech wpadnie :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
No właśnie też mam ten problem czy dzisiaj sie konczy czy jutro, bo robie poszukiwanie skarbu ale sie zgapilem i nie wiem czy dzisiaj zdaze zrobic 10h
 

DeletedUser13688

Gość
Gość
czyli aby dostać czapkę bałwana potrzeba poszukiwania skarbu ??:eek::eek:
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
mam pytanie czy poszukiwanbie sakrbu tez trzeba wykonac do jutra jak tak to nie zadąze
 

DeletedUser6254

Gość
Gość
czyli aby dostać czapkę bałwana potrzeba poszukiwania skarbu ??:eek::eek:

Tak,aby dostać zadanie od szeryfa ,gdzie dostajemy kapelusz bałwana i medal ,trzeba zrobić wszystkie poprzednie zadania z tej serii i właśnie jednym z nich jest 10-cio godzinę poszukiwanie skarbu .Na szczęście ja nie miałem z tym problemu i skończyłem na czas ,tak więc bardzo się cieszę ,że mam ten kapelusz .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4138

Gość
Gość
lae ja miałem małe problemy z szynka bo przez kilka godzin mi nie chciała wypaść i to mnie spowolniło

a i gratuluje czapki
 

DeletedUser6254

Gość
Gość
Dzięki,Ty pewnie nie robiłeś tego co potrzeba,bo w żadnym z Bożonarodzeniowych zadań nie było dostarczyć szynki .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ta czapeczka bardzo by się przydała 30 leveli temu, ale teraz jak mam 60lvl i najlepsze przedmioty do każdej pracy już wykupione to czapeczka, która daje do każdej tylko 10pkt pracy służy tylko do szpanu. Mam nadzieję, że na Wielkanoc wpadnie kolejna część setu świątecznego i będą jakieś ciekawe premie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a czy quest o urodzinach baru jest zwiazany z Bożym Narodzeniem?
 

DeletedUser6254

Gość
Gość
Chciałbym Cię poinformować ,że to zadanie nie zalicza się do serii zadań "Święta Bożego Narodzenia" ,popełniłeś wielki błąd ,te zadania mogłeś zrobić kiedy indziej,bo nie są one ograniczone czasowo z tego co mi wiadomo ,a te pierwsze niestety są.
 

DeletedUser

Gość
Gość
quest "bożonarodzeniowa gwiazda" mozna zrobic do 6 stycznia. tylko "och choineczko, choineczko" oraz "jack frost" jest do 27 grudnia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
do kapelusza porzebne sa wszystkie SWIATECZNE zadania. przynajmniej tak pisali
 

DeletedUser

Gość
Gość
OmG...

Do dzisiaj trzeba było zrobić TYLKO zadania z serii "Święta Bożego Narodzenia"
Przecież quest Jack Frost jest także z tej serii, więc w czym macie problem ?
Do dzisiaj trzeba było wykonać
HENRY
Christmas (Oh Tannenbaum, oh Tannenbaum): wood (1) -> $15, 40 XP
Christmas (Where did I put my candles?): digging graves (2 hours) -> $50, 75 XP
Christmas (What is it that smells so good here?): 3xflour, harvesting fields (2h) -> 50XP
Christmas (A gift horse...): sugar (1), oranges (1), quarter (1), cigars (1) -> $250, 125 XP
JOHN
Christmas (Wanted: Man in a red coat): exploration (6h) -> 125 XP
Christmas (Christmas angel): [Christmas Star] Free -> Snowman's hat (gdy skończymy wszystkie questy z serii "Christmas" czyli "Święta Bożego Narodzenia, od 24 - 27 pojawia nam się zadania z czapką bałwana, do którego nic nie potrzeba)
MARIA
Christmas (Jack Frost): coal (2) -> $5, 75 XP
Christmas (The Christmas star): [A gift horse] Treasure hunt (10 hours) -> 250 XP, $750, 1 strength
WAUPEE
Christmas (Decorations for the tree): gemstones (1), fools' gold (2) -> $150, 100 XP
Christmas (What's that strange smell?): oranges (2), tobacco (5) -> 50 XP, 1 stamina


Czy to takie trudne? Oszczędziłem wam szukania, więc podałem wam wszystkie questy, które trzeba było ukończyć do dzisiaj, wszystko jest na 8 stronie... Mi została tylko 1 pomarańczka do znalezienia....
 
No to już wiem, ze straciłem trzy dni na pierdoły i nic z tego nie będę miał...

DZIĘKI WIELKIE ZA OPIS!!! Dziękuję ;)

Nie rozumiem, dlaczego tak bardzo zawężono krąg potencjalnych posiadaczy nagrody - ileż postaci może pracować przy poszukiwaniu skarbów? Lipna praca i kompletnie lipne cechy potrzebne do pracy przy niej. Bleeeeee ;)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry