Zawadiaka- zmiana bonusu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20273
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł powinien zostać wprowadzony ?

  • Tak

    Głosy: 124 63,9%
  • Nie

    Głosy: 70 36,1%

  • W sumie głosujących
    194
Status
Zamknięty.

DeletedUser18395

Gość
Gość
zawadiaka powinien mieć większą premię ale nie do zaskoczenia np.200% do wzrostu motywacji (+30% dziennie by było),zniżka 20-40% do ceny broni,25-50% do zaskoczenia . (to 25-50 czy 20-40 to jest do uzgodnienia.

głupi pomysł poza tym niech ten mlacek wyśle to do adminów bo ta propozycja ma jakiś miesiąc nawet więcej i co, nic z tym tak naprawdę nie robimy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19160

Gość
Gość
Kiedyś właśnie nad tym myślałem, dlaczego zawadiaka ma takie kiepskie bonusy.

Jestem zdecydowanie na TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Była podobna propozycja, żeby dać zawadiace bonus do zaskoczenia, skoro żołnierz ma do taktyki. Stanęło na tym, że to nie jest dobry pomysł, dlatego że bonus żołnierza jest pasywny, nie może on z niego korzystać kiedy mu się podoba, lecz wyłącznie wtedy, gdy zostanie zaatakowany. Przy braku ataków na żołnierza, bonus jest bezużyteczny. Zawadiaka z bonusem do zaskoczenia to by było przegięcie. Bonus by działał zawsze na życzenie gracza (wystarczy że kogoś zaatakuje). O ile w przypadku ataku na żołnierza, powiedzmy że bonusy by się jakoś tam znosiły, o tyle w przypadku ataku na boba, lub poszukiwacza, zawadiaka by był zbyt mocny.

Właśnie to jest powód dla którego zawadiaka nie może mieć tego 50% zaskoczenia , teraz bob może się wybronić tak samo pp a z tym bonusem to będą istnymi farmami nawet max. reskill na pojedynki nic nie zdziała :
1.Bo nie uzbierają tyle kasy przez te ataki
2.bo się nie wybronią , jak jakiś zawadiaka wpadnie w furie to może mieć ponad 400 w zaskoczeniu .

Żołnierz to co innego ,taktyka przydaje się tylko w obronie dlatego też nastawiony na ataki żołnierz raczej słabo będzie mógł to przyzwoicie porozdzielać aby mieć taktykę przy której bonus naprawdę coś da(jakieś 50),to hp to przydaje się praktycznie tylko jak jakiś koleś ze swoimi kumplami się spikną na takiego , w innym razie nie.Jedynym plusem w ataku jest ta o 3 levele niższa broń za to zawadiaka z większą motywacja dostanie więcej expa i szybciej awansuje.

A zawadiaka ma słąbe bonusy?Śmieszne.Za motywacje wiecej exdpa , za kase więcej kasy po pojedynkach(z kupki na kupke ułozy się kasa) dobra to 10% jest mało użyteczne ale...

Jak widzimy zawadiaka po ot rzymaniu 50% będzie zbyt mocny
 

DeletedUser

Gość
Gość
kolega wyżej ma racje może by dać więcej expa za pojedyki zawadiace 10-15%
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
Uważam że zawadiacy nie szkolili się w walce z innymi poprzez morderczy trening, a jedynie liczyli na fuksa podczas walk...

I tym właśnie różnią się od żołnierzy co poświęcali swoje życie w służbie armii.

^^^
pierwsza logiczna odpowiedź.zawadiakom bonus jest niepotrzebny no może do poruszania się...zawadiacy nie są skazani na porażkę , gram takim zawadiaką na 12 świecie bronią strzelecką i nie ma co narzekać...póki co to na nowych światach brak zawadiaków(dobrych) ale wystarczy spojrzeć na stare światy:1,3,2.przykładem mogą być:LukaszT s1 , godot , c.miles , bthazar wszyscy są ze świata 3.
 

DeletedUser

Gość
Gość
^^^
pierwsza logiczna odpowiedź.zawadiakom bonus jest niepotrzebny no może do poruszania się...zawadiacy nie są skazani na porażkę , gram takim zawadiaką na 12 świecie bronią strzelecką i nie ma co narzekać...póki co to na nowych światach brak zawadiaków(dobrych) ale wystarczy spojrzeć na stare światy:1,3,2.przykładem mogą być:LukaszT s1 , godot , c.miles , bthazar wszyscy są ze świata 3.

też gram zawadiaką i wiem że jego bonusy są niewiele warte a dobrych żołnierzy mógłbym wymienić 50 na 12 świecie. Bonus do chodzenia 10%szybszy o 1 mile +20% do motywacji to będzie +12% dziennie a normalnie jest 10%,+10% do forsy za pojedynek to będzie (przykładowo) 52$ zamiast 49$ za pojedynek. bonusy są słabe pp ma bonus do przedmiotów i kasy za prace,robotnik +5% doświadczenia za WSZYSTKIE prace a żołnierz +50% do taktyki i do posługiwania się bronią.
 

DeletedUser18395

Gość
Gość
teraz gdy jest pojedynek z npc'ami żadna klasa nie ma bonusu do pojedynków
trzeba nimi dwoma poprostu dobrze dopasować umiejętności i tyle
ja bym zamienił taktykę na jakiś fajny bonusik do pojedynku i szybsze poruszanie się po mapie na coś fajnego(oczywiście do pojedynku)
a i nie do tematu:teraz każdy pojedynkowicz śpi w hotelu i w tym samym czasie ipojedynkuje się z npc'ami a bobowie mają swuj ukochany spokuj
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie, ponieważ wybrałeś zawadiakę to twoja strata, i nie można zmieniać bonusów trakcie gry
PS
100 postów :D
 

DeletedUser20544

Gość
Gość
Najwyższy czas aby przedstawić pomysł administatorom bo wszyscy zagłosowali.
 

DeletedUser18063

Gość
Gość
TAK TAK I JESZCZE RAZ TAK !!! !!!



gdy zaczynałem grę w the-west'a i doszedłem do momentu wyboru klasy postaci myślałem:

PP - hmm... bardzo fajne bonusy!
Zawadiaka - pss... napewno go niewybiorę....
Bob - niechcę być robotnikiem
Żołnierz - hmm.. też fajne bonusy, ale zagram nim na innym świecie


Wielki Plus Dla ciebie +
 

DeletedUser20544

Gość
Gość
TAK TAK I JESZCZE RAZ TAK !!! !!!



gdy zaczynałem grę w the-west'a i doszedłem do momentu wyboru klasy postaci myślałem:

PP - hmm... bardzo fajne bonusy!
Zawadiaka - pss... napewno go niewybiorę....
Bob - niechcę być robotnikiem
Żołnierz - hmm.. też fajne bonusy, ale zagram nim na innym świecie


Wielki Plus Dla ciebie +


no on dobrze muwi
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na tak, czemu tylko żołnierze mieli by mieć dobre bonusy,a poza tym zawadiaka nie ma bonusów ulepszających jego pojedynki
 
Zdecydowanie na nie.Mieszanie z bonusami to tylko robienie bałaganu.A i tak mają wprowadzić nowe bonusy co ileśtam leveli.Proponuję przeczytać Mapę Drogową.Niet!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem powinno zostać, tak jak było z tymi bonusami. Po prostu jak zależy Ci na samych wygrywanych Twoją miażdzącą przewagą, wybieraj żołnierza. Jeśli lubisz się pojedynkować, ale nie jesteś aż tak bardzo na to nastawiony, wybieraj zawadiakę, który ma bonus na zdobywaną kasę (w pojedynkach) no i szybciej się porusza na mapie.
 

DeletedUser20273

Gość
Gość
Haha i po to, żeby zagłosować na nie odkopałeś wątek ;D ?

O mnie się nie martw, ja swoim zawadiaką sobie świetnie daję radę, co nie zmienia faktu, że tak samo kosiłbym bobem czy poszukiwaczem ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przydałaby się zmiana bonusów ,ale tak jak up powiedział ,zawadiacy bardzie liczyli na szczęście tak więc może bonus do szczęścia?
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
skoro zawadiaka dostał już bonus pozwalający mu dogonić żołnierza, to ten temat można zamknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry