Zawadiaka- zmiana bonusu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20273
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł powinien zostać wprowadzony ?

  • Tak

    Głosy: 124 63,9%
  • Nie

    Głosy: 70 36,1%

  • W sumie głosujących
    194
Status
Zamknięty.

DeletedUser13322

Gość
Gość
Szybko motywka rośnie??? Uważasz, że dwa % więcej na dobe to bardzo szybko? Uwież mi. tej różnicy prawie się nie czuje. A z kasą... No powiedz, ile teraz zwłaszcza po tym jak można wpłacać forse w inncyh miastach, ludzi ma dużo kasy przy sobie? Jak już komuś zabierzesz te 100$ to tylko 10 więcej, a tysiąc to jest rzadkość. Więc w sumie żołnierz szybciej zarobi, bo wcześniej kupi sobie dobrą broń, i lepiej będzie atakował innych, niż zawadiaka. I dlatego więcej kasy zgarnie. Powiedzmy sobie szczerze. Na nowych światach zawadiaka to rzadkość, bo już większość tam jest doświadczonych i biorą żołnierzy.
 

DeletedUser18395

Gość
Gość
Zawadiaka jest szybki ,zarabia dużo pieniędzy i szybko motywka rośnie.A co do zadań to powiem,że nie są aż tak trudne żeby zmieniać bonus

kogo ty oszukujesz? to że zawadiaka ma marny bonus do szybkości to nie znaczy że jest szybki
dużo kasy...hmm ile jest 10% z 10,coś mi się zdaje że jeden.tak to napewno jeden
"motywka" jak ty to ujołeś wcale nie rośnie szybko,bo 2 to nic a poza tym jest beznadziejna,bo nie daje większej szansy na wygraną
a zadania są bardzo trudne:tartak,drukowanie gazet,budowa trumien i dużo innych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie NIE
Już teraz na świecie 2 jak wchodzę do większości salonów to nie mogę prawie nikogo atakować bo wszyscy śpią. Dlaczego? Ponieważ każdy napakował z zaskoczenie i wie, że w obronie nie ma szans. Jakby ta zmiana byłaby wprowadzona mógłbym się pożegnać na zawsze z pojedynkami.
A co do bonusu z taktyką to nie jest on aż taki ważny. Jeżeli masz bulid R/0 z bronią białą wogóle się nie przydaje bo nic w taktykę nie dajesz a żołnierz, który chce być w czołówce rankingu pojedynków nie może mieć obronnego bulidu bo takim nigdy na szczyt nie dojdzie.
 

DeletedUser13322

Gość
Gość
No a sethakill na 6, napakował sobie w taktykę, nikt go nie może pokonać, i jest pierwszy
 

DeletedUser18395

Gość
Gość
Zdecydowanie NIE
Już teraz na świecie 2 jak wchodzę do większości salonów to nie mogę prawie nikogo atakować bo wszyscy śpią. Dlaczego? Ponieważ każdy napakował z zaskoczenie i wie, że w obronie nie ma szans. Jakby ta zmiana byłaby wprowadzona mógłbym się pożegnać na zawsze z pojedynkami.
A co do bonusu z taktyką to nie jest on aż taki ważny. Jeżeli masz bulid R/0 z bronią białą wogóle się nie przydaje bo nic w taktykę nie dajesz a żołnierz, który chce być w czołówce rankingu pojedynków nie może mieć obronnego bulidu bo takim nigdy na szczyt nie dojdzie.

powiedział co wiedział
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bonusy są jakie są. Jak dla mnie są równe , gram każdą klasą i każda jest fajna. Jestem na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a moze zamiast +25% zaskoku to +50% do celowania? w tedy juz prawie nic by nie roznilo tych postaci :D
a tak w ogole to jak czytam niektore komentarze to mi sie smiec chce :) piszecie ze +50% to strasznie duzo jak zmieniono na +25% to tez ze duzo ale juz wszyscy zapomnieli o tym ze zolnierz ma +50% taktyki czyz nie? moim zdaniem zawadiaka ma niezbyt smaczne bonusy bo co mi da +2% wiecej motywacji do pojedynkow? no i jak autor wspomnial to zolnierz wszystkie bonusy ma pod pojedynki a zawadiaka wlasciwie tylko jeden przydatny :( a jak juz mieliby zmienic te bonusy to zolnierzowi ta taktyke a zawadiace na cos innego niz zaskok i w tedy spor by sie rozwiazal :p
Wiec ządam rownosci bonusow postaci pojedynkowych!!! xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18395

Gość
Gość
a moze zamiast +25% zaskoku to +50% do celowania? w tedy juz prawie nic by nie roznilo tych postaci :D
a tak w ogole to jak czytam niektore komentarze to mi sie smiec chce :) piszecie ze +50% to strasznie duzo jak zmieniono na +25% to tez ze duzo ale juz wszyscy zapomnieli o tym ze zolnierz ma +50% taktyki czyz nie? moim zdaniem zawadiaka ma niezbyt smaczne bonusy bo co mi da +2% wiecej motywacji do pojedynkow? no i jak autor wspomnial to zolnierz wszystkie bonusy ma pod pojedynki a zawadiaka wlasciwie tylko jeden przydatny :( a jak juz mieliby zmienic te bonusy to zolnierzowi ta taktyke a zawadiace na cos innego niz zaskok i w tedy spor by sie rozwiazal :p
Wiec ządam rownosci bonusow postaci pojedynkowych!!! xD

gdyby zawadiaka miał 50% celowania w pojedynkach byłoby nieruwno,gdyby miał 25% zaskoku zamiast szybszego poruszania sie po mapie byłoby dobrze
 

DeletedUser

Gość
Gość
cyna122 z tym celowanie to mial byc zart ;) a w ogole to czemu nie rowno? wlasnie chyba byloby ok bo taktyka zmniejsza celowanie atakujacego. 50% i 50% to tyle samo wiec wychodzi na 0 :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Różnica między zawadiaką a żołnierzem jest ogromna.
Ta motywacja rosnąca 12% na dobę to nic, można by zmienić n 20% na dobę.I zawadiace przydałby się bonus -3 poziomy do użycia broni pojedynkowej.
 

DeletedUser18395

Gość
Gość
moim zdaniem zawadika powinien mieć 50 albo przynajmniej 25% zaskoku w pojedynkach a jeśli nie to to 3lvl broni pojedynkowej(zamiast motywacji) a żołnierz tylko fortowej
//połączono, Weronika
cyna122 z tym celowanie to mial byc zart ;) a w ogole to czemu nie rowno? wlasnie chyba byloby ok bo taktyka zmniejsza celowanie atakujacego. 50% i 50% to tyle samo wiec wychodzi na 0 :D

bylo by nieruwno bo celowanie jest do atakau jak i do obrony
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20560

Gość
Gość
Bob-buduje miasto
Poszukiwacz- zarabia na miasto
Żołnierz -broni/atakuje forty
Zawadiak-???

Zawadiak powinien dostawać jakiś bonus pod pojedynek żeby osłabiać przeciwnika przed bitwą fortową,bo w innym przypadku ta postać nie ma znaczenia

Jedynie co mnie cieszy to ta motywacja ...ale co mi z motywacji jak mam 1500 hp ...zaatakują mnie 2 razy i śpie.Wracając do HP ,mam 85 pkt z bonusem i tylko te marne 1500hp ...

Na żołnierzy nie narzekam o te hp bo oni utrzymują nasze forciki:) ....... zawadiakowi też by sie przydał jakiś apstrakcyjny bonus



Myślcie co chcecie ten pomysł jest wspaniały
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18395

Gość
Gość
ciągniemy ten temat jakiś czas,niech mlacek przedstawi swuj pomysł adminom bo co,no kłucimy się,dyskutujemy a tak naprawdę nic z tym pomysłem nie robimy, teraz jak patrze jest więcej głosów na tak i co stego skoro admini (większość) nawet tego nie widzieli?


wysłałem ten pomysł do dwóch adminów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ciągniemy ten temat jakiś czas,niech mlacek przedstawi swuj pomysł adminom bo co,no kłucimy się,dyskutujemy a tak naprawdę nic z tym pomysłem nie robimy, teraz jak patrze jest więcej głosów na tak i co stego skoro admini (większość) nawet tego nie widzieli?

To samo miałem pisać ;P Ten temat przerodził się w istny SPAM !! Radziłbym zamknąć ten temat, bo jeżeli nie to posypie się troche banów xd
 

DeletedUser20273

Gość
Gość
Admini jak będą chcieli, sami sobie przeczytają. M.in Onufry już to zrobił, nawet się wypowiedział. Nie ma potrzeby wysyłania tego adminom na pw, i tak mają już tam dużo spamu.
 

DeletedUser18395

Gość
Gość
Admini jak będą chcieli, sami sobie przeczytają. M.in Onufry już to zrobił, nawet się wypowiedział. Nie ma potrzeby wysyłania tego adminom na pw, i tak mają już tam dużo spamu.

onufry to zobaczył bo mu pokazałem(chyba)
 

DeletedUser

Gość
Gość
witam.

Czytając to wszystko przyszedł mi do głowy kolejny pomysł. Zamiast tego wzrostu motywacji (który wg mnie powinien być właśnie 20%) lub tej szybkości, można by było dać podwojony bonus broni- przykładowo: Colt Peacemaker ma +5 do zaskoczenia, w rękach zawadiaki miałby +10. Nie jest to jakiś mega przepakowany bonus jak 50% do zaskoczenia (25% może by uszło) a i tak sprawdza się lepiej niż reszta zalet zawadiaki.

cyna122 - zainstaluj firefoxa, podkreśla błędy ortograficzne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł ksiondza jest też dobry :)
Nie jest zbyt mocny ale zawsze to coś :)
Te 5 dodatkowego zaskoczenie u colta to nie jest dużo (100 zaskoczenia + 25% to 125) ale zawsze to coś:)
Ale i tak dla równowagi powinno być 20% zaskoczenia :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po co macie to wysyłać Adminom? Każdy z nich zapewne zna ten temat, bo to jedna z najbardziej drażliwych spraw. Tylko co oni mogą z tym zrobić?

Zobaczymy co będzie po którejś tam aktualizacji z bonusami, znów wzmocnienie żołnierzy? ;]


Żeby nie było że to spam, jestem za wzmocnieniem zawadiaki, gatunku wymierającego na tw. :cool:
 

DeletedUser20659

Gość
Gość
a dla mnie jest to bez różnicy bo i tak swoim bobem rozwalam większość żołnierzy więc dla mnie nie są aż tak dużo lepsi. Tylko nie raz trzeba się ladnie nauderzać żeby uspać tam jakiegoś żołnierza bo ma dużo życia ;/ Ale tak dla dobra zawadiaków można by było ich troszkę ulepszyć : D
 
Status
Zamknięty.
Do góry