Sytuacja na świecie..

  • Rozpoczynający wątek Lesij
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Czy ktoś mógłby zaspokoić moją ciekawość, w jaki sposób się rozwijacie? Bo widzę tu już jakieś 6 lvle, serwer ruszył koło 11, ja gram od 13 praktycznie bez zastojów i mam 2 lvl :D Biorąc pod uwagę, że najlepsza praca na 2-3 lvl (tzn. dająca najwięcej doświadczenia) to chyba zbieranie zboża (6% exp), a z zadań na początku dostaje się praktycznie tylko $$ i jakieś przedmioty, poza tym trzeba uwzględnić jakiś czas na regenerację energii, zastanawiam się jak doszliście do takich poziomów. Rozumiem, że tajemnica pr0playerów itp, nie każdy chce się dzielić, ale może jakieś ogólne wskazówki? ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dużo czasu? Mówił, że siedział od 13 cały czas. Ja się o 12 zarejestrowałem, posiedziałem 20 minut i poszedłem. Wróciłem prawie o 18. Mam 6 lvl ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Premium to duże ułatwienie, poza tym trzeba mieć odrobinę szczęścia...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiem, że ułatwienie ale to nie zależy głównie od czasu. Dużo osób co właśnie nie ma dużo czasu na gry, gra w takie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zgadzam się, przecież na westa nie trzeba poświęcać duzo czasu. Po prostu klika się żeby pracował i nasz dzielny kowboj pracuje :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
No jechałeś na wszystkich premium chyba ...
Jak to zrobiłeś tak powiedz szczegółowo :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ma o czym mówić xd
btw. spadłem w rankingu - spokój :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
10 minut po napisaniu mojego poprzedniego posta wskoczyłem z 2 lvla prawie na 5 ;] Po prostu były chyba dwa zadania z rzędu z których dostawało się odpowiednio 30 i 25 doświadczenia. Poza tym nie pisałem, że od 13 non-stop siedzę przy grze, tylko że nie mam zastoju, tzn. miałem zakolejkowane prace. Fakt, że grając w westa nie trzeba poświęcać dużo czasu, i to w tej grze mi się podoba :)

Lesij napisał:
Nie ma o czym mówić xd
btw. spadłem w rankingu - spokój
o0 jesteś 4! dno... :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
admini powinni dac opuszczone miasto, bo bez tego masakra, nie ma gdzie szybciej odzyskiwac energii
 

DeletedUser

Gość
Gość
rzeczywiscie z tą energią jest tragicznie ale to patent twórców na wykupienie premium w początkach świata 3ego :) trudno.. poczekajmy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja np zaczałem 3 godzinki pozniej i jakos sie dobiłem w miare tdo topki ;-)

nie narzekajcie ze sie nie da bo sie da :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja to wogule myslałem że otwieraja 20 ... jak zobaczyłem s3 to się zdziwiłem :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
kurcze, ciezko mi teraz bedzie nadgonic, zle dodalem pkty przez przypadek i nie moge pracowac w robotach zwiazanych z questami ;( ale coz, damy rade:>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też szczerze mówiąc trochę źle rozdałem. Będzie problem z indykami ^^"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe, ja mam taktykę związaną z cechami i umiejętnościami ;)
 
Do góry